Akvilina Cicėnaitė ''Mano tėtis ir kiti nesusipratimai''


Labas labas labutėlis! Nežinau kaip jums, bet bent jau man labai jaučiasi atostogos... Tie vadovėlių atidavimai, paskutiniai pokalbiai su mokytojais, sėdėjimas namuose jau po 4 pamokų... Liko nedaug. Tikrai nedaug. O vasaros bus labai daug! Tikriausiai jau kiekvienas turi kažkokius planus vasarai - ežerai, palapinės, ledai, draugės... galbūt ir knygos? Nežiūrėkite į mane kreivai! Pati neseniai vėl radau savyje tą dalelę, kuri mėgsta skaityti! Šiandien pristatau jums dar vieną savo neseniai perskaitytą knygą, kuria ruošiuosi sudominti ir jus. :)

AKVILINA CICĖNAITĖ'' Mano tėtis ir kiti nesusipratimai ''


Pastaruoju metu vis dar bandau atsigauti nuo mokslų ir ieškau knygų, kurių pagalba galėčiau atsipalaiduoti. Visai neseniai baigiau skaityti lietuvių rašytojos Akvilinos Cicėnaitės knygą. Iš tiesų, lietuviškų knygų neskaitau - galima sakyti beveik neskaitau, bet šią pasiėmiau. Surizikavau. Kodėl? Nes jau buvau skaičiusi pirmąją šios serijos dalį - taip, gana seniai, bet teigiami prisiminimai išliko. Šioje antroje dalyje (pirmoji dalis yra mėlynos spalvos, vadinasi ''Viskas apie mano šeimą''. Iš dalies ir neskaitę pirmos dalies galite iš karto imti šią knygą - jokio skirtumo) pasakojama apie paauglę Moniką, kuri turi gražiausią, šauniausią vaikiną mokykloje ir yra laiminga, bet staiga viskas verčiasi aukštyn kojomis... Vaikinas tobulybė staiga susidomi naujoke mergaite, o į Monikos gyvenimą staiga įsiveržia niekada nematytas tėtis ir kviečia ją į... Naująją Zelandiją. Šalyje merginos laukia daug nuotykių, per kuriuos ji supranta, jog reikia nebijoti. Nelaukti. Ši knyga turi mintį - ji stengiasi įrodyti, jog nereikia plaukti pasroviui. Nereikia elgtis taip, kaip elgiasi visi. Nereikia leistis būti išnaudojamiems. Reikia patiems būti savo gyvenimo vadovais ir džiaugtis tuo! Į viską žiūrėti su šypsena ir... bandyti. Klysti, bet vėl bandyti. Būtent tai šioje knygoje ir darė pagrindinė herojė Monika. Knyga labai lengvai skaitosi, lengva atsipalaiduoti. Iš dešimtbalės sistemos ją įvertinčiau aštuonetu - neužkabina taip, jog skaitytum dar ir dar. Bet kaip ir minėjau, atsipalaiduoti tinka.

Ką jūs manote apie šią knygą? Ar mėgstate lietuvių autorius? Galbūt esate susidūrę su šia rašytoja? Gal kas nors net gi skaitėte būtent šitą istoriją? :) Pasidalinkime. :)

xo xo,
Vilija.

3 Komentarai

  1. Neskaičiau, bet kažkaip ir nesinori imt į rankas :D Dabar kažkodėl mane labai traukia "Nakties būtybės" :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. Monika - žaibs. :D

    Eve Lyn - o mane, kaip ir minėjau, dabar labiausiai traukia rimto mąstymo nelaukiančios knygos. :)

    AtsakytiPanaikinti