Madinga visą dieną

Sveiki!
Kaip supratote, šis pranešimas ir vėl bus apie madą, tiksliau apie aprangą, tačiau čia nederinsiu spalvų ar panašiai, čia pateiksiu derinius, kurie tiks kiekvienam dienos tarpui - rytui, dienai ir vakarui. Taigi, manau, kad geriausia būtų pradėti nuo ryto.

Šis derinys atitinka tiek rytą, tiek dieną. Visgi čia vėl vyrauja tik dvi spalvos - juoda ir mėlyna. Vienas dalykas, dėl kurio mėgstu juodą spalvą, yra toks, kad prie jos dera kone visos spalvos - tiek žalia, tiek raudona, tiek geltona, tiek mėlyna. Šis mėlynos spalvos atspalvis, bent mano nuomone yra nuostabus! Prie jo juoda spalva tinka neatšaukiamai - juodos spalvos šortai išsilieja prieš ryškius marškinėlius, tačiau vistiek atrodo gražiai, aukštakulniai sukuria "nuo galvos iki kojų" įvaizdį, t.y. mėlynos spalvos ir marškinėliai, ir batai, tačiau... Juodi akiniai yra viršum marškinėlių, tad gal pakeiskime į "nuo kojų iki krūtinės"? Didelis žiedas su juoda akimi atrodo labai... prašmatniai, kaip ir rankinė, o viską sudėjus gauname vasara dvelkiantį, išsiskiriantį iš minios derinį.

Atskyriau temą laisvalaikis, kadangi jį įsivaizduoju ramų bei šviesų - ne tokį, koks yra viršuje. Smėlio spalvos džinsai tinka prie baltų marškinėlių, marškinėliai prie švarkelio, o galiausiai švarkelis prie batelių, dar vadinamų laiveliais. Tai sujungus į vieną derinį gauname ramią, laisvalaikiui bei atsipalaidavimui skirtą aprangą, su kuria nelabai padūksi - verčiau ramiai pasivaikščiosi ar su draugais išgersi arbatėlės, o galbūt nueisi su savo simpatija pasivaikščioti į parką, žinoma, jei tik jis išdrįs tave pakviesti!
Ak, štai ta rami Didžiosios Britanijos mergina, kuri vakare nežada linksmintis! Ilgas megztinis atstos suknelę, aukštakulniai batai, puošti D. Britanijos vėliava atrodys labai smagiai - kaip ir tokio pat rašto rankinė bei kaklo pakabukas. Ar pastebėjote, kad ir čia juoda spalva dera su raudona, mėlyna bei balta? Taip, ši spalva nuostabi, tik jokiu būdu ne viena, kadangi viena ji atrodo per daug niūriai, o štai kitos spalvos ją lyg ir pralinksmina, jei taip būtų galima tai pavadinti. Šis derinys tikrai tiktų pasivaikščioti Londono ar kito miesto gatvėmis.Ir vis dėl to, madinga mergina negali apsieiti be puošnių rūbų ir vakarėlių! Šis derinys tinkamas gimtadieniui, vakarėliui ar šiaip kokiai šventei. Geltonos spalvos suknelė ne taip rėžia akį, rankinės sagtelė panašios spalvos į suknelės, tad kartu puikiai derinasi, o kadangi pati rankinė juoda, prie jos puikiai tinka juodi aukštakulniai bateliai bei aksesuarai - auskarai ir apyrankių derinys

Mielieji, aš tikrai Jumis nusivyliau, kadangi kad ir koks tai bebūtų darbas, aš stengiuosi, o už pastangas prašau vos Jūsų komentaro, tačiau kaip matau jums labai sunku, taip? Juk tai nieko nekainuoja, ne! Mainais gausite tik mano aktyvumą, tad nepatingėkite bent paspausti reakciją ir didelis ačiū, kad skaitote mano rašliavas.
Viktorija :] 

7 Komentarai

 1. Nežinau kaip kitiems, bet manęs tokie deriniai nedomina.
  Nežinau, kažkaip man tokie straipsniai, kur būna derinukai primena straipsnius, kuriuos rašo, kad tik parodytų savo aktyvumą...
  Na, bent jau įdomiau perteikt galėtum savo mintis, idėjas, įdomiau kažką sugalvotum ,o dabar tiesiog nuobodu...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Karolė - ačiū:>
  Anonimas - va va, pagaliau sulaukiau ir naudingesnio komentaro, ačiū tau :) Na, tiesiog man labiausiai patinka rašyti apie madą, kurti derinius ir pnš. Ne, tikrai nemanyk, kad tai tik būdas parodyti savo aktyvumą, tikrai ne. Tiesiog ačiū už kritiką, kuri man buvo labai naudinga:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Galbūt realybei domiesi mada? Pasiūlyk savo kurtų derinukų iš turimų rūbų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visai patiko :) Paprasti, bet kažkuo įdomus deriniai :)

  AtsakytiPanaikinti