ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Dienos spalva - dienos stilius


 Sveiki dar kartelį. Noriu jums išdidžiai pristatyti savo naująją rubriką - "Dienos spalva - dienos stilius".
Apie ką ji?
Turbūt jau supratote, kad rubrika susijusi su stiliumi ir mada. Šioje rubrikoje Jūs pasiųlysite dienos spalvą ir pagal tą spalvą sukursiu stilingą derinį. Žinoma, derinys nebus vien tik, pavyzdžiui, geltonos ar mėlynos spalvos - įsimašys ir panašių, o galbūt net visiškai skirtingų spalvų.

Ką turite daryti JŪS?
Jūs? Žinoma, jūs turite

  • Balsuoti (kadangi derinių gali būti daugiau nei du ar trys!)
  • Siūlyti savo spalvas arba... Spalvų derinius? (Juk ir man kartais išsenka įdėjos)
Štai tokie paprasti darbeliai, užduotys, kurias Jūs, mielieji, turėsite įvykdyti - juk be jūsų aš lyg be rankų. Labai tikiuosi, kad Jus sužavės ši rubrika, na, o aš jau kimbu į darbą, kad kaip reikiant Jus nustebinčiau!! O jūs tuo tarpu, parašykite į komentarus savo siūlymus man - spalvas (ar jų derinius).
Viktorija :]
DALINTIS:

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Juoda - Rožinė

Gintarinė Gintarija rašė...

Siūlau mėlyną (savo mėgstamiausią) spalvą :) !

Vilija. :) rašė...

Salotinė? :) Dievinu šią spalvą.

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Violetinė - mėlyna :P Mėgstamiausios mano spalvos :D

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google