ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!


Sveikos panelės ! Su jumis sveikinasi jūsų dar viena šio blogo rašytoja - Gabrielė. Šiame bloge rašysiu jums labai aktualia tema apie madą, naujausias jos tendencijas, ir menus.Šiek tiek apie save.

Man 16 metų. Esu meno žmogus: piešiu, kuriu drabužių eskizus ,ir juos siuvu. Lankau dailės mokyklą , ir dar papildomas dailės pamokas, be viso šito dar šoku ir hip-hopą. Mėgstu laaabai daug juoktis, ir būti su draugais. Mane visada rasit ,ir lengvai galėsite susisiekti: http://www.facebook.com/pages/GTdrawings/162104523889672 .

Visada manęs galite klausti patarimų apie stilių, mielai padėsiu ;)Lauksiu jūsų čia , iki greito susitikimo ! :)

DALINTIS:

2 komentarai:

Vilija. :) rašė...

Laaaabas, Gabriele. ;)

Labai sudominai. Iš tiesų nekantrauju perskaityti tavo rašliavas - tikiuosi nustebinsi. :)

Didžiulės sėkmės!

Gabriele rašė...

Aš to paties tikiuosi Vilija ;)Ačiū!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google