my life is pinkSVEIKI!

i love everything about you
Esu Indrė, viena iš naujųjų TD rašytojų. Tikraai per daug nesitikėjau būti priimta, bet matyt likimas man šypsosi (no, i'm not lucky, i'm blessed :D). Man šešiolika, esu iš Kauno ir tikrai tikrai jo į nieką neiškeisčiau ("Kaunas - mano miestas, nesvarbu, kur būčiau"). Dabar baigiu dešimtą klasę, išsilaisvinau iš taip visus varginančių egzaminų ir tikrai džiaugiuosi rezultatais. Taaip, esu ta, kuri kelia klasės vidurkį, kuri yra siunčiama į įvairiausias olimpiadas ir kuri yra laikoma labai jau protinga. Bet elgiuosi kvailai.
Gyvenu tik su mama ir vyresne sese, kurią žiaaauriai myliu (prieš pora metų jau abi išaugom iš to nesutarimų amžiaus), bet labiau esu tėčio mergytė, nors su juo matomės geriausiu atveju tik kelis kartus per mėnesį.
Turiu daug draugų, dar daugiau pažįstamų ir dvi geriausias drauges. Esu tas žmogus, kuris gali bendrauti su visais - kartais leidžiu laiką su neformalumą mėgstančiais žmonėmis, o kartais vakarais bastausi po miestą su vaikinais, pro kuriuos vienam vakare nebūtu labai drąsu praeiti. Todėl ir elgiuosi kvailai. Nemėgstu žmonių, kurie pernelyg nusistatę prieš tuos vadinamuosius kavenskus forsus. Taaaip, anksčiau tikrai nemaniau, kad su tokiais bendrausiu, bet čia jų pasirinkimų laisvė. Nesmerkiu nei neformalių žmonių (kaip tik gal prieš kokius metus nustojau "pankuoti" :D), nei kitokią muziką mėgstančių ir svetimą religiją pripažįstančių. (“I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that.” ― Eminem)
Neįsivaizduoju savo gyvenimo be draugų. Tikrai. Kiti taip tik sako, o aš tikrai neįsivaizduoju. Mėgstu dideles kompanijas, diskotekas ar vakarėlius. Ir mėgstu ramius pasivaikščiojimus, pokalbius ar ramius suši užkandžiavimus. Kažkada be proto domėjausi japonų kultūra, jų gyvenimo būdu, net mokinausi kalbėti japoniškai ir iki dabar turiu prisikaupus krūvą žurnalų apie šią šalį.Gal kada parašysiu net straipsnį, surinkus informaciją apie tai, kas Jums turėtų būti nauja :).
Kartais galiu pasirodyti per daug nerimta ar vaikiška (su pastaruoju bruožu stengiuosi labaaai kovoti, todėl jis dažniausiai išlenda tik prie geriausių draugių). Esu linksma, visada noriu ką nors veikti ar daryti. Retai kada ramiai išsėdžiu vienoj vietoj, todėl ši lietinga vasaros pradžia mane tiesiooog žudo. Turiu vadinamąjį degtuko sindromą - greitai užsidegu, bet taip pat greitai ir nurimstu. Jei ką nors su dideliu noru planuoju padaryti, viską darau iš karto, nes žinau, kad po kelių dienų galiu dėl to nei piršto nebepajudinti, todėl jau dabar turiu susigalvojus ne vieną straipsnių temą į priekį ;D. Taip pat groju gitara, lankau improvizacinio teatro būrelį, neatsisakau dalyvauti įvairiuose konkursuose (kaip tik vakar parsinešiau beproto gražią padėką ir prizų iš rašinių konkurso "Jei tapčiau parlamentaru...") ir labai mėgstu dirbti komandose.
TD'e planuoju rašyti apie dalykus, kurie nebūtų per daug rimti, bet ir nepaviršutiniški - mada, pasimatymai, vaikinai, nesutarim su tėvais ir kitos mergaitiškos problemos. Nenoriu apsiriboti viena tema, nes visada mėgstu išbandyti ką nors naujo ir taip atsigauti.
Labai tikiuosi, kad padėsiu Jums savo straipsniais ir tapsiu thetd4you dalimi bent jau kuriam laikui :) Geros dienos!

big kisses, Indrė :*

9 Komentarai

 1. Sėkmės tau, Indre!!:) Tikiuosi, pavyks susipažinti :p

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dėkui, Monika! :) Būtų labai malonu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sėkmės, atrodau labai įdomus žmogutis :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O mes panašios... Pasirodei labai įdomus žmogutis :) Sėkmės Tau :p

  AtsakytiPanaikinti
 5. Eve Lyn, dėkuui labai :)
  Gintarija, oo, kaip fainai :D dėkui, tau taip pat :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Indre!! Iš kart perskaičius tavo laišką supratau, kad tavęs mums reikia ir mūsų nenuvilsi. :) Dievaži, labai tikiuosi, jog taip ir bus.

  Didžiulės tau sėkmės! Nekantrauju susibendrauti! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labaaai dėkui, kad dedi tiek daug vilčių į mane, tai tikrai daug ką reiškia :) Dėkuui, aš taip pat ^^

  AtsakytiPanaikinti
 8. Įdomi asmenybė esi, lauksiu tavo straipsnių :)

  AtsakytiPanaikinti