Hortense Ullrich, Joachim Friedrich ''Tema : meilės šėlas''


Sveiki!
Kaip laikotės? Tikiuosi, jog Jonines visi praleidote puikiai! Aš, namo iš Kauno grįžau jau vakar vakare, bet taip ir nebespėjau jums parašyti. Tikiuosi, jog be manęs labai nenuobodžiavote ir blog'e ką veikti tikrai turėjote. Aš - irgi turėjau. Per savaitgalį nutiko daug įdomių dalykų, bet radusi laisvą minutėlę net gi paskaičiau atsivežtą knygą. Ir ją perskaičiau. Iki galo. Pabaigiau. Žinote ką tai reiškia? Jog šiandieną ją pristatysiu jums! :)

Hortense Ullrich, Joachim Friedrich
'Tema : meilės šėlas

Gyvenimas... Ar visas mūsų gyvenimas yra likimas? Kaip manote, ar visa, kas vyksta aplink mus jau yra suplanuota? Lyg mus valdytų koks žmogus... Jeigu mūsų gyvenimo scenarijų ir kūrė kažkokie žmonės, tai šios knygos pagrindinių veikėjų MAX (Matilda Antonija Ksenija) ir Berio gyvenimo rašytojai tikrai turėjo humoro jausmą. ''Tema : meilės šėlas '' yra jau antroji rašytojų Ullrich ir Friedrich knyga, t.y. antroji dalis. MAX ir Beris yra visiškai skirtingi žmonės. Mergina - turtingų tėvų dukrelė, vaikinas - tėvų pagalbininkas kavinėje. Paauglių visiškai niekas nesieja, kol netyčia klaidingu adresu išsiųsti laiškai juos suveda bendravimui. Pirmoje dalyje, kiek prisimenu, šie keisti paaugliai bandė išgelbėti dvi labaratorines kiaules. Antroje dalyje jūsų laukia dar daugiau bendraamžių nuotykių! Staiga iš MAX tėvų namų pradeda dingti be galo vertingi meno kūriniai... Sodininkas įsimyli kambarinę ir tokiais savo veiksmais konkuruoja su privačiu detektyvu Kūlhartu. Labaratorinės kiaulės dingsta ir neduoda ramybės nei MAX, nei Beriui... Knyga parašyti elektroninių laiškų forma. Tai nuotaikingas dviejų populiarių autorių romanas, kuriam nereikia daug minčių. Bent jau aš esu skaičiusi labai daug Hortense Ullrich knygų ir vienu metu ji buvo mėgstamiausia mano autorė. Šią knygą vertinčiau aštuonetu - nėra gilios minties, tik atsipalaidavimas. Prieš skaitydami šią knygą susimąstykite, ko ieškote. Jeigu norite atsipalaiduoti ir nepavargti skaitydami knygą (pastaruoju metu tik tokias knygas ir skaitau) - ši ryškiai mėlyno/rožinio viršelio knyga jums puikiai tiks! Jeigu vis dėl to norite knygos su didele prasme - teks ilgiau pasikniausti bibliotekoje ar knygyne.

* * *

Galbūt yra tokių, kurie yra skaitę šią knygą?
Padiskutuokime komentaruose. :)

Įsimintino pirmadienio,
Vilija.

6 Komentarai

 1. Turbūt reikės perskaityti, nors ir tokio žanro knygų beveik neskaitau... Ačiū, kad nepatingėjai parašyti ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Merginos, man reikia jūsų pagalbos. Gal galėtumėte surašyti knygas, kurios jums patiko? Būčia laaabai dėkinga! (Beje, man 14)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Eva Ibbotson- "Kelionė prie Amazonės"
  Neseniai skaičiau, bent man labai patiko
  Daiva Vaitkevičiūtė- "Trise prieš mafiją"
  Labai gera knyga, kuri pakeitė mano nuomonę apie Lietuvių rašytojus. Pagal ją sukurta Lietuvių serialas "Be namų"
  Gudule "Man keturiolika ir aš bjauri"
  Labai lengvai skaitoma, bet įdomi knyga.
  Katherine Appplegate "Zoja trokšta permainų" ir "Džeikas sužino"
  Šias knygas galėčiau skaityti dar ir dar.
  Romualdas Kalonaitis "Sekliai"
  Abejoju ar galėtum rasti kur nors šią knygą, nes pati radau ją namuose, bet jei rastum, tikrai patariu pakaityti jei mėgsti detektyvus ir šiaip, nuotykius.

  Tai tiek, viliuosi, kad padėjau :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jei tau jau 14, nebeskaityk tų banalybių. Jau plėsk pasaulėžiūrą, tapk labiau išprususia ir nebeplauk tamsia, realybės neatspindinčia gelme. Patariu rinktis Jodi Picoult knygas. Jos po truputį atvers akiratį ir pažinsi naują, dar neregėtą pasaulį, su kuriuo anksčiau ar vėliau susidursi.Ta tikrai nuostabi rašytoja. Tikrai nuoširdžiai patariu. Nes keturiolikos, manau, jau turi baigtis ,,Saulėlydžių" era.

  A.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Vienos geriausių Jodi Picoult knygų yra:
  ,,19 minučių" ; ,,Trapumas" ; ,,Mano sesers globėjas" ir, žinoma, kt.
  Dar gera yra Jeffrey Eugenides ,,Jaunosios Savižudės". O lengvam skaitymui patariu ,,Asmeniniai Pipos Li gyvenimai". Tik jei susidomėsi šiomis knygomis ir eisi į biblioteka – pasuk suaugusiųjų skyriaus link.

  A.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas - Dėkui labai už pasiūlymus. Kai kurias knygas jau senokai esu skaičiusi, bet kai kurios sudomino, reiks pasiimti. :)
  A. - Taip, mano sesers globėjas esu skaičiusi, man visai patiko. Bet žinok, kartais dar norisi ir tokių... Lengvų knygų, kai nereikia visko smarkiai apmąstyti. Kartais, ir keturiolikos norisi pabūti vaiku ir pasijuokti iš paaugliams skirtų knygų, kad ir banalybių.
  Ačiū tau labai, už nuoširdžius pasiūlymus :)

  AtsakytiPanaikinti