Be pavadinimo :D


Labas vakaras visiems,
pagaliau prisiverčiau pajudinti savo pirštus ir suregzti šiokį tokį straipsnį, arba šiuo atveju labiau pranešimą. Tad pavadinimas šį kartą neatspindėjo šio pranešimo temos, todėl pasakysiu iš karto pačioje šio įrašo pradžioje - apie rubriką. Ją jau matėte šiame blog'e, bet ją vedė kitas žmogus. Vilija. Turbūt visi atsimenate rubriką - "Apranga pagal Viliją" ar kažkas panašaus. Tai dabar tai tiesiog vadinsis "Apranga pagal Moniką". Kodėl taip atsitiko, kad Vilija nebeves šios rubrikos?

306697_257652760923992_3246757_n_largeŠiandien kai paklausiau jos, apie ką rašyti, ji man pasiūlė, kad galiu rašyti straipsnius šia rubrika, kadangi kažkas jai sakė, kad ji nemoka kurti aprangų (jei teisingai supratau), tad šio darbo bandysiu imtis aš. Kadangi tokie dalykai, bent jau man tai tikrai patinka, jiems atrasiu laiko, be to, dažniau sulauksit pagalbos (šiuo atveju) ir tiesiog turėsiu bent ką nors parašyt, o ne sėdėt ir galvot apie ką rašyt. Tad, kas dar nežinote šios rubrikos ar esat visiškai žalias apie ką ji...
Jums komentaruose reikės parašyti man kokia tema turėčiau sukurti aprangą tau - kad ir pasivaikščiojimas su drauge. Ir greitu metu, sukursiu dvi aprangas, pagal dvi jūsų duotas temas, įkelsiu balsavimą ir jūs balsuosit, kuri pavyko gražiau ir taip toliau.. Trumpai aprašysiu kodėl aprangą sukūriau būtent tokią, ją pakomentuosiu, pasakysiu galbūt galimus pliusus ir minusus, jei tokie bus ir tiesiog aprangą pateiksiu jūsų vertinimui..
Tad po šiuo straipsniu jau galit rašyti temą. Kai bus bent 2 temos, jau pradėsiu kurti.. Ir žinoma, jų man galit duot iš kiekvieno žmogaus MAX 3, nes vėliau tiesiog nebebus ką kurti :) Tad kol kas manau, kad viską paaiškinau pakankamai sklandžiai ir suprantamai, jei kas neaišku, galit klausti, o aš tiesiog lauksiu jūsų pirmųjų pasiūlymų!

Tad kol kas aččiūūū, kad skaitėt :)
Šiandien spėju, kad dar susimatysim. ;p
Monika.


5 Komentarai

 1. Aha, matau niekas nesiųlo tai atskubu į pagalbą - siųlau iškarto DU variatus:
  Pirmas: Žygis (xi)
  Antras: Vakarėlis
  Gal pasinaudosi kokiu arba abiem:D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Vykstant prie jūros? ;p Reikėtų pagalbos! :p

  AtsakytiPanaikinti
 3. Einant į išleistuves, giminių susitikimas.

  AtsakytiPanaikinti