Paauglių dievaičiai - Linkin park


Sveikos :)

Šįkart vėl apie vieną iš mano mėgstamų grupių - Linkin park. Man ši grupė patinka, nes jų dainos įsimenančios, su reikšme, jie nėra viena iš tų komercinių grupių, siekiančių tik pelno.
Linkin Park - 16 metų gyvuojanti roko grupė iš Kalifornijos. Kuo ji ypatinga? Linkin park savo muzikoje sujungia roko, metalo, repo ir elektroninės muzikos elementus. Ją sudaro šeši nariai:

Chester Bennington (vokalas)
Mike Shinoda (Vokalas, ritminė gitara, klavišiniai)
David Farrell (Bosinė gitara)
Joseph Hahn (DJ)
Rob Bourdon (Būgnai)
Brad Delsong (elektrinė gitara)

Ši grupė sunkiai skynėsi kelią į šlovę, o išgarsėjo išleidę pirmąjį albumą Hybrid Theory. Jis 8 kartus tapo platininis, o albumo kūriniai „Crawling“ bei „One step closer“ susilaukė didelės sėkmės radijo stotyse.


Singlas iš Hybrid theory - "One Step Closer":


Kadaise buvusi itin populiari daina iš Meteora albumo - "Numb":


Po Hybrid Theory sekė dar du albumai - Meteora ir Minutes to Midnight. Itin didelės sėkmės sulaukė ir 2010 m. išleistas albumas A thousand suns. Šis albumas buvo visiškai kitoks nei visi prieš tai buvę - jame atsirado ir pop muzikos elementų. Sunku patikėti, kad tai ta pati grupė - pokyčiai buvo kardinalūs tiek melodijoje, tiek žodžiuose, tiek muzikiniuose klipuose. Pakeitę savo muzikinį stilių, Linkin park prarado daug gerbėjų, nes naująjame albume beveik nebuvo tikro, sunkaus roko, bet kita vertus įgijo ir daug naujų fanų.
Naujausias Linkin park albumas turėtų pasirodyti šiemet, birželio 26 dieną. Išleistas ir naujasis singlas iš šio albumo - Burn it down.


Grupė giriama už tai, jog sugebėjo sujungti roką su hip hopu, alternatyviuoju roku ir elektronika. Toks muzikos stilių mišinys leido atlikėjams pritraukti didesnę klausytojų auditoriją. Amerikos vyrukai stebina melomanus ne tik sujungtų muzikinių stilių muzika, bet ir šmaikštumu. Pavyzdžiui, grupės fanų užduotą klausimą, kaip prieš koncertus dainininkai apšildo savo balsus, jie atsakė: „Mes daliname interviu kiekvieną dieną!“

Faktai apie Linkin park:

1. Linkin park 3 kartus keitė savo pavadinimą - prieš tai jie buvo "Xero" ir "Hybrid Theory"
2. Kol dar mokėsi mokykloje, gitaristas Bradas Delsonas buo nusidažęs plaukus violetine spalva, o Mike Shinoda - raudona.
3. Kalbėdamas su gerbėjais, kurie mažai žino apie Linkin Park, Josephas Hahnas jiems pripasakoja visokiausių nesąmonių apie grupę ir jos narius, kurios nė iš tolo neprimena teisybės.
4. Kai Chesteris Benningtonas tuokėsi su savo žmona Samantha, jie buvo tokie neturtingi, kad neturėjo pinigų vestuviniams žiedams, todėl juos tiesiog išsitatuiravo.
5. 2008m. Linkin Park koncertavo ir Lietuvoje.

3 Komentarai

  1. Informacija galėjo būti dar labiau išsamesnė, bet visai patiko. Nors ir nesu šios grupės gerbėja, vet viena daina man patiko "Numb" :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Na, norėjau paminėti tik tai, kas svarbiausia, nes nemanau, kad būtų įdomu sausa informacija :)

    AtsakytiPanaikinti