ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

nauja rubrikaSveiki,
ketinu daryti naują rubriką, tačiau neišsirenku vienos iš dviejų, pamaniau, kad galėtumėte man padėti, o ir jums patiems būtų įdomiau skaityti straipsnius jūsų mėgstama tema.
Pirmoji rubrika būtų Aplink pasaulį. Joje kiekvieną kartą apžvelgtume skirtingą šalį, valstybę. Sužinotumėme apie kitas kultūras, tradicijas, gyvenimą. Straipsnyje būtų gausu nuotraukų, vaizdo įrašytų. Galėtume įsigilinti į svetimos šalies istoriją ir sužinoti ko dar nežinojome.
O antroji rubrika Siaubas baubas. Du straipsnius buvau parašiusi apie baisiausias vietas ir kiek pastebėjau skaitytojams visai patiko, todėl pamaniau kodėl gi nepratęsus šios temos. Vis gi kažkas įdomesnio negu vyraujančios mados ir rūbų deriniai.Laukiu jūsų atsakymų.
DALINTIS:

6 komentarai:

^^ Eve Lyn ^^ rašė...

Čia man vienai taip ar dar kam nors, kad neleidžia paspaust?

IevaZalcaite rašė...

man tai eina.

Anonimiškas rašė...

Nu ką žinau... Tiesiog galiu pridurti, kad puikiai viena nuo kitos nugvelbiate rubrikas iš po nosies... Semkitės ne viena iš kitos idėjų, o kur nors kitur, nes taip tik parodot, kad esat nekūrybingos... Manau, kad supratot, ką turiu omeny

* Gintarija * rašė...

Man irgi iš pradžių nėjo paspausti, po to jau leido ;p

Anonimiškas rašė...

Mano nuomone, galėtų būti kuriamos abi rubrikos, ne tik kuri viena iš siūlomų dviejų.

IevaZalcaite rašė...

Anonimas - buvo kuri nors iš šių rubrikų? Tikrai nemačiau, kad TD būtų buvę kažkas panašaus kaip šios dvi rubrikos. Nei vieno straipsnio nekopijavau nuo kitų rašytojų tad prašau mūsų neužsipulti. :)

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google