~~~~


Hello. Šiaip ne taip prisiverčiau save paspausti pelytės klavišą ant "naujas pranešimas" nuorodos, ir dabar rezgu sakinius.. Kadangi iš ties nesinori rašyt, nes jūs labai draugiški ( po šiuo pranešimu jau laukiu anonimų bangos ir pasipiktinimų) tai pamaniau - o kam man vesti čia rubrikas? išpeikiat ir panašiai, kad nesąmonė, patys galit. Ok.
Būtent šiuo reikalu ir rašau tikėdamasi tikrai PROTINGŲ anonimų pasiūlymų.

Pastebėjau, kad jūs labai išradingi, daug ką išmanot, tai kodėl nepaprašyt jūsų pagalbos? Labai norėčiau komentaruose sulaukti pasiūlymų apie ką ORIGINALAUS ir nematyto rašyti, kokias neįprastas rubrikas vesti, kad tik jums įtikti, nes baisu ką nors rašyt - jūs puolat kaip žvėrys grobį. Tad, jeigu jūs tokie išmanūs, norėčiau visų tų pačių anonimų kurie labai draskėsi komentaruose pasiūlymų. Temų straipsniams, rubrikoms, apie ką rašyt ir panašiai.

Neturiu kol kas ką rašyti šiame pranešime ir šiame blog'e, nes žinau, kad būtent be JŪSŲ patarimo JUM neįtiksiu. :)
Kol kas tiek.
Monika.
P.S. lauksiu jūsų puolimų. Reikės nusipirkt popkornų. :D

15 Komentarai

 1. "Reikės nusipirkt popkornų." - tas nužudė. :DDDDDDDDDDD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pagrindas viso šito yra pavydas. Viskas paprasta: žmonės, kurie nedrįsta, tingi ar šiaip bijo sukurti tokį blog'ą kaip jūsų, pavydi jums sėkmės, peržiūrų, sekėjų ir pnš, tiesiog triumfuoja, kai pamato kokią nesėkmę pas jus. Tada ir pasipila piktų anonimų pikti komentarai.
  Rizikuoju pati gaut nuo tų anonimų, bet aš kitaip negaliu. Negaliu tylėt ir tiek.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Beviltiška... Jeigu pati nesurezgi sakinio, nesugalvoji nieko originalaus ir prašai kitų pagalbos, tai kokia tu rašytoja? Mes, komentatoriai net ir nerašome, nes nesame galbūt gabūs rašymui, o to tikimės iš jūsų blogo. Nemažai rašytojų yra tikrai gabios šiame bloge, bet tu esi viena blogiausių... Jeigu nežinai ką rašyt, tai nevaidink pasaulio bambos ir neberašyk iš viso, nes tavo straipsniai būna arba apie blogo fono pakeitimą, arba kokios nors statistikos...GĖDA

  AtsakytiPanaikinti
 4. o man patiko. Man visi straipsniai patinka ,nes jie vienaip ar kitaip idomus. Na o sis straipsnis taip pat turi savo geraja puse :) paspaudziu visas 3 reakcijas.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ieva, tu skaityt nemoki? JUM NEĮMANOMA ĮTIKT, per daug primetat viską išmanančius, nors kaži, ar patiktų kai ant jūsų stumtų taip kaip stumia ant mūsų, jei būtumėt mūsų vietose.. Ir man px kad aš blogiausia kad tu taip sakai - aš nenoriu būt geriausia, nes kai geriausi.. Geriausi vos suklysta - tai dieve kas darosi.. O blogiausiai būt gerai - nes daug kas net nepastebi, kad čia esi :) ir dėl to džiaugiuos, nes mažiau sulaukiu priekaištų ;) galvok ką nori šiaip, sakiau, kad pradėsit pult.. Harmonų audros čia visiem, ar ką?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Monce, ko tu jų klausi.. jie patys nežino ko nori. :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Siūlau rašyt apie internetinį bendravimą , viso to pasekmes ir panašiai , nes manau tai gan aktuali tema . : ))

  AtsakytiPanaikinti
 8. Siūlau rašyt apie internetinį bendravimą , viso to pasekmes ir panašiai , nes manau tai gan aktuali tema . : ))

  AtsakytiPanaikinti
 9. Jei parašysim aktualia tema tuoj atsiras visažinių, kurie viską žino ir nori sužinoti ką nors naujo. :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Tai kur tau... Negaus dėmesio sakys, kad kritikos nemokam priimt. :D

  AtsakytiPanaikinti
 11. Siūlau rašyti apie madą :) Bet būtų šaunu jeigu pačios nufotografuotumėte savo apranga. Žinoma ne kiekvieną dieną, bet galbūt tada kada važiuojate į miestą ir panašiai :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Siūlau daryti konkursus, tarkim tu su looklet ar polyvore padarai kokį nors derinį, o mes, skaitytojai, turime atkartoti kažką panašaus iš savo spintos.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Visos tos nepasitenkinimo lavinos, negatyvių minčių sūkurys, replikų lietus, galbūt ( bent jau iš mano pusės) yra įtakoti troškimo surasti tai, ko visad troškome. Atrasti naujų dalykų , kurie atitiktų mūsų interesus, norus. Tik bėda ta, kad mes visi esame skirtingi ir nevisiems įtiksi. Todėl laikraščiai ir išsilaiko – nes juos perka skirtinga publika, kiekvienas pagal savo poreikius. Tie kas domisi ekonomika griebia ,,Valstybę", kam patinka stilius – ,,Vogue", o kas mėgsta gyventi intrigų pasaulyje – ,,Žmones". Monika, aš tave suprantu. Kai visi išpeikia tavo darbą. Ir tada užplūsta nerimas ir klausimas – ką aš darau blogai?.. Pasaulio anatomija paprasta: visi klysta, be išimties, ir nevisiems įtiksi. Todėl nereikia leisti būti pasiglemžiamam jausmų. Taip, aš kritikuoju, nes man tai patinka. Taip, jūs nirštate, nes kažin ar kažkam patinka kai jo darbą išpeikia. Bet kiekviename konflikte reikia rasti kompromisą. Manau, jums reikia surinkti komandą, kuri rašys įvairiom temom. O ne apsiribos konkrečiom. Padaryti skiltis.
  Draugiškai patariau.
  :)

  A.

  AtsakytiPanaikinti