ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

PRIMINIMAS! Konkursas - MEILĖS ISTORIJA!Ilgai galvojau, labai ilgai ką jums pasiųlyt galėčiau iš kažkokių konkursų. Netikėtai šovė mintis: Meilės istorijos.

Kiekvienas turim nors ir mažytę meilės istoriją, o jei neturim - ją galim sukurt!
Taigi detaliau:

1. Parašyti savo arba sukurti meilės istoriją. Jeigu tai tikra vardai būtų geriau nepakitę.
2. Atsiųsti man į paštą (neringa.kev@gmail.com), parašytą word'e, arba parašytą tiesiai į emaila. Šalia parašykit ar tikra ar kurta. Šalia parašyti vardą, pavardę ir amžių.
3. Prisegti bent vieną nuotrauką. (Nesvarbu ar tavo ar ne, svarbiausia kad matytųsi du žmonės).

APIMTIS nėra svarbi. Negali būti 2-3 sakiniai. Tokios istorijos nebus talpinamos. Gali būti puslapio - lapo. Kad visiems būtų įdomu ir neatsibostų skaityt:)Nuotraukų lauksiu iki Gegužės 18 dienos. Jos bus sukeltos į blog'ą, ir galėsite balsuoti už geriausią/gražiausią/mieliausią ir t.t istoriją.

Nugalėtoja gaus prizą, kolkas nesakysiu kokį;)

Taigi, lauksiu
Gero vakaro,
NeringaDALINTIS:

1 komentaras:

zuzzii rašė...

Padaryk dar kartą tokį konkursėlį, noriu sudalyvauti.:))

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google