ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rubrika - Top 10

Labas dar kartą! 
Šiandien, skubėdama pabalsuoti už OneDirection grupę M1 laidoje TOP 40, netyčia sugalvojau naują rubriką 
Ši rubrika bus labai panaši į "TOP 40", skirtumas tas, kad rinksime dešimt dainų, tiksliau Jūs pasiūlysite dešimt savo mėgiamų dainų, ir bus balsavimas, kuris truks lygiai savaitę. Balsuodami išrinksite geriausią bei jums labiausiai patinkančią dainą. 
Galiausiai, kai savaitė pasibaigs ir rezultatai taps aiškūs, jūs ir vėl galėsite siūlyti savo dainas, tačiau pirmosios trys dainos vis dar bus TOP`e, taigi jums beliks septyni siūlymai.
  • Vienas žmogus daugiausia gali siūlyti TRIS DAINAS
Tikiuosi supratote mano rubriką, o jei kas neaišku - nebijokite, drąsiai klauskite komentaruose! Ir galiausiai, jei manote, kad rubrika reikalinga - spauskite TAIP, jei manote, kad ji nereikalinga - spauskite NE.
Beje, jau galite siūlyti komentaruose savo dainas!
Viktorija :]

  DALINTIS:

4 komentarai:

Karolė rašė...

Jau yra rubrika ''Tiems, kas mėgsta muziką''.

Viktorija @ kuzdesys.blogspot.com rašė...

Na taip, bet čia kitokia, nors ir susijusi su muzika:)

Zouhouhou. rašė...

Tai, kad man jinai atrodo be galo panaši : )

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Man irgi atrodo, kad per daug panaši į Vilijos rubriką :D

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google