Dienos spalva - dienos stilius

Sveiki, mielieji. Šią, birželio trečiąją dieną džiugiai sveikinuosi su jumis, TD skaitytojais bei nuoširdžiai sveikinu savo kolegę Karoliną. 
Karolina, linkiu tau, kad visos tavo svajonės išsipildytų, kad būtum laiminga, dar ilgai nepaliktum mūsų, kad netrūktų skanaus pyrago, dovanų ir visko, apie ką svajoji!!! :) 

O dabar, kai jau pasveikinau Karoliną, visu pajėgumu kimbu į darbą - rubriką
Kadangi gavau keletą siūlymų dėl spalvų, pasidariau sąrašą, pagal kurio seką kursiu derinius. Žinoma, Jūs dar galite siūlyti man ir savo variantus - spalvas ar jų derinius. O štai čia - spalvų planas.
 1. Juoda - rožinė (šiandienos variantas)
 2. Mėlyna
 3. Salotinė
 4. Violetinė - mėlyna

Laukiu daug daugiau Jūsų, mielieji pasiūlymų! O dabar, kaip ir minėjau sąraše, juodos bei rožinės spalvų derinių trejetukas.
1.
Kaip matote, derinys sudarytas iš juodos bei rožinės spalvos rūbų. Man šis derinys patinka tuo, kad jis yra paprastas ir kartu elegantiškas. Žemiau juosmens siekiantis ryškus megztinis puikiai tinka prie juodų timpkių, o elegantiški, ryškūs aukštakulniai bateliai tinka prie juodos delniniukės. Sudėjus kartu - viskas tinka (xi)! Taip apsirengusi gali eiti su draugais, į miestą ar tiesiog smagiai praleisti laisvalaikį. Mokyklai tektų pakeisti rankinę ir batelius, tačiau daugeliui tas jau nebesvarbu, turiu omenyje mokslus. Šis derinys kaip tik tinka tokiam orui, kuris siautėja šį, pirmąjį vasaros mėnesį.
2.
Šis derinys skirtas vakarėliui - draugės gimtadieniui, o gal tik šiaip diskotekai. Jį gali priderinti per visas šventes, kadangi suknelė yra laisva ir nevaržo judesių bei suteikia deriniui vėjavaikiškumo, auskarai su juodomis plunksnomis suteikia grakštumo, batai - stiprumo jausmo, o delniniukė karališkumo. Viską sumaišius išeina nuostabus aprangos mix`as. Šis derinys, manau labiau tiktų šiltesniam vasaros vakarui, kada nepučia vėjelis, arba pučia, bet labai silpnai. Na, bet jei žadi visą vakarą ar visą naktį šokti bei linksmintis - drąsiai žingsniuok taip apsirengusi, net jei oras ne iš geriausiųjų!  

3.
Štai ir paskutinis juoda - rožinė derinys. Šis derinys skirtas laisvalaikiui. Juodi šortai derinasi prie Nerd stiliaus akinukų nuo saulės, bei marškinėlių užrašo "SUMMER LOVE" - ką gali žinoti, galbūt šią vasarą sutiksi savo naująją simpatiją? Vasariški, gaivios rožinės spalvos aukštakulniai neleis leistis į didelius nuotykius, tačiau juos visuomet gali pakeisti ištikimieji sandalai (čia jų pavyzdžio nematote). Rankinė - nedidelė ir patogiai permetama per patį. Tokį derinį rinkis kai bus karštesnis oras.


Na štai, derinių apžvalga baigta. O dabar, mielieji skaitytojai, tik Jūsų balsai gali nuspręsti, visgi kuris derinys yra gražiausias bei geriausiai atspindi juoda - rožinė temą.


Ačiū jums už balsus ir laukiu komentarų - kritikos ar payrimų, nes tik su Jūsų pagalba aš galiu tobulėti!
Viktorija :]

4 Komentarai

 1. Žiauriai gražūs deriniai ;o

  AtsakytiPanaikinti
 2. Antras derinys - tobulybė <3 Patiko straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man nei vienų derinių spalvos nepatiko. Nors deriniai gražūs. O nepatiko dėl to, kad dvispalvis derinys nelabai gražu dažniausiai. Ir nuobodu.

  AtsakytiPanaikinti