Goodbye my hopeless dream..Taigi, labas vakaras visoms skaitančioms. Šį gana ramų birželio antrosios vakarą sveikinuosi su jumis jau paskutinį kartą. Taip, jūs visiškai teisingai supratote. Aš išeinu iš šios puikios TD komandos. Galbūt kada nors grįšiu, bet tas "kada nors" skamba taip naiviai..
5958641193_d2fb89559b_z_largeTikiu, kad dabar daugumai kyla klausimas "Kodėl?". Į jį atsakysiu paprastai. Laiko stygius ir didelis noras pasiruošti gimnazijai, naujai mokyklai. Galbūt tai nėra labai geras pasiaiškinimas, bet kitokio neturiu, tad atsiprašau. Visgi tikiu, kad galbūt kada nors, kai apsiprasiu su nauja mokykla, naujais draugais, o ir laiko atsiras daugiau, jei tik šis blogas tebegyvuos, galbūt ir grįšiu. O galbūt ir ne. Nežinau. Nežinau..
Taigi (labai dažnai pradėjau šį žodį kažkodėl vartoti ir tikiu, kad jis jums jau atsibodo), kad ir kaip man bebūtų skaudu jus palikti, bet yra kaip yra. Galbūt atsiras žmonių, kurie ilgėsis mano straipsnių, o galbūt atsiras tokių, kuriems tai net nerūpės ar net džiaugsis mano pasitraukimu. Bet tai jau kiekvieno reikalas :) 
Ko gero kam nors kilo klausimas, kodėl būtent "hopeless dream". Beviltiška svajonė. Kodėl? Net pati nežinau. Gal dėl to, kad prisiminiau dainą "Almost lover", kuri sukelia daug prisiminimų. O gal todėl, kad straipsnių rašyti man tikrai nesiseka labai gerai, nors galėčiau tobulėti. Galbūt peiksit mane, kad nuleidžiu rankas, bet atsakysiu jums: rankų nenuleidžiu, o tiesiog leidžiu sau pailsėti ir apgalvoti, ar tikrai straipsnių rašymas bei žurnalistika yra man.
Manau, kad jau būtų pats laikas užbaigti šį mano atsisveikinimo laiškelį, nes tikiu, kad šis atsisveikinimas neturės galo, žinant mano prisirišimą prie ko nors.
Tad viską norėčiau baigti žodžiais IKI SUSITIKIMO. NEPYKIT.
Pasiilgsiu jūsų visų labai labai.
Apkabinu ir bučiuoju. Jūsų, Erika.
xoxo ;*
Tumblr_m4rmd36nws1r9iqjuo1_500_large

9 Komentarai

 1. Erika, tikrai labai nuoširdžiai gaila, jog pasitrauki. Pasirodei ŽIAURIAI nuoširdus ir toks... (kaip išsireikšt?) pilnas žmogutis. :) Kaip bebūtų, gerbiu tavo apsiprendimą ir lauksiu, kol sugrįši ;)O kol kas sėkmės tau stojant į gimnaziją. :p Nesakau tau ate, sakau iki :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pilnai sutinku su aukščiau esančiu komentaru.
  Sekmės tau :>

  AtsakytiPanaikinti
 3. G' Ačiū tau labai už supratimą ir šiaip linkėjimus. Šiaip, ačiū labai :)
  V' Dėkui :)
  M' Atleisk, Monikučiau.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gaila, kad išeini, bet visiškai tave suprantu :) Sėkmės tau realiame gyvenime :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. O ne! Kaip liūdna, aš visada laukdavau nesulaukdavau tavo straipsnio... ;(((
  Na, bet gerbiu tavo apsisprendimą ir laaaabai tikiuosi, kad tu čia dar sugrįši. :)

  P.s. Žinok, kad tu buvai geriausia TD rašytoja. FOREVER. ^^

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai gaila, kad pasitraukti... Bet iš tiesų giliai širdelėje tikiu, jog dar susitiksime. Galbūt net realiai. :)

  Visada prisiminsiu tave kaip šiltą, draugišką, linksmą panelę. :) Tikiuosi kada nors per skype dar susirašysim. :)

  Gero vėjo, vėjo! :***

  AtsakytiPanaikinti
 7. Anonimiškas' Oh, kad žinotum, kaip paglostei mano jautrią širdelę.. Retai besulaukiu tokių gražių žodžių :) Džiaugiuosi, kad Tau mano straipsniai patiko, ir labai atsiprašau, kad nuvyliau Tave ir kitus. Ir be galo tau ačiū už tuos nuostabius paskutinius žodžius. Gal kada nors ir grįšiu. Gal.. Bučkis ;*

  Vilija' Ačiū už gerus žodžius :) Ir aš tikiuosi kada nors dar susitikti, kad ir internetiniu, kad ir realiu būdu :)
  Dėkui! :*

  AtsakytiPanaikinti