''Diena su vlogeriais'' - Sigitas Mikūta


Labas visiems!

Seniau nemėgdavau sekmadienių, nes tai būdavo diena, kuomet ruošdavausi mokyklai. Šis sekmadienis jau yra išimtis - kaip gera žinoti, jog mokykla užrakinta net gi trims mėnesiams... :)

Iš dalies gaila, jog rašytojos visos vienu metu sugalvoja poilsiauti... Tikrai neverčiu jus rašyti kiekvieną dieną, bet kažkaip reiktų pasiskirstyti, jog blog'as neliktų vienišas, be jokių straipsnių. :)

Šiandien sumaniau atgaivinti rubriką 'Diena su vlogeriais'. Apklausoje didžioji skaitytojų dalis liepė šią rubriką man palikti - klausau jūsų ir šiandieną kviečiu susipažinti su dar vienu vlog'eriu.

SIGITAS MIKŪTA


Raudonskruostis, žibančių akių vaikinas - net ir tamsoje atpažinčiau Lietuvos vlogerį Sigitą Mikūtą. Tiesa, dabar šiek tiek atsitraukusį nuo vlog'ų kūrimo. Pati esu toks žmogus, jog mėgstu kartoti senus dalykus, žiūrėti senus filmus, skaityti senas knygas... Mėgautis senais Sigito vlogais - viena iš mano laisvalaikio dalių. :) Sigito vlogai visuomet šilti, nuoširdūs. Ramus vaikino balsas leidžia atsipalaiduoti ir susipažinti su pasauliu iš kitos pusės. Jeigu bloga nuotaika - Sigio video blogai visuomet ją pakels arba bent neleis liūdėti dar labiau. Jeigu jaučiuosi pavargusi - įsijungusi šį vlogerį iš kart atsipalaiduoju. Jeigu noriu ramiai praleisti vakarą - Sigito video puiki išeitis. Galbūt taip mėgstu stebėti jį todėl, jog jis nevaidina kažko kito. Visuomet išlieka savimi - kartais droviu, šiltu žmogumi... O kartais jį pamatome ir drąsaus, išsišokančio vaikino vaidmenyje. Permainingas, bet įdomus. Ramus, bet patrauklus. Nuoširdus, bet vis tiek žinantis savo vertę. Tokį įvaizdį apie jį susidariau iš jo video blog'ų.


Kadangi kaip ir minėjau, Sigitas šiuo metu vlogų kūrimą šiek tiek pristabdė (kiek žinau, dabar įgarsina filmus ir jam puikiai sekasi), pasiūlysiu jums 5 jo senesnius vlogus, kurie man labai patinka. :) Patikėkit, jie verti jūsų laiko.

HEITERIO DIENABent jau man labai juokingas video blogas, kuriame Sigitas pasišaipo iš visų heiterių ir pastato juos į jiems tinkamą vietą. :D Vloge puikiai pastebėtos kritiškiausios, ryškiausios heiterių savybės ir kai kurios video vietos tikrai priverčia nusišypsoti. :)

Mes turim talentų !Šiam video jau daugiau nei metai, bet vis tiek mėgstu jį pažiūrėti. Taiklios, kandžios Sigito pastabos abu aptarinėjamus video labai gerai pašiepia. :D Iš dalies pakelia nuotaiką tokie video.

Kaip GYVENAT ? 2011 05 21
Šitą video siūlau pažiūrėti visiems, kurie taip pat juokiasi iš visų pasaulio pabaigų. Pati pamenu su draugėm irgi 'sutikom' pasaulio pabaigą ir išgyvenom... :D Šiaip patinka šitas video tuo pasityčiojimu. O pabaiga nuo 3.22 iš vis linksma. :D

Mitų Naikintojai
Jeigu skaitote šią rubriką jau seniau, tai jau žinote vlog'erį Traškutį. Šį video Sigitas kūrė būtent su Traškučiu. Bent jau man ši idėja labai patiko - gaila, kad mitų naikintojai išleido tik 1 video...

TOPš kojinė
Ir pabaigai mano pats mėgstamiausias Sigito video apie išmaniąją kojinę. :D Labai daug kur juokiausi ir žavėjausi jo fantazija... Dar taip sugalvot reikia ir mokėt. :D

* * *

Sigitas labai draugiškas ir malonus žmogus, todėl atsakė į kelis mano užduotus klausimėlius. :) Kviečiu visus paskaityti mini interviu.

Tavo vlogai bent jau man labai šilti ir įdomūs. Iš kur semiesi įdėjų vlogų kūrybai?
Įdėjos visada, netikėtai ateina pačios. Nesvarbu kur esi ir ką veiki. Neretai įdėjos šauna tiesiog mokykloj, nuobodžioj pamokoj dulant, kada mažiausiai tikiesi ar stengiesi...

Kokios didžiausios žalos sulaukei pradėjęs kurti video blogus ir kokią naudą gavai?
Žalos nebent tokios, kad facebook'o drauguose dabar yra apie 90% žmonių kurių visiškai nepažystu ir iš tų 90% kokie 11% siuntinėja tas erzinančias žaidimukų užklausas.
Na, o šiaip kuriant vlogus, teko susipažint su keliais įdomiais žmonėm, pasisekė šiek tiek praplėst akiratį. Be to, komentaruose žmonės minėdavo, jog balsas tiktų vienur ir kitur, todėl nusprendžiau išbandyt jėgas filmų garsinime, kas man labai gerai sekėsi ir ką darau iki šiol. Tiksliai nepamenu, bet garsinimu užsiimu jau beveik metus berods. Ir tai, kad radau naujos veiklos, tikriausiai, irgi yra šiokia tokia nauda...

Kokių trijų dalykų pirmiausia reikia vlogeriui, norinčiam tapti geru, rimtu, žiūrimu kūrėju?
Pirmiausias ir svarbiausias dalykas yra KAMERA. Jei vlogai filmuojami 3 mpix lygintuvu, tai niekas tokių "pixeliuotų" vlogų net nenorės žiūrėti (ar klausytis). Vlogas turi būt kokybiškas.
Kitas dalykas yra įdėja. Vlogas be įdėjos, be įdomios temos yra kaip vandens sėmimas rėčiu kiauru... Ir nesvarbu, jei toks vlogas bus nufilmuotas gera, kokybiška kamera, žiūrovui pasidarys nuobodu ir jis tiesiog išjungs video bei niekada nebegryš pažiūrėt ką autorius, galbūt, naujo įkėlė.
Trečiasis dalykas - ORIGINALUMAS. Manau apie tai komentuot nelabai ir reikia. Savaime juk aišku, kad vlogai turi būt originalūs tiek įdėjomis, tiek "editinimu" (video sumontavimu).

Ką patartum tiems, kurie labai nori, bet dvejoja, nepasiryžta dėl vlogų kūrimo?
Jei yra dvejonių ,o nėra įdėjos, minčių, nežinai apie ką kalbėt, tokiu atvėju geriau vlogo nesukti. Internetas yra kaip minu laukas, vienas klišas žingsnis ir... Tu jau "hėiterių maistas".
Hėiteris - asmuo, kurio mastymas, nepriklausomai nuo amžiaus, yra kaip 7 metų vaiko. Dažniausiai hėiteris užfloodina BETKĄ, beprasmiškais komentarais kurie neturi jokio pagrindo ar logikos, keiksmažodžiais ir kitokiais idiotiškais išsireiškimais ir įžeidinėjimais, kurie turbūt yra sunkios arba išlepintos vaikystės pasėkmė... Neretai hėiteris yra skriaudžiamas mokykloj ar kur kitur, dėl ko yra išliejamas sukauptas negatyvas internete. (liūdna)
Taigi, jei susuktas vlogas bus su abejonėm ir jame atsispindės nepasitikėjimas savimi, hėiteris nepraleis progos pasireikšti ir gadint tavo nuotaikos ar net gyvenimo.
Nors, kaip sakoma, kas nerizikuoja, tas negeria alaus.

Aš nuoširdžiai tikiu, jog dar išvysite naujų Sigito vlogų. Nors, kaip ir minėjau, mėgstu žiūrėti senus vlogus, todėl kviečiu tai daryti ir jus.

SIGITĄ galite rasti :
Youtube kanalas : http://www.youtube.com/user/MrSigitasVlog
Facebook fan page : https://www.facebook.com/Sigitas.Mikuta
Lietuvos vlogeriai: https://www.facebook.com/ltvlogeriai

Kviečiu visus žiūrėti jo senus vlogus ir įgarsintus filmus. :> Nenusivilsite!

Vilija.

6 Komentarai

 1. Vilija, seniai norėjau pasiūlyt, bet dabar pati priminei pamidėdama atostogaujančias rašytojas. :D
  Žodžiu, pasiskirstykit dienas, kuriomis kažkurios rašytojos įkels po straipsnį. Taip ir skaitytojams bus geriau, nes kartais įkeliat po 5 straipsnius, o kartais nei vieno. O ir pačios rašytojos bus užspaustos į tam tikrą kampą rašymo. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai patiko straipsnis, o vlogai tuo labiau. Ypač su ta kojine :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 3. Akvile - hm, visai geras tavo pastabumas. :D

  Gabyx2, iš dalies apie tai ir aš galvojau. Bet žinai, aš kažkaip norėčiau padaryti šį blog'ą tokiu, jog rašytojos pačios norėtų rašyti. Pačios ''peštųsi'' dėl dėmesio ir komentarų - rašytų geresnius straipsnius ir panašiai... Bet tai darytų be prievartos! O tas dienų suskirstymas būtų nežymi prievarta. Iš patirties galiu sakyti, jog tuomet, kai rašai dėl to, kad reikia (ne todėl, jog nori) nieko gero nebus. Bet šią įdėją vertėtų apsvarstyti su visomis rašytojomis. :)

  Eve Lyn - ačiū! :) Man jis irgi tooks osum žmogelis. :)

  AtsakytiPanaikinti