Kažkas naujo


Sveiki visi : ) 
Kadangi, kaip matote negaliu ilgai būti be jūsų, o iš ties straipsnių rašymui esu dar per daug mintimis išsekusi po vakar, tai nusprendžiau tiek jūsų tiek savo prasiblaškymui šias lietingas vasaros dienas ką nors įdomesnio : ) 

Pirmas dalykas, tai būtų interviu. Nerašysiu jų daug, galbūt vieną per porą savaičių, kadangi vien tik interviu neįdomu. Taigi, jei nori, kad iš tavęs paimčiau interviu, rašyk man į el. paštą adresu : mergyte832@gmail.com . Laiške turi būti parašyta, kodėl manai, kad iš tavęs verta paimti interviu, kokia tema norėtum atsakinėti į klausimus ir tavo skype kontaktai : ) Per el. paštą interviu nedarysiu, kadangi klausimus galvoju ne iš karto, o priklausomai nuo atsakymų. Taigi, jei nori bent trumpam pasijusti ryškesne žvaigždele, nors visi esame savo gyvenimo žvaigždės, parašyk man ir tada lauk kol susisieksiu su Tavimi. : ) 

Antras dalykas, kurį sugalvojo mano smegenų vingiai, tai konkursas, pavadinimu : "Emocijos & Jausmai" . 
Per šį konkursą reikės, kaip nors, jūsų visų pasirinkimas kaip (piešiniu, filmuku, nuotrauka, žodžiais ir t.t.) išreikšti pateiktą emociją arba jausmą : )) Prizas bus pasirenkamas iš kelių, daugeliui bus pasirinkimai galbūt kitokie, kad būtų įdomiau : )
 • Taigi, šią lietingą dieną skelbiu premjierinį konkurso atidarymą su pirmos emocijos išreiškimu : DŽIAUGSMAS. Vis dėl to vasara, ir daug kas džiaugiasi, kad pagaliau jos sulaukėte, kad pagaliau baigėsi mokslo metai. Manau, kad tema yra iš ties nesunki ir ją tikrai originaliai galima pateikti. Kuo originaliau - tuo geriau. Tikiuosi, sulaukti jūsų aktyvumo, gana sėdėti prilipus prie kompiuterių ekranų, laikas išjudinti savo kaulus, pasitelkti savo fantaziją ir linksmai praleisti laiką. : ) Sėkmės visoms, kurios dalyvaus, tikiuosi tokių bus pakankamai daug : )
Pastebėjau, kad buvo Girmantės vedama "tema" - "Tiesiu pagalbos ranką". Tai iš ties, manau, kad darysiu labai panašų dalyką tema -  "Iškilo problema? Esi nevienas, klausk !" . Taigi, jei kažkam iškilo sunkumu kokiais nors gyvenimo atvejais, meilės reikalais, pasirinkimo reikalais, mokslo reikalais, draugų reikalais, ar tiesiog nori su kuo nors pabendrauti, išsikalbėti, kad kas nors paklausytų ir patartų, kažko paklausti, ir kažką sužinoti, bet kokiu klausimu (kalbu apie viską, be jokių tabu), rašyk man ir padėsiu viskuo kuo tik galėsiu. Jei nenorėsi, tavo klausimai nebus viešinami ir bus bendraujama privačiai, jei nori, gali manęs klausti anonimiškai. Tiesiog, jei iškilo sunkumu, netylėk, kalbėk, rašyk man ir kartu išspręsime ir rasime tinkamiausią sprendimą. O savaitės pabaigoje, bus straipsnis, su Jums iškilusiais klausimas ir atsakymais, nes jei iškilo toks klausimas ir problema Tau, tai gali būti ir kitam. : ) Taigi lauksiu jūsų laiškučių, klausimų ir visko visko savo el. pašte : mergyte832@gmail.com arba skype: zivilee288 . 

Taigi šiam kartui tiek, tikiuosi Jūsų nenuvilti ir įrodyti, kad buvau verta geriausios rašytojos titulo : ) Visiems dar kartą Ačiū, kas balsavo už mane, kas palaikė, kas komentavo, gyrė ir kritikavo mano straipsnius. : ) Žinau, kad yra žmonių, kuriems mano straipsniai patinka, bet ir yra tokių, kurie yra nusiteikę priešiškai. Ir visa tai padeda tik tobulėti toliau : ) 
Gero vakaro ^^

4 Komentarai

 1. blyn, TD aukseli, kodėl tavo galva tokia GERA? :DD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kad mano galva būtų iš ties gera, reikia dar iš ties daug ko išmokti ir patirti ;D Kiekvieno galva yra gera tiek, kiek jis moka ja naudotis ir pasitelkt fantaziją, nes jinai iš ties galinga ;D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nori tiesiai šviesiai?.. Rubrika "Emocijos & Jausmai" – tikra nesąmonė. Tokią rubriką galima sugalvoti per dvi minutes ir kąžin ar ji duos vaisių, gera rezultatą. Bet tau spręsti.
  Atleisk, jei įžeidžiau. It's just my opinion.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nežinau kodėl tai turėjo įžeisti. Tai yra tavo nuomonė, ir aš ją priimu. Galbūt tu teisus/teisi, nežinau kaip bus, bet pažiūrėsiu.

  AtsakytiPanaikinti