Kuklumas - kaip jį nugalėti?

Labas rytas!!
Pabudau ganėtinai anksti (jei kam įdomu - 10h.) ir, sugalvojusi temą straipsniui sėdau prie kompiuterio. Tą temą Jūs matote straipsnio pavadinime. Taip, šį kartą aš kalbėsiu apie kuklumą. Manau, kad mes visi esame patyrę kuklumo jausmą, todėl, manau, net neverta aiškinti, ką jis reiškia ir kas jis per daiktas. Ir ypač nenoriu aiškinti, kas tai, nes šio straipsnio tema yra visai kitokia. O ji yra tokia:
Kaip nugalėti KUKLUMĄ?
boy, cute, hot, like chuck bass, manIš tiesų yra daug būdų, tad čia, manau, man nepavyks išskirti visų. Pirmasis būtų toks:
1. Kalbėk su vaikinais!
Negi ne prieš juos mes daugiausia raudonuojame? Kalbėdama su jais įgysi daugiau drąsos, pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis. Nebūtinai turi su jais flirtuoti ar dar kažkaip bandyti užmegzti ryšį - ne, ne ir dar kartą NE. Paprasčiausiai pasisveikink, pasiteirauk, kaip sekasi, paklausk, kas jam patinka. O gal jau žinai? Padiskutuokite apie tai! Svarbiausia - šypsokis.
2. Bendrauk!
Ne, jau ne su vaikinais, o su draugėmis, artimais žmonėmis. Jeigu kažkas negerai, slegia širdį - išsipasakok. Jeigu esi labai laiminga, su pakylėta nuotaika - išsipasakok. Pasidžiauk kartu, jeigu kažkas pasakoja apie savo sėkmę. Nebijok prisileisti žmonių, daugiau bendrauk, būk maloni ir šypsokis!
animal, art, beautiful, beige, black3. Surenk fotosesiją!
Pasikviesk drauges ir - pirmyn! Čiupkite fotoaparatą ir šėliokite. Išpūskite žandus, žvairuokite akimis, iškiškite liežuvius, arba pozuokite, kaip tik mokate! Kvailos mimikos prieš kitus žmones tave padrąsins ir pradės kovą su kuklumu, o vėliau bus smagu žiūrėti į nuotraukas ir prisiminti smagias akimirkas.
4. Jauskis graži!
Daugelis merginų yra kuklios, nes... Mano, kad yra negražios! Tačiau taip visai nėra, kadangi kiekvienas žmogus yra savaip gražus. Ankščiau aš taip pat maniau, kad esu negraži, tačiau dabar manau, kad esu patraukli ir graži mergina. Kas man padėjo? Kas rytą, vos pabudusi atsistoju prieš veidrodį ir... Pasimaivau, o tada pasakau sau, kad esu graži, kad kiekviena keistenybė daro mus gražiais.

Tai tik keletas būdų, kaip atsikratyti kuklumo. Tačiau prisimink: KUKLUMAS NĖRA BLOGAI. Tikrai ne! Yra situacijų, kuriose kuklumas merginai praverčia labiau. Bet jei jau nusprendei, kad tau jis nepatinka, sėkmės vykdant mano pagalbą!
O aš laukiu jūsų komentarų bei nuomonių apie straipsnį!!
Viktorija :]

7 Komentarai