nauja rubrikaSveiki,
ketinu daryti naują rubriką, tačiau neišsirenku vienos iš dviejų, pamaniau, kad galėtumėte man padėti, o ir jums patiems būtų įdomiau skaityti straipsnius jūsų mėgstama tema.
Pirmoji rubrika būtų Aplink pasaulį. Joje kiekvieną kartą apžvelgtume skirtingą šalį, valstybę. Sužinotumėme apie kitas kultūras, tradicijas, gyvenimą. Straipsnyje būtų gausu nuotraukų, vaizdo įrašytų. Galėtume įsigilinti į svetimos šalies istoriją ir sužinoti ko dar nežinojome.
O antroji rubrika Siaubas baubas. Du straipsnius buvau parašiusi apie baisiausias vietas ir kiek pastebėjau skaitytojams visai patiko, todėl pamaniau kodėl gi nepratęsus šios temos. Vis gi kažkas įdomesnio negu vyraujančios mados ir rūbų deriniai.Laukiu jūsų atsakymų.

6 PAKOMENTAVO

 1. Čia man vienai taip ar dar kam nors, kad neleidžia paspaust?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nu ką žinau... Tiesiog galiu pridurti, kad puikiai viena nuo kitos nugvelbiate rubrikas iš po nosies... Semkitės ne viena iš kitos idėjų, o kur nors kitur, nes taip tik parodot, kad esat nekūrybingos... Manau, kad supratot, ką turiu omeny

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man irgi iš pradžių nėjo paspausti, po to jau leido ;p

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mano nuomone, galėtų būti kuriamos abi rubrikos, ne tik kuri viena iš siūlomų dviejų.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimas - buvo kuri nors iš šių rubrikų? Tikrai nemačiau, kad TD būtų buvę kažkas panašaus kaip šios dvi rubrikos. Nei vieno straipsnio nekopijavau nuo kitų rašytojų tad prašau mūsų neužsipulti. :)

  AtsakytiPanaikinti