Meilės istorijos nugalėtojos Gabijos interviu!!


Taigi, negalėjau prisisėsti prie kompiuterio Gegužę - negalėjau parašyti interviu su Gabija!
Kas esat nauji skaitytojai ir nesuprantat apie ką aš - buvo rengiamas "Meilės istorijos konkursas". Taigi, kaip atsimenat, nugalėtoja tapo Gabija. Ji pasirinko interviu. Na tai ką, enjoy!
Su Gabija susirašinėjom e-mail'ais, tad ji ir interviu atsiuntė internetu.

1. Taigi, kaip nusprendei/pasiryžai parašyti šią savo meilės istoriją? Ko tikėjaisi jei laimėsi? ar dalyvavai savo malonumui ar dėl prizo? papasakok!

- Istoriją pasiryžau papasakoti tikėdamasi, kad galbūt merginos suvoks, kad vaikinų jausmai ne visada būna tokie, kokie yra. O ir tie "kurortiniai romanai" ne visada būna gerą pabaigą žadantys. Tad tiesiog norėjau parodyti merginoms, kad iš tiesų neimtų "į kepenis", jeigu jas palieka netikėtai sutiktas vaikinas, o gal ir šiaip, jau tas tikras vaikinas. Vis gi mes merginos. Vaikinai turėtų dėl mūsų eiti iš proto, o ne atvirkščiai.
O laimėti aš iš tiesų net nesitikėjau, tad nelabai galiu ir pasakyti, ko tikėjausi :) Ir dalyvavau tiesiog savo malonumui, kaip jau sakiau, norėdama atverti akis merginom;)

2. Kuo tave ši mūsų skaityta istorija pamokė?

- Mane ji išmokė išlikti stipriai, nepalūžti ir svarbiausia - pamatyti ir gerąją pusę blogoje situacijoje bei džiaugtis tuo, kad jis mane paliko. Juk jeigu ir toliau būtų žaidęs - tuo skaudžiau būtų buvę vėliau. Ir jeigu jis manęs nepaliktų - šiuo metu nebūčiau laiminga su savo vaikinu, kuris tikrai nuoširdus. Gal jis ir ne gražuolis iš žurnalų, bet man jis pats geriausias :)3. Gal turi kažkokių įdomių hobių, užsiemimų? Puiki proga papasakot!:)

- Jau greičiau nuobodžių kai kuriems, bet man įdomūs :D Groju pianinu ir gitara, karts nuo karto apsilankau dailės mokykloje nors turėčiau ją lankyti gan dažniau. Bet dailė - ne man. Jau greičiau jis mano seseriai. O štai man labiau prie širdies muzika ir.. didžiausias mano hobis ir bene įdomiausias - jodinėjimas. Neįsivaizduočiau gyvenimo be jo :) Šiaip nuotraukų nelabai turiu, bet va viena iš varžybų.
Beje, šiose varžybose užėmiau trečią vietą, dėl ko labai džiaugiuosi.;)

4.Ką manai apie mūsų Teenage Dreams blog'ą?

-Gan įdomus dalykas tas blog'as paauglėms, nors toms jaunesnėms. Nes vis gi vyresnėlės jau turi savo gyvenimą, ir šiaip jį tvarko savo jėgomis, o tas kompiuteris tampa tik laiko praleidimu iš neturėjimo ką veikti. Aš ko gero prie jų, bet vis gi užsuku į blog'ą dėl įdomumo, pažiūrėti jaunų mergelių rašliavų :D Taigi, žiūrint į tai, ką perskaičiau, tai iš tiesų pastebiu talentą rašymui kurį turi tikrai kiekviena rašytoja, tik viena mažiau, kita daugiau. :) O straipsniai gana įdomūs, kartais banaloki, beeet.. Kaip paauglėm tai visai gerai :)


5. Ką palinkėtum skaitytojom skaičiusioms tavo istoriją?

- Skaitytojoms palinkėčiau daug stiprybės, atkaklumo, ryžto, pasitikėjimo savimi ir svarbiausia - meilės, kurios tikrai niekada nebus per daug. Linkiu merginoms nepalūžti ir siekti savo svajonių. Svajokit ir labai norėkit - tuomet visi norai išsipildys. Svarbiausia - tikėjimas savimi :) Sėkmės jums einant gyvenimo keliu!


Taigi, Gabija pridėjo kelias nuotraukas iš jos gyvenimo. Argi neįdomu pažiūrėti?
Neskaičiusiems Gabijos istorijos, ją galite paskaityti čia: http://thetd4you.blogspot.com/2012/05/ii-oji-meiles-istorija-paskaitykit.html

Tikiuosi jums patiko šis interviu! Džiaugiuosi, Gabija, kad laimėjai ir sveikinu dar kartą.
Na tai tiek. Galbūt šiandien dar ką nors parašysiu;)

Laukiu nuomonių, jei galit atsakykit į tą anketą kur yra žemiau.
Ačiū, kad skaitėt!


5 Komentarai

 1. Sveikinu dar kartą :) Beje, labai patiko interviu :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū labai :)
  Beje, mano tikras vardas Elinga, gal bus paprasčiau :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. O kokios varžybos, t.y. kokiame mieste, kada? Gal ir aš dalyvavau?:>

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man rodos 2011 metų vasarą kažkaip :) Vilniuje. Žinok nežinau.. Neteko pastebėt :D

  AtsakytiPanaikinti