ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Administratorės Vilijos laiškiukas skaitytojams nr. 3

Čia ir vėl aš, šį kart - su didele užduotimi jums, skaitytojai. ''Teenage Dreams'' įkūriau gegužės 7-ąją dieną. Šiuo metu yra jau daugiau nei trys savaitės, kuomet aš užmiegu ir atsikeliu su dviejų žodžių junginiu galvoje. Labai stengiuosi daryti viską, kad ''Teenage Dreams'' taptų visų skaitytojų ir rašytojų namais. Kaip man sekasi - vertinti tik jums. O vertinimo norėčiau sulaukti labai labai, todėl apačioje jūsų laukia gana trumpa, o galbūt atvirkščiai - ilga ir sunki apklausėlė. ANONIMIŠKA. Jeigu tik galite, atsakykite kuo nuoširdžiau, kritiškiau, argumentačiau (yra toks žodis???) į visus klausimus. Tik su jūsų dėka aš galėsiu tobulėti. O tobulėti tikrai noriu. :)Ačiū už atsakymus, draugai!

DALINTIS:

11 komentarų:

Anonimiškas rašė...

Nerodo man tos apklausos... :/

Vilija. :) rašė...

Reikia palaukti kol pakraus. :) Nepasikrauna? :)

Anonimiškas rašė...

nesupratau šios apkalusos esmės. Atrodo kad puslapio įkūrėja nieko aplinkuj nemato, tik save. Jei jau jūs visi esate kolektyvas, tai siųlau ir apklausas rengti tokias, kurios padėtų ir kitiems, ko jiems trūksta ir ką reikėtų keisti. Ne tu viena, Vilija, esi šiame puslapyje, tad ši apklausa iš ties mane nustebino, kai pamačiau, kad viskas tik apie tave.

Anonimiškas rašė...

Anonimiškas - va va. Aš irgi atsakydama į apklausos klausimus tai akcentavau.

Anonimiškas rašė...

Visvien man nepakrovė. :/

Vilija. :) rašė...

Anonimai - nes ši apklausa konkrečiai tobulėti man. :) Kartais rengiam apklausas, kuriose klausiam apie blog'ą, foną ir panašiai. O šį kart norėjau sužinoti jūsų nuomonę apie konkrečiai mane. Tokią apklausą gali pasidaryti kiekviena rašytoja - žinoma, jeigu jai įdomu skaitytojų nuomonė. :)

Anonimiškas rašė...

Bet juk TU esi pagrindinė administratorė ir TU turi galvoti ne vien apie save, bet ir apie patį blog'ą, jo skaitytojus, jų norus. TU esi atsakinga, kad blog'e būtų gera. Deja, mano atžvilgiu taip nebėra.

Anonimiškas rašė...

Visiškai pritariu paskutiniam anonimui...

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Užpildžiau.
P.S tikrai labai trumpa :D

Vilija. :) rašė...

Anonime - administratorės yra dvi, ne aš viena. :)

Anonimiškas rašė...

Hi there, I enjoy reading all of your article. I like to write a little comment to
support you.

Also visit my weeb site iron force cheats

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google