Muziką garsiau - į vakarėlį greičiau!


Labas!

Oficiali vasaros pradžia mums visiems primena - ateina laikas linksmybėms! Tokioms linksmybės, kuomet pamirštam savo liūdesį ir tiesiog atsipalaiduojam! Gerai, galbūt oras šiuo metu nėra pas geriausias vakarėliams lauke, kartu su šašlykų kepimu ar palapinėmis.. Galbūt. Bet kas sakė, jog per lietų ar apniukusį orą negalima linksmintis? Kaip sakoma - nėra blogo oro, yra tik bloga apranga! Todėl jeigu galvoji susidaryti mini sąrašiuką '' Dalykai, kuriuos privalau padaryti per vasarą'', į eilę siūlau pridėti ir... vakarėlį! Svarbiausia gerai jį suplanuoti ir būti pasiryžusiai netikėtams nuotykiams. O norint tokių išvengti reikia viską apgalvoti!

PRIEŽASTIS


Pirmiausia apgalvok, kodėl nori daryti vakarėlį. Galbūt tai gimtadienis, vardadienis, kažkokia sukaktis ar tiesiog savaitgalis? Galbūt tiesiog nori artimiau susibendrauti su savo draugėmis ir mąstai, kokiu būdu tai padaryti? Vakarėlis tam puikiai tiks! Pižamų vakarėliai ir kitokie smagūs dalykai labai suartina merginas - pamatysi, net nepastebėsit, kaip artimiau susibendrausit. Vakarėliai taip pat puiki proga susirasti naujų pažįstamų, draugų.. Todėl greitai susigalvok priežastį ir pradėk ruoštis - tavęs laukia puikūs įspūdžiai!

VIETA

Vienas iš svarbiausių kriterijų vakarėliui - sugalvok kur jis vyks. Visiems labiausiai patinka erdvios, patogios patalpos, todėl jei ruošiesi kviesti daug žmonių - nesuklysi, jei pasirinksi didelę pirtį, erdvius namus ar dar kitokią patalpą. Žinoma, ne ką prasčiau rengti vakarėlį lauke, sakykim, sode - jei tik leidžia geras oras! Jeigu svečių sąrašas kuklesnis - kelios draugės, bičiulės, jums tikrai nereiks didžiulės patalpos! Kodėl gi nesuteikus tavo kambariui jaukumo ir nesurengus pižamų vakarėlio tavo kambaryje? Taip pat tikriausiai tau ir pačiai labiau patiktų, jei aplinkui nesitrainiotų tavo tėvai ar kiti suaugusieji - pamąstyk kokį sandėrį galėtum sudaryti ir trumpam 'išgrūsti' juos iš namų ar iš kambario.

TEMA


Vakarėlis tikrai bus įdomesnis, jei jis nebus 'iš oro' ir turės kažkokią prasmę. Tai atspindėti puikiai gali vakarėlio aprangos tema arba aprangos kodas. Susigalvokite kokį nors įdomų aprangos kodą ir būtinai apie tai pranešk svečiams! Ar gi nebūtų įdomu kaip tavo draugai apsirengtų atitinkamai temoms ''Vaikų darželis'', ''Profesijos'', ''Filmukų ir pasakų personažai'' ir panašiai? Kuo originalesnės temos - tuo įdomesnis, originalesnis vakarėlis! Temos gali būti nuo a iki z : '80 - '90 laikai, pasaulio tautos, muzikos stiliai ir panašiai! Pasitelk vaizduotę, išmaniuosius draugus arba tobuliausiąjį Google - tikrai rasi tai, kas tinka tavajai progai.

DEKORACIJOS

Norint sutelkti pasirinktai patalpai jaukumo ir iš dalies atspindėti vakarėlio temą, progą reikia nepamiršti dekoracijų. Visgi viskas vėl priklausys tik nuo tavęs. Jei tai draugų susibūrimas su linksma, vėjavaikiška tema - nepamaišys ryškiaspalviai balionai ir spalvoti kaspinai! Jeigu pasirinkote švęsti Helovyną - patalpai suteikti baisumo, paslaptingumo tau padės moliūgai ir kiti šiurpūs dalykėliai... Jeigu vakarėlio metu būsite įvairių tautų atstovai - kodėl gi nepapuošus patalpos ryškiaspalvėmis vėliavomis ir kitais akcentais? Leisk savo vaizduotei valdyti tave - papuošk patalpą, erdvę taip, jog visiems būtų jauku!

VEIKLA

Jeigu pasakau žodį 'Vakarėlis', kokie vaizdiniai iškyla prieš tave? Nesuklysiu, jei pasakysiu šokiai? Muzika? Žaidimai? Visiškai taip! Vakarėlis - tikrai nėra pasisėdėjimas prie stalo, ypač jaunimo tarpe. Į vakarėlį žmonės ateina linksmintis... Tam, kad būtų linksma, reikia surasti linksmos veiklos. :) Pamąstyk, ką tavo svečiai mėgsta veikti labiausiai? Šokti? Galbūt mėgstate tokius žaidimus kaip Alias ar UNO? Galbūt tavo draugams patiktų legendiniai žaidimai, tokie kaip 'Butelys'? Apmąstyk svečių norus ir poreikius - paklausk jų nuomonės. Pasidomėk, ko tikisi iš vakarėlio - ar kažko naujo išmokti (mažai tikėtina), ar susipažinti su naujais žmonėmis, ar išsišokti, galbūt prisivalgyti? Leisk kalbėti visiems ir būtinai turėk veiklos kozirių, jei pastebėsi, jog vakarėlio dalyviai nuobodžiauja!

MAISTAS


Šokti ar šiaip užsiiminėti kita tam tikra veikla reikia jėgų, energijos. Pastariosios pasisemsite užkandžiaudami! Maistas - ne tik gyvybiškai svarbus dalykas, bet ir puiki proga užmegzti naujas pažintis! Galbūt begeriant arbatą tave užkalbins koks įdomus, gražus vaikinukas? Pasirūpink, kad maisto būtų užtektinai. Sakau iš patirties - geriau mažiau sumuštinių ir sočių patiekalų, daugiau traškučių ir lengvo maisto. Tokio, kurį reikia tik įdėti į burną ir sukramtyti. :) Gėrimų taip pat reikės, todėl atrask tau tinkamiausią variantą ir patalpoje turėkite daug skysčių. Jų tikrai prireiks.

MUZIKA

Kaip gi vakarėlis be muzikos? Pastaroji yra tiesiog stebuklinga! Gera muzika net ir patiems didžiausiems paniurėliams gali prablaškyti nuotaiką ir pakelti vakarėlio dvasią! Paprašyk draugų ir kartu išrinkite dainas, kurias labiausiai klauso paaugliai. Svarbiausia, kad kūriniai patiktų patiems jums ir padėtų išsitaškyti!! Bent jau visuose mūsų pasibuvimuose vakarėlio eigoje labiausiai taško kvailos, nesveikos, ypač lietuviškos dainos, nuo kurių tiesiog rauna stogą! Patikėk - jeigu vakarėlis ir nebus pasisekęs savo veikla, maistu ar dekoracijomis... gera muzika išgelbės visą situaciją.Paklausiau poros paauglių apie vakarėlius. Kviečiu paskaityti, ką jie mano apie tokius pasibuvimus.

Ar mėgsti dalyvauti vakarėliuose? Argumentuok savo nuomonę, t.y. paaiškink kodėl.

Ievutė : Na, netenka juose dažnai uždalyvaut, bet šiaip tūsintis labai mėgstu, kaip ir kiekvienas žmogus. o kodėl, tai pažintys su naujais žmonėm, tūsuose geriau pažįsti senesnius draugus ir manau, jog kiekvienas tūsiukas įsirėžia giliai į atmintį.

Akvilė : Tai aišku, nes linksma. Būni su draugais , atsipalaiduoji ir t.t. Bet vis tiek kitą diena neatsimeni kas buvo. :D

Lauryna : mėgstu, nes ten gali susipažint su naujais žmonėmis arba geriau pažint senus draugus, ten būna gera muzika ir šiaip. (:

Miglė : Aišku mėgstu,linksma,smagu,prisijuoki,pabūni su draugais,nebūna nuobodu.

Kaip manai, ko reikia, kad vakarėlis būtų vykęs?

Miglė : Gerų draugų draugų kompanijos. O kur draugai, ten jau visada linksma. :)

Ievutė : svarbiausia - gerų draugų kompanija. na, neslėpsiu, jau be alkoholio geras tūsas, manau, neįsivaizduojamas..

Lauryna : geros muzikos, daug erdvės ( :DD ) ir geros kompanijos.

Akvilė : Geros kompanijos.

Trumpai papasakok apie geriausią vakarėlį, kuriame kadaise tau teko dalyvauti. Kas patiko labiausiai, kas ne? Galbūt pameni kokį nors juokingą, linksmą įvykį?


Lauryna : am... vakarėliai.... šiaip iš tikrųjų paskutinis toks 'tūsas' kuriame buvau tai buvo maždaug prieš dvi savaites. buvo mokslo metų pabaigimas. ir mes su klase buvom sodyboj. ir ten žodžiu buvo tokia kaip ir salė, nors kokybė ne kažką, bet svarbiau ne kur, o su kuo. tai žodžiu patys atsivežėm muzikos, kažkas atvežė lazerį ir toks vat tūsiukas buvo. :DD o linksmas įvykis tai buvo gal kai vienas klasiokas norėjo pajuokaut ir po visą salę pradėjo cukrų barstyt.. :DD kadangi buvo tamsu ir tie lazeriai tai neblogai atrodė, tik po to reikėjo visą cukrų išsikratyt iš plaukų. (:

Ievutė : geriausias tai buvo praeitą vasarą, kuomet susitikau su buvusiais klasiokais, kurių nebuvau mačius daugiau, nei 6 metus. žinoma, prisigėrėm, su klasiokėm prisišokom ir atėjo laikas varyt namo, o aš dar buvau girtutė. tą dieną, kai tūsinau su jais, aš buvau atvažiavus pas draugę į svečius. tai grįžau į jos namus ir.. supykino mane.. tai teko pora kartų bėgt į tualetą.. kelias dienas buvo gėda jos mamai į akis pažiūrėt, bet matomai ji mane suprato.:>

Miglė : Vasaros atidarymas,buvo labai linksma,daug juokėmės,žaidėm žaidimus tokius kaip tvister,pabaik sakinį ir pan.* * *
Mano nuomone vakarėliai yra puikus būdas rasti naujų pažįstamų arba atgaivinti santykius su senais bičiuliais. Vasara - tam puiki proga! Todėl pasinaudok mano, merginų ar savo draugų nuomone ir surenkite tokį tūsą, kurį prisiminsite visą gyvenimą!

Nepaprastai to linkiu,
Vilija.

P.S. Kas dar neatsakė į apklausą čia - www.manoapklausa.lt/apklausa/374921798/ visus kviečiu užsukti ir kiek galima nuoširdžiau atsakyti į klausimus. Dėkui. :)

12 Komentarai

 1. Nelabai patiko. Norėjosi kažko naujo, ko mes ir pačios nežinome :)
  Na, bet patiko, kad sugalvojai įkelti kitų žmonių nuomones, tikrai pagerino straipsnį :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kalbėk už save. :D Jei tu žinai, tai nereiškia, kad ir kiti žino. O man patinka skaityti straipsnius nesvarbu, kad apie tai jau žinau, užtat galiu dar daugiau apie tai sužinoti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na, tai aš ir kalbėjau už save. Rašiau, kad man nelabai patiko tuo, kad informacija buvo žinoma visiems...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gabyx2 - ačiū už nuomonę. ;) Gana sunku rašyti apie tai, ko skaitytojai tikrai nežino.. aš ir rašau apie tai, kas galbūt žinoma, bet pamiršta. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man visai patiko, nors ir dauguma dalykų žinoma, bet vis tiek kažkuo sužavėjo straipsnis. Spaudžiu Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Karolė – tu tai ir pavarai. Puoli be priežasties. Lyg piranija.
  O dėl straipsnio, manau nieko naujo nepasakei. Visapusiškai pritariu Gabyx2. Vilija, gi tu tikrai nesi prasta rašytoja. Galėtum ir kažką originaliau sugalvoti.

  AtsakytiPanaikinti
 7. *
  Karolė – tu tai ir pavarai. Puoli be priežasties. Lyg piranija.
  O dėl straipsnio, manau nieko naujo nepasakei. Visapusiškai pritariu Gabyx2. Vilija, gi tu tikrai nesi prasta rašytoja. Galėtum ir kažką originaliau sugalvoti.

  A.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Na, mes (ne visi, tačiau daugelis) bent jau argumentuojame. O argi Gabyx2 pasisakė už mus visus?..
  Oj, atsiprašau... Užmiršau, jog nemoki skaityti.

  A.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ir gal jau laikas baigti apsimetinėti aklais. Atsibodo. Mūsų nuomonės skiriasi. Gerbkite ir mūsiškias. Vis tiek, mes nepasikeisime, o jūs taip pat. Esame skirtingose barikados pusėse. Gal darome taiką?.. A?.. Nes patikėk, iš tų visų konfliktų nieko nebus.

  A.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Tikrai Karole. Jau užknisai su tuo savo padlaižiavimu... Pirma pasiskaityk atidžiau, o tada jau kišk savo niekam neįdomią nuomonę. Na, o jeigu dar nemoki skaityti, pats laikas būtų išmokt...

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tu bent žinai ką žodis padlaižiavimas reiškia? :D Ir neaiškinkit ką man daryt, nes man visiškai dzin jūsų nuomonė. :)

  ''Norėjosi kažko naujo, ko mes ir pačios nežinome :)''

  Nežinau kaip jūs, bet aš skaityt moku ir puikiai matau šiame sakinyje daugiskaita. Taip aš nieko įžeisti nenorėjau, galbūt dabar būčiau nieko ir nesakius, tiesiog tada buvo tie konfliktai ir buvot tiesiai šviesiai sakau - užknisę mane juodai. Atsiprašau jei ką įžeidžiau, nes to padaryti nenorėjau. :)

  AtsakytiPanaikinti