nail care.


SVEIKI VISI!

Šio straipsnio pavadinimas viską pasako - dabar aš jums papasakosiu apie nagų priežiūrą, kaip pašalinti daugumą jūsų nagų problemų.NAGŲ SLUOKSNIAVIMASIS.

Pas daugelį mergaičių ir merginų gali sluoksniuotis nagai. Priežastys :
Priemonių naudojimas, kuriose yra acetono ; Nagų karpymas žirklėmis ; Nago padengimas laku be jokio pagrindo (pagrindinio lako), taip pat gali būti ir netinkamas pagrindas ; Priaugintų nagų nuėmimas ; Lankymasis baseine (dėl chloro) ; Krapštymas, atidarinėjimas ir grandymas ; Vitaminų trūkumas ; Hormonai (paauglystė, diabetas ar meno pauzė). Patarimai - Naudoti priemones be acetono, nagus nekarpyti, o dildinti ir į vieną pusę, nagą prieš padengiant laku, padengti pagrindu, atsargiai nuiminėti priaugintus nagus ir pagal taisykles, jei jos yra, apsaugoti nuo chloro (padengti pagrindu ar kokiu apsaugančiu nagus permatomu laku, priemone), nekrapštyti, nieko negrandyti ir neatidarinėti. Dėl hormonų abejoju ar ką jau čia padarysi, o vat vitaminus jūs galite nusipirkti ir naudoti.


TAISYKLINGAS
MANIKIŪRO UŽBAIGIMAS.

Jūs turbūt darote visada taip pat - padengiate nagą pagrindu, tada 2 lako sluoksniais ir viską baigiate paprastu "top-coat". Bet tai dar ne viskas. Nuo paskutinio sluoksnio priklauso viskas - juk jūsų nagai gali būti ne tik paprasti, jie gali būti tviskantys, matiniai, zomšiniai arba kreminiai.
Kreminis būdas yra vienas iš populiariausių. Nes jis garantuoja švarią pagr. lako spalvą ir gerai sutvirtina laką su nagu. Nago paviršius bus idealiai lygus, bet pats lakas netviskės. Jeigu keičiat dažnai nagų lako spalvas - jums tiks geriausiai. Matinis būdas, nėra toks populiarus kaip kreminis, bet vistiek daugelis jį naudoja. Nagai tampa madingi ir visiškai kitokio įvaizdžio. Yra ir maitnių lakų, po kurių padengimo sunku pasiekti lygumos. Todėl toks matinis viršutinis sluoksnis išgelbėja nuo visų nelygumų. Blizgiklio būdas padarys jūsų nagus puošnius ir blizgančius. Šis lakavimas yra įdomesnis, nei paprastas. Zomšos būdas yra tas pats kas ir matinis būdas, tik padaro mirgėjimo efektą, ją lengviau užtepti ir paprasčiau padaro lygumo įvaizdį.
Patarimai - viršutinį nagų lako sluoksnį naudokite labai gerai išdžiuvus nagų lakui. Jei naudojote matines priemones, nesitepkite rankų kremo ir elkitės atsargesni. Sutrūkinėjimai ir visi kiti suskilimai labai gerai matosi ant matinių paviršių.


PATARIMAI MANIKIŪRUI NAMUOSE.

nemirkykite nagų prieš dildinimą ;
dildinkite tik į vieną pusę (kaip ir sakiau) ;
pirštus ir nagus sutepkite drėkinamuoju kremu, o odeles - vazelinu ;
Pašildykite ¾ stiklinės kosmetinio aliejaus, tik neleiskite užvirti, po to išpilkite aliejų į nedidelį dubenėlį ir 5 minutes laikykite jame pirštų galiukus ;
pirštų galiukais patrinkite apynages ;
pagaliuko buku nagu nustumdykite odeles, nukarpykite su specialiosiom žirklutėm, nuplaukite rankas, kad nebūtų aliejuje.
O toliau galite lakuoti.:>

JEIGU NORĖSITE, PRATĘSIU ŠĮ STRAIPSNĮ KITĄ KARTĄ, JEIGU JUMS JJIS PRAVERTĖ.:)

3 Komentarai

 1. Spaudžiu ačiū, nes man šita tema aktuali, kadangi man tikriausiai nelemta turėti gražių nagų. Bet kokie straipsniai, kurie susiję su nagų priežiūra, mane priverčia juos perskaityti. Žodžiu - tema liux. Taip pat naudinga, nes tai tikrai naudinga.

  Bet... Man nepatiko pats rašymo stilius ir išdėstymas, teksto lygiuotė. Ir tema nelabai išplėsta. Norėtųsi kažko daugiau! Kaip bebūtų, tobulėjimui ribų nėra, tad manau pasitaisysi.

  Ačiū už straipsnį! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Skaičiau šį straipsnį, vos nemiegodama. Kažkaip labai "oficialiai" rašei, o ir raidžių šriftas man nepatiko. Tikiuosi, kitą kartą pasistengsi geriau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mergyt gali ir geriau, sugalvok įdomesnių temų. :)

  AtsakytiPanaikinti