ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Meilės istorijos nugalėtojos Gabijos interviu!!


Taigi, negalėjau prisisėsti prie kompiuterio Gegužę - negalėjau parašyti interviu su Gabija!
Kas esat nauji skaitytojai ir nesuprantat apie ką aš - buvo rengiamas "Meilės istorijos konkursas". Taigi, kaip atsimenat, nugalėtoja tapo Gabija. Ji pasirinko interviu. Na tai ką, enjoy!
Su Gabija susirašinėjom e-mail'ais, tad ji ir interviu atsiuntė internetu.

1. Taigi, kaip nusprendei/pasiryžai parašyti šią savo meilės istoriją? Ko tikėjaisi jei laimėsi? ar dalyvavai savo malonumui ar dėl prizo? papasakok!

- Istoriją pasiryžau papasakoti tikėdamasi, kad galbūt merginos suvoks, kad vaikinų jausmai ne visada būna tokie, kokie yra. O ir tie "kurortiniai romanai" ne visada būna gerą pabaigą žadantys. Tad tiesiog norėjau parodyti merginoms, kad iš tiesų neimtų "į kepenis", jeigu jas palieka netikėtai sutiktas vaikinas, o gal ir šiaip, jau tas tikras vaikinas. Vis gi mes merginos. Vaikinai turėtų dėl mūsų eiti iš proto, o ne atvirkščiai.
O laimėti aš iš tiesų net nesitikėjau, tad nelabai galiu ir pasakyti, ko tikėjausi :) Ir dalyvavau tiesiog savo malonumui, kaip jau sakiau, norėdama atverti akis merginom;)

2. Kuo tave ši mūsų skaityta istorija pamokė?

- Mane ji išmokė išlikti stipriai, nepalūžti ir svarbiausia - pamatyti ir gerąją pusę blogoje situacijoje bei džiaugtis tuo, kad jis mane paliko. Juk jeigu ir toliau būtų žaidęs - tuo skaudžiau būtų buvę vėliau. Ir jeigu jis manęs nepaliktų - šiuo metu nebūčiau laiminga su savo vaikinu, kuris tikrai nuoširdus. Gal jis ir ne gražuolis iš žurnalų, bet man jis pats geriausias :)3. Gal turi kažkokių įdomių hobių, užsiemimų? Puiki proga papasakot!:)

- Jau greičiau nuobodžių kai kuriems, bet man įdomūs :D Groju pianinu ir gitara, karts nuo karto apsilankau dailės mokykloje nors turėčiau ją lankyti gan dažniau. Bet dailė - ne man. Jau greičiau jis mano seseriai. O štai man labiau prie širdies muzika ir.. didžiausias mano hobis ir bene įdomiausias - jodinėjimas. Neįsivaizduočiau gyvenimo be jo :) Šiaip nuotraukų nelabai turiu, bet va viena iš varžybų.
Beje, šiose varžybose užėmiau trečią vietą, dėl ko labai džiaugiuosi.;)

4.Ką manai apie mūsų Teenage Dreams blog'ą?

-Gan įdomus dalykas tas blog'as paauglėms, nors toms jaunesnėms. Nes vis gi vyresnėlės jau turi savo gyvenimą, ir šiaip jį tvarko savo jėgomis, o tas kompiuteris tampa tik laiko praleidimu iš neturėjimo ką veikti. Aš ko gero prie jų, bet vis gi užsuku į blog'ą dėl įdomumo, pažiūrėti jaunų mergelių rašliavų :D Taigi, žiūrint į tai, ką perskaičiau, tai iš tiesų pastebiu talentą rašymui kurį turi tikrai kiekviena rašytoja, tik viena mažiau, kita daugiau. :) O straipsniai gana įdomūs, kartais banaloki, beeet.. Kaip paauglėm tai visai gerai :)


5. Ką palinkėtum skaitytojom skaičiusioms tavo istoriją?

- Skaitytojoms palinkėčiau daug stiprybės, atkaklumo, ryžto, pasitikėjimo savimi ir svarbiausia - meilės, kurios tikrai niekada nebus per daug. Linkiu merginoms nepalūžti ir siekti savo svajonių. Svajokit ir labai norėkit - tuomet visi norai išsipildys. Svarbiausia - tikėjimas savimi :) Sėkmės jums einant gyvenimo keliu!


Taigi, Gabija pridėjo kelias nuotraukas iš jos gyvenimo. Argi neįdomu pažiūrėti?
Neskaičiusiems Gabijos istorijos, ją galite paskaityti čia: http://thetd4you.blogspot.com/2012/05/ii-oji-meiles-istorija-paskaitykit.html

Tikiuosi jums patiko šis interviu! Džiaugiuosi, Gabija, kad laimėjai ir sveikinu dar kartą.
Na tai tiek. Galbūt šiandien dar ką nors parašysiu;)

Laukiu nuomonių, jei galit atsakykit į tą anketą kur yra žemiau.
Ačiū, kad skaitėt!


DALINTIS:

5 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Sveikinu dar kartą :) Beje, labai patiko interviu :)

- Ely . rašė...

Ačiū labai :)
Beje, mano tikras vardas Elinga, gal bus paprasčiau :D

Viktorija @ kuzdesys.blogspot.com rašė...

O kokios varžybos, t.y. kokiame mieste, kada? Gal ir aš dalyvavau?:>

eRi . * rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
- Ely. rašė...

Man rodos 2011 metų vasarą kažkaip :) Vilniuje. Žinok nežinau.. Neteko pastebėt :D

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google