Apranga pagal Moniką


Labas vakaras tiems, kurie dabar sėdi TD blog'e ir tikisi atrasti čia ką nors naujo. Štai ir atradot! Naujas, šviežias straipsnis :) Pirmiausia turbūt daugumai gali būt įdomu arba visiškai neįdomu, kodėl aš neaktyvi. Na ką gi, savaitė buvo užimta, trečiadienį išvykom su klase į sodybą, grįžom vakar, grįžus ėjau miegot, nes ten visą naktį nemiegojau, tada pabaigtuvių vainikas, o šiandien visą dieną pragulėjau arba šiaip ką nors veikiau.. Ilsėjausi. O dabar nusprendžiau, kad būtų pats metas prisėsti bent prie kokio nors straipsnio. Šį kartą jūs išvysite pirmąjį straipsnį "Apranga pagal Moniką" tema. Taigi nežinau kaip man šį kartą pavyko, tikiuosi pakankamai neblogai, be to temas atsirinkau ne pagal eilę, o pagal norą ir lengvumą.. Nes iš ties kai kurioms būtų reikėję daug daugiau laiko. Na, o dabar...

Viktorijos pasiūlymas sukurti aprangą...
į vakarėlį!

Nežinau kodėl ir nežinau ar tik man, bet vakarėliai man siejasi nebūtinai tik su vakarinėmis suknelėmis ir aukštakulniais.. Man tai daugiau siejasi su linksmu laiko praleidimu, todėl reikia atrodyti GRAŽIAI ir jaustis patogiai bei nesuvaržytai. Tad vakarėliui šį kartą sukūriau būtent tokią aprangą - bent jau man gražią, ir patogią. (nors manau atsirastų tokių, kurie ginčytųsi dėl batų).

Nežinau kaip jums, bet man paskutiniu metu pradėjo patikti tie švarkeliai.. Jie man taip gražiai ir dauguma puošniai atrodo - tinka prie visko, net ir šiuo atveju prie paprasčiausių džinsų. Manau, kad derinys juoda - mėlyna atrodytų gražiai. Be to, viską buvau sudėjus ir vieną ant kito (tik su maikute buvo problemų) tai atrodė sakyčiau gražiai. Paprasti, kasdieniniai džinsai, paprasta palaidinė, auskarai ir žinoma rankinė - atrodo paprasta, patogu.. Bet dėvint aukštakulnius - manau, kad paprastas derinys tampa jau truputį kitokiu! Nesistengsiu kažko aprašyti daugiau, tiesiog manau, kad viską kuo puikiausiai matote patys - niekas neperkrauta ir manau tikrai lengva įsivaizduoti save tokiuose drabužiuose. :)

Evelinos pasiūlymas sukurti aprangą į...
išleistuves!

Šį kartą, kažkodėl antrąją temą aprangai pasirinkau išleistuves - galbūt todėl, kad šios dvi temos pakankamai šventiškos, tačiau bandžiau abi temas pateikti skirtingai? Tikriausiai. Ši apranga manyčiau pavyko kiek šventiškiau, nes visgi išleistuvės man siejasi su kostiumais, suknelėmis.. Ne kasdienine apranga. Ir manau, kad dabar pats metas jums pamatyti, kas man iš to išėjo. Stengiausi nieko neperkrauti, bet ir nenorėjau, kad derinys būtų labai jau tuščias. Žodžiu, patys pasižiūrėkit :

Jei truputį pakomentuoti - tai tiesą sakant neatsispyriau norui ir šiame derinyje panaudoti panašų švarkelį, kuris beveik toks pats, tik turėjo šokio tokį blizgesį kaip ir suknelė, tik, kad šis švarkelis kiek trumpesnis. Išleistuvėms pasirinkau ryškią suknelę, nenorėjau, kad derinys būtų labai jau tamsus, todėl jį paįvairinau ryškesnėmis spalvomis. Žinoma, neapsieisiu ir be aksesuarų - žiedas ir pakabukas. Norėjau truputį kitokių, tačiau atrasti buvo sunku. Žinoma, kaip ir kiekviename derinyje -aukštakulniai, kurie kaip ir kiekvienam deriniui suteikia kitoniškumo, lyg ir puošnumo.

Tad šiam kartui du deriniai - dvi skirtingos temos, tačiau dauguma manau, kad jas bandytų pateikti su įvairiomis suknelėmis, o aš pabandžiau padaryti ką nors kitaip. Ir manau, kad man pavyko! O dabar balsavimas - kuris derinys jums labiau prie širdies ir tikiuosi sulaukti jūsų komentarų. Nesitikiu, kad jie visi bus geri, nes spėju, kad bus tokių kaip "NUOBODU" ir panašiai. Nežeidžia jie manęs. Tiesiog jei nuobodu, tai tada neverta net iš vis skaityt. :D O dabar jums apklausa, o aš einu žiūrėt filmą "The hunger games". Kol kas labanaktis, galbūt rytojui sugalvosiu temą straipsniui, o jūs žinoma galit... Siūlyti savo temas! Tik nesiūlykit sunkių, kai neįsivaizduoju ką kurt :D

Ačiū, kad skaitėt :}
Monika.


10 Komentarai

 1. Patiko. Tik man asmeniškai tašė galbūt vakarėliui netinka, tokia šiek tiek didoka. Vis tiek einant į vakarėlį daug daiktų dėtis nereik, užtektų ir delninukės.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Va va,aš ilgai galvojau kokią dėt,ir neapsisprendžiau. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikėjausi kažko kito... Jeigu tiksliau, ko nors vasariško, gaivaus.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visad sakysiu, kad išleistuvių apranga parodo, kokią žmogus turi vaizduotę. Ar banalią, ar nebanalią, ar gimė turėdamas stiliaus pajautimą, ar tik bando nevykusiai imituoti minią. Deja, turiu pripažinti, jog priklausai pilkajai masei, jei visi eina su suknele, tai ir tu eini. Tikėjausi kažko originalesnio, o vien tų aukštakulnių ar trumpų, vos šlaunis uždengiančių suknelių...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Čia jau skonio reikalas.. Man gal išleistuvėms gražiau tiesiog suknelė, kad nebūtų perkrauta. Bet čia kaip kam, nesiruošiu ginčytis ir kelti visokių konfliktų, nes čia pastebėjau sunku įtikti.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nu,Monika, kaip tu nesupranti, kad į išleistuves reikia eiti su karine uniforma? :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Patiko abu deriniai, tik gal į vakarėlį per daug tamsus, sakyčiau :D Bet šiaip, faini tie deriniai, spaudžiu visus tris mygtukus :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Su kokia programa darai tuos derinius?

  AtsakytiPanaikinti