Dienos spalva - dienos stilius

Labas dar kartelį!
Senokai rašiau šia rubrika - dienos spalva - dienos stilius, tad nusprendžiau parašyti būtent dabar, cha. 
Na, daug nekalbėsiu - iškart pateikiu jums spalvų sąrašą:
 1. Juoda - rožinė 
 2. Mėlyna (šiandienos variantas)
 3. Salotinė
 4. Violetinė - mėlyna
Kaip matote, šiandienos spalva yra mėlyna. Kadangi mėlynos spalvos atspalvių yra daug, net gi labai daug, deriniai neturėtų būti nuobodūs. Tad štai pirmasis bandymas:
1.
Išėjo "ilgas" derinys, cha. Kaip ir sakiau, mėlyna spalva turi begalę atspalvių, kurie, taip sakant, yra vienas gražesnis už kitą. Čia pateikiau du atspalvius - šviesesnę ir tamsesnę mėlyną spalvą. Man, asmeniškai, labai patiko džinsai, nes dabar labiausiai tokių ir noriu, cha, o marškinėliai labai tiko prie jų, tad manau, kad kartu jie atrodo gražiai. Tokio stiliaus batus aš myliu! Rankinė man taip pat labai patiko - auskarai tiko prie visumos. Visuma - man patinka!
2.
Šis derinys man patinka todėl, kad jame visos spalvos - ar tai ryškesnės, ar blankesnės, dera. Taip pat šis derinys man labai primena Eleonor Calder stilių (direction`ierės iškart supras apie ką aš) jau vien iš tų marškinukų ir aviatoriaus formos akinių. Tamsiausias akcentas - rankinė. Derinys laisvalaikio stiliaus, tad čia nelabai tiktų aukštakulniai, jau vien patogumo klausimu... Taipogi taip neapsirengsi pakankamai šaltu oru, koks yra dabar, nes šis derinys skirtas šiltesniai vasaros dienai.
3/4.
Kaip šis derinys/deriniai atsirado? Išsirinkau dvi sukneles, pamaniau, sukursiu derinius ir išrinksiu gražesnį, bet atsitiko taip, kad man patiko abu, tad padariau dvigubą derinį. Pirmasis/Trečiasis derinys man patiko savo paprastumu, kadangi spalvos nesiskiria, išskyrus suknelės dirželį. Papuošalai, batai, delniniukė, suknelė - viskas dera!

Antrasis/Ketvirtasis derinys yra šviesesnio atspalvio. Suknutė mane sužavėjo, nes ji yra puošni, bet tinka pavyzdžiui kad ir prie basučių, kurios tinka prie puošnių papuošalų. Taip pasipuošusi gali eiti tiek į vakarėlį, tiek į susitikimą su draugais!

Na, o aš be galo laukiu jūsų nuomonių komentaruose bei reakcijose, mielieji skaitytojai, ir, žinoma, jūsų balsų lentelėje apačioje. O dabar atsisveikinu su jumis ir labai stipriai apkabinu bei dėkoju už tai, kad skaitėte mano straipsnį - rubriką!
Viktorija :]





4 Komentarai

 1. Patiko, gal norėjosi kažko daugiau, bet išpildei temą.. :D Gražu :}}

  AtsakytiPanaikinti
 2. Patiko . ;) Labiau prie širdies limpa antras derinys . :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai patiko,davei neblogų minčių kurios mane sužavėjo..O mėlyna spalva mano mėgstamiausia! Man labiausiai patiko pirmas derinys :)

  AtsakytiPanaikinti