Labas, birželi!


Sveikos. Kaip gyvenate? :) Gegužės 31 dieną buvau pradėjusi rašyti gegužės apžvalgą, bet apklausoje gavau atsakymų, jog neleidžiu pasireikšti kitiems. Sakė, Monika parašys, bet neparašė, už tad pakeitė foną. :) Todėl šiandien tos apžvalgos nebedarysiu, tiesiog noriu šiek tiek apibendrinti kiekvienos rašytojos darbą ''Teenage Dreams'' per gegužės mėnesį.

NERINGA

Labai tavimi džiaugiuosi, nes rodai didžiulį, begalinį norą čia rašyti. Mokaisi - viskas neišeina tobulai ar gerai, bet man smagu, kad tu to nori! O noras yra vienas iš reikalingiausių dalykų rašytojai. :) Linkiu tau ir toliau ''augti'' (rašytine prasme) pas mus ir džiuginti mus savo straipsniais. :)

ERIKA
Iš pradžių Erika buvo labai aktyvi ir jos straipsniai tikrai buvo verti dėmesio, bet vėliau Erikai, kiek supratau, buvo sugedęs kompiuteris. Tikrai parodei, jog moki ir gali rašyti, todėl lauksim tavo straipsnių ir birželį. :)

KAROLINA

Karolinos neaktyvumas šiek tiek sukėlė sumaištį, bet viskas suprantama - ji dešimtokė, buvo apsivertusi egzaminais ir visai suprantu, kodėl nerašė, todėl nekantrausim pamatyti Karoliną ir birželio mėnesį.

VITALIJA

Ši mergina labai dideliu aktyvumu mūsų irgi neapdovanojo (nežinau kodėl), bet kadangi skaitytojai taip aktyviai už ją balsavo, žiūrėsime ką Vitalija gali ir toliau. :)

AKVILĖ
Ši mergina manyčiau tikrai nusipelnė likti čia, nes parašė labai daug straipsnių ir dauguma jų susilaukė didelio susidomėjimo. :) Ačiū, Akvile, kad buvai tokia šauni ir tikimės, kad dar šaunesnę save atskleisi ir sekantį mėnesį. :)

ŽIVILĖ

Ir, žinoma, mūsų blog'o aukselis, mūsų blog'o švieselė - abiturientė Živilė, kuri viską daro kone tobulai! Ž, lenkiuosi prieš tave žemai ir ačiū, kad atsiradai. Sveikinam tave, nes tu pripažinti

GEGUŽĖS MĖNESIO RAŠYTOJA!
Susisiek su manimi per skype vilyte9 ir pasikalbėsim, t.y. paimsiu iš tavęs interviu. :) Žinoma, kai tik turėsi laiko. Didžiulės tau sėkmės egzaminuose, mes tavęs labai labai pasiilgom!!!

* * *

Taigi, kaip supratote mūsų blog'ą palieka Girmantė (savo noru, nes neturi laiko) ir Gabrielė, kuri dėl velniai žino kokių priežasčių nerašė ir nepranešė... Gaila, bet tikimės, kad dar kada nors grįšite pas mus. :) O šiandien priimam labai daug naujų rašytojų - pakvietimus į el.paštus joms jau nusiuntėme. Žiūrėsim, kaip mums seksis, o likusios rašytojos taip pat neužmikite - siūlau susiimti Vitalijai, Karolinai, Erikai. :) Ir jeigu nerašot ilgiau nei savaitę, būtinai praneškit, kodėl. :)

Šiandien iš Airijos grįžta draugė, tai tikriausiai neparašysiu.
O gal atvirkščiai - sulauksit ne vieno mano straipsnio.
Vilija.
4 Komentarai

 1. Haha, mano nuosprendis buvo Ž mėnesio rašytoja paskelbt :DDD O šiaip džiaugiuosi, kad beveik visos išliko su mumis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu išlikusias rašytojas ir apgailestauju dėl išėjusių rašytojų. Bet likusioms linkiu didžiausios sėkmės!
  O didžiausi sveikinimai atitenka Živilei! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai visoms Ačiū ! Už tai, kad balsavote ir palaikėte mane, kad skaitote, komentuojate, kritikuojate mano straipsnius : ) Iš ties čia esantys žmonės yra labai puikūs, mieli, draugiški ir šilti, kiekvieną kartą gerą čia sugrįžti, paskaityti naujus straipsnius ir visas TD naujienas : ) Kuo greičiau norisi užbaigti visus egzaminus ir pasinerti į straipsnių rašymą, kurie jau po truputį kirba mano galvoje : ) Dar kartą Ačiū : )
  O kitoms rašytojoms linkiu niekada neprarasti pasitikėjimo savo jėgomis ir neptritrūkti minčių ir fantazijos :) Sėkmės : )

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šio blog'o favoritė (bent mano) tai Živilė :) Manau, kad teisingą ją išrinkti geriausi gegužės mėnesio rašytoja :) Taip ir toliau :)

  AtsakytiPanaikinti