Tiems, kas mėgsta muziką!

Gerą ketvirtadienį, TD skaitytojos! Jums rašo administratorė Vilija, kuri šiandieną gana ankstyva, bet jau trečią dieną iš eilės namo grįžta po penkių pamokų. :) Tikiuosi esate geros nuotaikos, o jeigu ne, pasistengsiu ją pakelti su rubrika ''Tiems, kas mėgsta muziką!''. Pirmą kartą ši rubrika sulaukė didelio susidomėjimo, todėl ją tęsiu. Gaila, bet 10 dainų nesusirinko, todėl pora vėl griebsim iš facebook'o. O dabar nieko nelaukusi siūlau susipažinti su trimis geriausiomis praėjusio karto dainomis.

Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
Justin Bieber - Boyfriend
Jessie J - Domino


Šiandien kviečiu klausytis naujo dešimtuko! Todėl nieko nelaukę pasigarsinam kolonėles ior keliaujam. :)

1 DAINA
One Direction - I wantDainą siūlo Dainora. Ritmas iš kart sudomino - kažkas įdomesnio. Išgirdusi atlikėjo balsą atsipalaidavau ir ramiai klausiau. Daina tikrai įdomi ir man nenusibodo, nors pati nesu 1D gerbėja. Labai patiko priedainis.

2 DAINA
One Direction - I wishAntroji One Direction gerbėjos Dainoros pasiūlyta daina. Jau pradžioje supratau, kad daina bus rami - puiku, kadangi kažko panašaus šiuo metu ir norėjau. Niekuo neišskirtinė daina, bet klausyti malonu - lengva atsipalaiduoti.

3 DAINA
Lady Antebellum - Need You NowSavo siūlymų seriją Dainora užbaigia su Lady Antebellum daina. Iš tiesų ne kartą ją esu girdėjusi, kažkada buvo viena mėgstamiausių mano dainų, kadangi ją klausydama... išnykstu iš pasaulio ir tiesiog klausausi. Man viskas patinka - ir balsas, ir melodija... Rašau didelį riebų dešimtuką.

4 DAINA
Blaclisted Me - Reprobate RomanceMūsų muzikoms mėgėjams Akvilė rekomenduoja būtent tokią dainą. Iš pradžių šiek tiek nustebau - pradžia žadėjo kažką drąsaus, ne tokio girdėto... Klausiau ištempusi ausis ir radau kažką mielo sau, kadangi pati, kai neturiu nuotaikos, mėgstu klausytis pop rock'o muzikos... Susiklausė tikrai gerai.

5 DAINA
Linkin Park - Burn it DownAkvile - tu nereali! Jau pamačiusi pavadinimą nusišypsojau - Linkin Park niekada nenuvilia, todėl visiškai rami įsijungiau dainą ir leidau sau tiesiog mėgautis jų kūriniu... Kažkas nerealaus. Labai mėgstu tokią muziką.

6 DAINA
Fly Project - MusicaSiūlo Doviliukas. Drįsčiau pasakyti, kad tikrai įdomus kūrinukas - iš pradžių atrodė be galo keistas ir jau norėjau išjungti, bet minutei įpusėjus jau niūniavau šitą melodiją. :D Smagi dainelė.

7 DAINA
Lucian Base feat. Eilah - I'ave Got No ReasonAntroji Doviliuko siūloma daina. Pradžia nuobodoka - vienoda, bet kaip sėdint prie kompiuterio vis tiek beveik ''ištaškė''. Pabaigoje jau nusibodo - antrą kartą nebeklausiau.

8 DAINA
Soliaris - Saulę lūpomis užpūskKadangi pasiūlymų daugiau nebuvo, teko pasikniausti savo draugų facebook'o sienose. Bent jau man ši Soliario daina - viena iš geriausių lietuviškų kūrinėlių, kuriuos klausyti galėčiau daug daug kartų. Nerealiai užburia.

9 DAINA
Wankelmut - One dayJau pirmos sekundės pradėjo mušti ritmą ir manyje įžiebė šokią tokią šypseną - kažkas įdomesnio. Net pradėjau abejoti, kai ilgai neišgirdau jokio balso - daina be žodžių? Taip iki galo ir nesupratau idėjos... Neišklausiusi visos išjungiau. Tikiuosi nieko nepraradau.

10 DAINA
Fly project - MandalaNa ir šio vakaro dešimtuką siūlau užbaigti su bent jau man laaaaabai linksma ir gera nuotaika užkrečiančia daina!! Viena iš klausomiausių dainų šių dienų jaunimo tarpe. Bent jau man ji labai patinka - taško!

Tad tokias dainas išklausėme šiandieną. Kviečiu visus balsuoti už jums labiausiai patikusį kūrinį!
Tikiuosi jums, muzikos mėgėjai, ši rubrika patinka ir lauksite jos ir toliau! Taip pat nepamirškite komentaruose rašyti jums labiausiai patinkančių dainų pavadinimus arba youtube nuorodas, nes kitaip negalėsime susitikti - neturėdama jūsų pasiūlymų aš kaip be rankų!

Komentaruose taip pat pasidalinkime, kokia daina patiko labiausiai? :) Už kurią balsavote? Gal kurias nors siųsitės? Diskutuokim ir patekim į aktyviausių komentatorių lentelę dešinėje!

Ačiū už sugaištą laiką. :)

16 Komentarai

 1. Aš amžinai ištikima One direction :D ♥

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šiaip visos gan geros :) Daugumą jau turiu kompiuteryje, tad nesisiūsiu :D Vat Soliario - "Saulę lūpomis užpūsk" tai man vis dar top'as :D O šiaip, pirmą kartą žiūrint dainų pavadinimus, pagalvojau "wtf? Ta pati "I wish" du kartus?" O tik paskui žiūriu, visai skirtingos :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Balsavau už Fly project- musica!
  siųlau:
  1. Marina and The Diamonds- Primadonna
  2. Junior Caldera - Lights Out (Go Crazy) ft. Natalia Kills & Far East Movement
  3. Loreen - Euphoria
  ____
  Gabrielė

  AtsakytiPanaikinti
 4. siūlyčiau 1D dainą More Than This. Tikrai verta dėmesio. :)
  Balsavau už I Wish. <3

  AtsakytiPanaikinti
 5. Balsavau už I wish, o štai mano siūlomos dainos:

  1. Nicki Minaj - Starships
  2. Christopher S. - Star
  3. Dj Alex.R - Never be alone
  4. David Guetta - Turnt me on
  5. Demi Lovato - Give your heart a break
  6. Demi lovato - Skyscraper

  Tai tiek mano pasiūlymų :)
  -----------------
  Evelina

  AtsakytiPanaikinti
 6. primadonna! norėjau ją siūlyt, bet jau pasiūlė :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. man patinka tautinio brando "džiaukis vasara" :) labai vasariška... bus hitas. ir siūlau atnaujinti grotuvą kas savaitę ar dvi.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Musica <3 Nerealiausia man daina ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. One Direction - apsidžiaugiau, kai pamačiau jų "vardą":D

  AtsakytiPanaikinti
 10. :D Gerai, ir aš pasiūlysiu.
  One Direction - One thing.
  One direction- what makes you beautiful.
  One Direction - More than this.
  Mandinga- Zaleilah.
  Adam Lambert - Never Close our eyes.
  Maroon 5 -Payphone.

  Kol kas tiek iš manęs:D

  AtsakytiPanaikinti
 11. Balsavau už One direction - I want (I ♥1D :D)
  Siūlau
  One Direction - More than this
  Nicki Minaj - Starships
  Marina and The Diamonds- Primadonna

  AtsakytiPanaikinti
 12. 1D Save you tonight (h)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Mmmm...One Direction <3
  Siūlau:
  Jls- Proud
  One Direction- Stand Up
  30 Seconds To Mars- Closer To The Edge
  Train- Drive By
  Donkeyboy- City Boy

  Pati balsavau už I want <3

  AtsakytiPanaikinti