2012 metų vasaros "must have" sąrašas


Sveikos dar kartą! Nusprendžiau ilgai nelaukti ir pristatyti savo pirmąjį straipsnį. Vasara dar tik prasidėjo ir oru ji tikrai kol kas neatitinka standartų, bet manau, kad pats laikas pasidalinti su jumis 2012-ųjų metų vasaros „must have“ sąrašu, aptarti, ką pataria garsūs dizaineriai ir atskirti tik pačius pačiausius dalykus, kad išėjusios į gatvę neatrodytume kaip Lady Gagos „little monsters“ paradas :)

SPALVOS.
Pats svarbiausias dalykas ir visa ko pagrindas – spalvos. Teigiama, kad pati svarbiausia spalva, turinti vyrauti vasaros garderobe yra mėtinė žalia. Taaip, ne juoda, švelniai rožinė ar geltona, bet vis dėlto spalva tinkanti viskam – nuo švelniai žalsvų kelnių iki masyvios rankinės. Neiššaukianti, paprasta ir svarbiausia – vasariška. Jau dabar įsivaizduoju save pasipuošusią lengvai krentančia šios spalvos suknele ir patariu jums, atnaujinant garderobą, pasirinkti bent vieną šios spalvos akcentą – tikrai neprašausite pro šalį.
Kita spalvų tendencija, kurią šią vasarą labiausiai išvysite rankinių ir batų kolekcijose – neoninės spalvos. Ryškiai rožinė, geltona, oranžinė, salotinė, mėlyna... Pasirinkimas tikrai didelis, bet vis dėlto nepamirškite spalvų derinimo – neoninės spalvos toli gražu ne tos, kurios tinka bemaž prie visko.

RAŠTAI.
Prisimenate pradines klases, kai mokinomės nerti vąšeliu? Regis tokio rašto drabužiai sugrįžta atgal į madą. Žvilgtelėkite giliau į spintą – galbūt rasite kažką jau pamiršto ir galėsite puikiai prikelti naujam gyvenimui, o jei ne – parduotuvės pilnos tokio pobūdžio drabužių – nuo nėriniais pagražintų bikinių iki vasariškų suknelių. Blogiausiu atveju, prisiminkite savo močiutes, mokančias darbuotis ne tik virbalais :)
Kitas svarbus dalykas šios vasaros garderobui – gėlių raštai. Nesvarbu, žiedai  smulkūs, stambūs, pasteliniai ar ryškūs – pasirinkę tokio stiliaus drabužį atrodysite ne tik puikiai, bet ir madingai.
Atrodo, kad ir juostelės metai po metų taip ir nesiruošia trauktis iš didžiausių mados tendencijų... Internete rašoma, kad neprašausi pro šalį dryžuotai apsirėdžiusi net nuo galvos iki kojų. Esu linkusi tam nepritarti, bet dryžuota suknelė, švarkelis ar akcentas aprangoje turėtų išties atrodyti puikiai.

 DETALĖS.
Rinkdamosios naujus akinius nuo saulės, užmeskite žvilgsnį į retro stilių primenančius – būtent tokie šie vasarą priskiriami prie madingiausių. Nemanau, kad pasiduosiu šiai mados tendencijai ir verčiau pasiliksiu prie masyvių, tradicinių juodų akinių.
Šortai ir kelnės paaukštintu liemeniu madingos taip pat kaip šį pavasarį. Platėjančioms tokio stiliaus kelnėms per daug nesimpatizuoju, bet manau, kad būtinai įsigysiu džinsinius šortukus paaukštintu liemeniu, patariu ir jums, nemanau, kad atrodysite kvailai.
Bateliai žemu kulniuku toms, kurios vertina patogumą, nemėgsta taip vadinamųjų „batų žudikų“ ar neišsirenka tarp daugybės vasarinių batų pasiūlios. Atviri aukštakulniai sandalai, kurie turi vos du ar tris dirželius taip pat madingi ir daug labiau patrauklesni man.
Prie madingiausių šios vasaros aksesuarų priskiriami ryškūs auskarai, kurie gali tapti pagrindiniu stiliaus akcentu bei pintos rankinės, nors tokias iš vis vasarą patariama palikti namie. Iš matytų nuotraukų pernelyg manęs jos nepatraukė, bet pamačius parduotuvėje akiai malonią pintą mažą rankinę ar delninukę, būtinai ją įsigysiu.

 
Kaip matote, šios vasaros „must have“ sąrašas gana platus ir tikrai per daug neapibrėžtas – palikta valios mūsų fantazijai. Nebūtina aklai sekti madą, pasilikimas prie savo stiliaus turi gal netgi daugiau pliusų nei būti madingosios masės dalimi. Bet netgi prijaučiant neformaliam stiliui, galima įsigyti mėtinės spalvos palaidinę  arba prie taip daugumos pamėgto paprasto ir patogaus stiliaus pridėti gėlių raštų švarkelį ar močiutės nertą madingą liemenę :). Svarbiausia yra likti savimi, jaustis patogiai ir bet kurią aprangą papuošti savo plačia šypsena – nesvarbu, ar kaukši per miesto centrą aukštakulniais ar apsirėdžiusi lengva, vasariška suknele dūgsti su draugais prie ežero. Gražus – nebūtinai madingas.

big kisses, Indrė :*


8 Komentarai

 1. Žinai, kas man labiausiai patiko tavo straipsnyje? Jog viską moki suderinti. Pvz, atrankoje merginos rašydamos straipsnius arba rašė tik savo nuomonę, arba sausus faktus. Tu - pateiki faktą ir apie jį pasakai savo nuomonę. Tai labai padeda skaityti, nes skaitant paprastą informaciją darosi įdomu. :)

  Atrodo, neprašovėme, kad tave pasirinkome. Ačiū už straipsnį, spaudžiu ''Patinka''. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man tikrai patiko. Viskas parašyta paprastai, su puikiais pavyzdžiais, įdomu ir naudinga. :)
  Padarei man puikų pirmą įspūdį ir tikiuosi, kad jo nesugadinsi...:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pamiršau pridurti, kad va, iš visų rašytojų įsiminiau būtent tavo vardą ir dabar nekantraudama lauksiu kitų tavo straipsnių :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Vilija, labai dėkui už komplimentus - stengiuosi rašyti ne tam, kad tik rašyčiau, o kad galėčiau įdomiai pateikti tai, ką išmanau arba kuo tikrai domiuosi :) Džiaugiuosi, kad patiko straipsnis, stengsiuosi nenuvilti ir toliau ^^

  Gaby, ačiūū, džiaugiuosi, kad patiko :) Oo, bent vienas geras dalykas dėl vardo, stengsiuosi greitu metu vėl ką nors parašyti ;D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai patiko straipsnis. Viskas aišku, konkretu - man labai patiko :) Tikiuosi išvisti daugiau tavo straipsnių :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Puikus straipsnis :) ! Dažniausiai, kai pamatau daug teksto, net nebesinori skaityti.. Bet (čia bus komplimentas Tau :)! ), paskaičiau pradžią ir... tik viską perskaičiusi supratau, kad man patiko. Tavo pats rašymo stilius kažkuo pritraukiantis ir įdomus,o čia yra jau sakyčiau talentas. Puikiai. Laukiu naujų straipsnių ;p

  AtsakytiPanaikinti
 7. Oo, labai dėkui už komplimentus. Iš tiesų, nelabai mėgstu rašyti sudėtingus straipsnius, tiesą sakant net nežinau, ar sugebėčiau :D

  AtsakytiPanaikinti