Ką mes turime gražaus? Naujiena tiems, kas dar nematė ir priminimas!Labukss! Vakar bei trečiadienį neturėjau progos pasireikšti, bet manau, kad jau rytoj jūs turėsite progą išvysti mano pirmąjį straipsnį :) apie ką ir panašiai dar neatskleisiu, tiesiog noriu priminti tiems, kurie skaitė ir tiems, kuriems tai naujas dalykas apie rubriką "Ką mes turime gražaus?". Gavau tik 3 nuotraukas, o tai kaip suprantate labai mažai.. Tad kas neskaitėt - susipažinkit, o kas skaitėt nepatingėkit atsiųsti savo.... Pakabuko! :)

APIE KĄ JI?

Visi mes namuose turime gražių daiktų sau.. Ir ne tik sau.. Taigi, nuo šiol, šiame blog'e jūs galėsite pasidalinti savo grožybėmis! Tiesiog pagal duotą temą jums reikės atsirinkti savo gražiausią daiktą atitinkantį tai ko mums reikia ir jums teks truputį pasivarginti - nufotografuoti ir atsiųsti man į elektroninį paštą. Na, o jei trumpiau, tai jūsų darbo punktai yra tokie:
1. Išrenkat jūsų gražiausią turimą daiktą pagal duotą temą.
2. Prie jo pridedate popierėlį su savo vardu.
3. Nufotografuojate.
4. Atsiunčiate elektroniniu paštu MAN.
5. Laukiate, kol viskas bus įkelta į šį blog'ą.

KUR SIŲSTI?

O taip, tai pats svarbiausias šios rubrikos klausimas. Jums nufotografuotą nuotrauką su jūsų vardu ant lapelio reikės atsiųsti man į elektroninį paštą - its.meh.yo@gmail.com ARBA man į skype - moni.xe.xe

PRIZAI

Nežinau ar visiems, ar tik daliai, o gal retam kuriam svarbūs prizai, bet visgi kaip sakant neapsikiaulinsiu ir iš nugalėtojo paimsiu interviu įvairiomis temomis - meilė, draugai, muzika, stilius.. Ir taip toliau :) Įdomybė yra ta, kad jūs patys išsirinksite vieną interviu tipą kuriuo aš jus klausinėsiu. Aišku, čia išvardinau ne visus. Galbūt kiek vėliau galvoje susisuks kitoks prizas.. Bet dar reikia palaukti.

Na, ir metas prie...

PIRMOSIOS TEMOS!

Taigi nieko nelaukdama paskelbiu pirmąją temą.. Jums reikia surasti jūsų turimą gražiausią pakabuką ir jį nufotografuoti prie jo pridėjus lapelį su jūsų vardu. Kitaip jūsų nuotrauka nebus įkelta ir už ją nebus galima balsuoti. Pakabukas gali būti bet koks, bet turi būti gerai įžiūrimas. Taip pat nepamirškite laiške parašyti jūsų vardo ir siųsdami nuotrauką - nepamirškite jos prisegti! O jei praleidote pro akis elektroninį paštą, jis yra - its.meh.yo@gmail.com Jūsų nuotraukų lauksiu iki gegužės dešimtos dienos, 15 valandos. Jau ketvirtadienį įkelsiu nuotraukas už kurių jums patikusį turinį galėsite balsuoti!

Tad jeigu jums kas nors dar neaišku ar norite platesnės informacijos - galite klausti komentaruose, o dabar tiesiog laukiu jūsų gražiausio pakabuko!

Ačiū, kad skaitėt. :}
Moni.

4 Komentarai