Lietingas vakaras...Sveikos, rašau šį birželio 1-osios labai lietingą vakarą. Labai tikiuosi, kad aš nebūsiu pašalinta iš rašytojų ir dar daug straipsniukų jums galėsiu sukurpti;) Taigi, visas visas sveikinu su pagaliau atėjusia vasara!! Labai linkiu visoms, kad ji būtų NEPAPRASTA. Kiekviena turim planų, sumanymų tikslų vasarai, tad linkiu kad VISKAS išsipildytų! ir linkiu kad vasara būtų daug gražesnė nei šis vakaras!
O iš manęs liepą būtinai sulauksit labai ilgo straipsnio apie Angliją, jos grožybes, įsimintinas vietas ir taip toliau. Ten keliausiu liepą, tad būtinai jums paruošiu straipsnį apie šią šalį. (Aišku jei jūs norėsit).
Taigi, čia priminiau apie save, kad jūsų nepamiršau ir kad daug straipsnių jums pasiruošus parašyti. Kodėl nerašiau gegužę? Labai sirgau - plaučių uždegimu, tad retai beprisėsdavau prie kompiuterio.
Taigi, o koks oras pas jus? Kaip gyvenate jūs? Ar džiaugetės kad pagaliau atėjo vasara? Kokie planai pas jus? Man labai būtų įdomu juos sužinoti;)


Na, kadangi jau perskaitėt straipsniuką, labai būčiau dėkinga jei atsakytumėt ir į šiuos klausimus. Viskas yra ANONIMIŠKA, tad nieks nieko nesužinos kas jūs ir pan.:) man bus tiesiog lengviau suprasti kokių straipsnių iš manęs tikitės ir ką manote apie mane;)


5 Komentarai

 1. Ir kas čia per straipsnis?? Niekam neįdomu, kad tu sirgai ten kažkuo... Kaip nervina, kai pasako, kad va, bus šalinamos rašytojos, ir tada jau prasideda pasiteisinimai, planai ateičiai... Gerai, važiuok tu ton Anglijon, parašyk tą straipsnį, bet va šitas tai tikrai nėra straipsnis. Čia jau panašiau vos ne į "pamokų pateisinimą"...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Čia man vienai tik neleidžia atsakyt į klausymus ar kaip? :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anoninimiškai - nežinau kodėl esi tokia kritiška. Tai nėra "pamokų pateisinimas". čia straipsnyje nebandžiau parašyti kažkokio rimto straipsnio. Tiesiog,noriu kad žinotumėt, kad nepamiršau šio blog'o, ir tikrai noriu čia rašyti toliau!
  o jei aš papasakojau ką veiksiu vasarą ir kokių straipsnių jums žadu sukurti, nežinojau kad tai blogai...
  Beje, rašiau ir dėl to, kad įdėčiau anketą, nes atrodytų tai pat nelabai gražiai jei būtų įdėta tik anketa.

  ^^Eve Lyn^^ - nežinau kodėl tau neleidžia. turėtų leisti, kiekvienas gali po vieną kartą į šią anketą atsakyt. Na bet jei neleidžia siųsk atsakymus tiesiog man į paštą neringa.kev@gmail.com :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jezau, koks čia Anonimiškas agresyvus, ne tas žodis. Mergaitė tiesiog paaiškina, kodėl negalėjo rašyt straipsnių ir tiesiog planuoja. Kas tame blogo? Bent jau aš čia matau tik nuoširdų pasiteisinimą dėl neaktyvumo. Ir nemanau, kad ligą galima surežisuot ar dar ką. Vat tokie komentarai, pvz. kaip Anonimiško, labai dažnai atbaido rašytojas nuo rašymo. Nes čia jau nebe kritika, o grynu gryniausias agresyvumas, pyktis ir "stumimas".

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jezau, koks čia Anonimiškas, nepabijosiu to žodžio, agresyvus. Jeigu mergaitė tiesiog parašė norėdama paaiškinti, kodėl negalėjo rašyti, čia jau nusikaltimas ir bandymas išlikti? Jeigu žmogus susirgo, tai jau pats kaltas? Ir jeigu papasakojo savo vasaros planus ir šiaip apie straipsnius, čia jau nuodėmė? Nesuprantu aš tokių žmonių kaip Anonimiškas. Jausmas toks, tarsi už ekrano sėdėtų koks niurzgeklis ir tik ieškotų progos prie ko prisikabint. Pripažinkim, juokinga.

  AtsakytiPanaikinti