OOh, brangi vasarike.. Mes tavęs tikrai pasiilgom!!Labas visiems, kurie ką tik užsukote į atsinaujinusį "TD" blog'ą! Pirmiausia, turbūt jau supratote, kad mes pasiruošėme vasaros sezonui ir TIKIMĖS, kad jis bus geras, pirmas ir ne paskutinis! Na, o nekalbant apie tai, kokia aš HAPPY (manau ir jūs), kad pagaliau vasara.. Birželio pirmąją - atnaujinau blog'ą, pagalvojau ką šiandien čia nuveiksiu ir tiesiog pasiruošiau sau vakarą. :) Bet nepaisant to, trumpai pristatysiu blog'o foną, viską ką padariau, šios dienos planus ir panašiai.

Taigi, kadangi jau pagaliau, pagaliau ilgai laukta vasarą atkeliavo pas mus ir iki pilnos laimės teliko tiek nedaug -  blog'as žinoma irgi neapsikiaulino ir pristato vasarą ir čia! Mes jau žali, šviesūs, gaivūs (nes bent jau man žolė primena gaivumą.. Kai anksti ryte ant jos būna RASA) su naujomis kortelėmis bei muzika, su naujomis idėjomis žengiame į vasaros sezoną! Straipsnių temos galbūt labai jau ir nepasikeis, bet čia atrasite manau, kad tikrai nemažai su vasara susijusių dalykų, ypač, kai jau labai.. Labai greitai blog'e išvysite naująsias RAŠYTOJAS!! Taip pat Vilija dar turėtų parašyti rašytojų ataskaitą, kam teks atsisveikinti su blog'u, nes ji ten darbuojasi ir supranta, ne aš. :D

Tad manau pastebėjot, jog foną pakeičiau sakyčiau vasariškai - yra nemažai žalios spalvos, kuri siejasi su vasara ir pavasariu, bet šiuo atveju - vasara. Šviesu - vasarą juk šviesu. Muzika įvairaus tipo - ne vien vasariška, bet ir ne liūdna :) Galbūt vieniems nepatiks vieni atlikėjai, kitiems kiti, tačiau neįtiksi - surinkau šiek tiek dainų pagal porą radijo stočių ir Vilijos - "Tiems, kas mėgsta muziką" trejetukus. :) Be to, visame fono kūrime darbavausi tik AŠ, tad tikiuosi, kad daugumai patiks fonas :)

Na, o nuo vasaros tikiuosi, kad bus čia visai aktyvu (kaip vasarą..) taip pat, kad surasite jums reikalingų straipsnių ir žinoma, kad bus jauki bei miela aplinka. Taip pat ką nors sugalvosiu, kad galėtumėte siūlyti temas straipsniams, kurių norėtumėte surasti būtent šiame blog'e. Bent jau aš manau, kad jums tai tikrai praverstų.

Na, o vėliau, jeigu neatvažiuos draugė (nors ir koks šūdinas oras lauke, kuris man patinka) parašysiu gegužės mėnesio ataskaitą, apklausų ataskaitą ir galbūt vieną straipsnelį kuris JAU susijęs su vasara! O dabar dar viena apklausa ir prieš tai dar pasakau, kad korteles padarysiu truputėlį vėliau, nes reikia dėl jų susisiekti su Vilija. :) O dabar, apklausa, kurioje kiekvieno prašau atsakyti NUOŠIRDŽIAI (be to, "nepatinka" nėra, nes tai per daug plati sąvoka, norėtųsi didesnio ir išsamesnio atsakymo jei nepatinka fonas, kodėl nepatinka") :)
14 Komentarai

 1. Žiauriai gerai pasidarbavai! Fonas nerealus!!!!!!!!!! :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Beje, kada įkelsi "Ką mes turime gražaus?" balsavimą? :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nepatinka šriftas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ir antraščių ir pačio teksto. kažkaip sunkiai skaitosi. :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man tai kaip tik lengviau :D antraštės tokksss bigg, o straipsnio galiu padidint jei reik:D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ne, ne raidžių dydis, o šriftas. Norėtųsi kažko paprastesnio. Nes jau pats fonas toks masyvus, užgožiantis, o dar ir tas tekstas tokio šrifto. Nežinau. Nebemielas blog'as pasidarė.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kaip tai negavai? Siunčiau nuotrauką :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. joo, miela girdėt, kad fonas blogas.. Tiesiog nesuprantu, KUOM?

  AtsakytiPanaikinti
 9. Monika - tau pasakė šiaip kuo nepatiko... Aiškiai pasakė, kad ŠRIFTAS. Nebūk tokia višta, klausi kitų nuomonių, o kai pasako, kad nepatinka tai jau neberūpi tau, užsišiki ir tiek... Šiaip jeigu atsiranda tokių, kuriems nepatinka kažkas, gal vertėtų susimąstyti? Juk visgi skaitytojas renkasi straipsnius, taip pat jis renkasi ir foną...

  AtsakytiPanaikinti
 10. Viskas labai gražiai!
  Tik man vienai atrodo, ar pakeitei antraščių šriftą? ;oo Tas pats pirmas kurį buvai su fonu sukūrus buvo gražesnis ;/

  AtsakytiPanaikinti
 11. Viskas labai gražiai!! Man tas šriftas tai iš vis belenkaip gražus :D Ypač tos antraštės.. O su straipsnių šriftų tai galima tiesiog pagal norą jį pasvirą padaryt, ir tada irgi cool atrodo. Bet šiaip ir taip jis labai gražus, neimk į kepenis, Monika :D

  AtsakytiPanaikinti