Paryžius - verta aplankyti!


Prieš du metus buvau mane sužavėjusiame mieste - Paryžiuje. Pagalvojau, kodėl neparašius straipsnio apie šį vadinamą meilės miestą Paryžių?

Visi puikiai žinome, kad Paryžius yra Prancūzijoje. Jame gyvena apie 2,2 milijono žmonių. Tai yra vienas iš didžiausių ir gražiausių pasaulio miestų.

Štai kokia panorama atsiveria į Eifelio Bokštą Šiame mieste.
Taigi, šiame mieste buvau prieš du metus. Mane sužavėjo šis miestas. Paklausit kuo? -

Labai draugiški gyventojai;

Nuėjęs į bet kokią parduotuvę, kioską ar priėjęs kažko pasiteirauti (pvz kur rasti kokią nors gatvę), visi iki vieno pirmiausia pasisveikina (kas nebūdinga lietuviams). "Labas" prancūziškai - Bonjour. Tad nuvykę į Prancūziją, nepamirškit šio stebūklingo žodelio:)

Nėra valkataujančių gyvūnų;

Būdama 4 dienas Paryžiuje nesutikau nei vieno valkataujančio gyvūno. Nei vieno šunelio, katytės ar kito naminio gyvūnėlio. Man tai labai patiko, nes tai pat Lietuvoje yra pilna beglobių gyvūnų.

Statiniai;

Tai pogi labai daug kultūrinių ir ne vien statinių. Populiariausi - Eifelio Bokštas, Triumfo Arka ir Luvras.

Kadangi pati jame buvau, pridedu savo pačios darytų nuotraukyčių:)
Eifelio Bokštas naktį..
Na čia aš su sese tai pogi prie Eifelio Bokšto:)
Čia ir vėl aš su savo mylimiausiu meškiuku pie Luvro
Triumfo arka


Disneilendas

Į nuotykių parką Disneilendą plūsta vaikai iš viso pasaulio. Tai pati geriausia vieta papramogauti ir linksmai praleisti dieną (ar kelias) visai šeimai!
Na ir jei nesupyksit vėl įkelsiu nuotraukų iš Disneilendo:)
Disneilendo Pilis
Čia knibždėte knibžda atrakcionų bei herojų iš pasakų!Atvykę į šį miestą pamatyti yra labai daug!
Būtinai aplankykit tai ką aprašiau:) Disneilende yra dar vienas nuotykių parkas - Osteriksas ir Obeliksas. Jame nebuvau, tad ir pasakyti daug negaliu:)

Labai labai tikiuosi, kad šis straipsnis paliko jums gerą įspūdį!
Labai lauksiu nuomonių,
Neringa

7 Komentarai

 1. Man asmeniškai šis straipsnis (nežinau, ar tokį trumpą galima pavadinti straipsniu) visiškai nesukėlė jokių emocijų, nes viskas, ką parašei jau buvo žinoma senai. Nesupyk, tik išsakau savo nuomonę.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu Egliuukei. Trūko daugiau informatyvumo ir tiek. Kitą kartą, pasistenk aprašyti plačiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tavo straipsniuose labiausiai trūksta tvarkingumo ir straipsnio idėjos. Atrodo, net pati nežinai ką norėjai šiuo straipsniu pasakyti. Parašei, kad parašyt, bet nežiūrėjai nei kokybės, negalvojai ar pasakysi ką naujo, ar tai patiks ir įtiks skaitytojams...

  Rašei dėl to, kad reikia. O tokių 'reikia' negali būti, Neringa. Turi būti 'noriu'. Jeigu to 'noriu' nėra, tuomet galbūt rašytojos vietą reiktų užleisti kitoms norinčioms.

  Prieš rašydama straipsnį, pranešimą ar dar ką pamąstyk - ką tu nori pasakyti. Galiausiai (jau ne pirmą kartą sakau) neskubėkit rašyti. Rinkit medžiagą, konspektuokit, galvokit, mąstykit, žiūrėkit - geriau kokybiškas straipsnis po kažkiek laiko. Tą nerašymo laiką užpildykite rubrikomis, jog skaitytojai jūsų nepamirštų.

  Stenkis, Neringa. Žinau, kad gali. Jeigu tik yra tas 'noriu' - tikrai gali. Sėkmės tau. Ir nesupyk už kritiką.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū jums visoms už kritiką!
  Vilija - tikrai tikrai nepykstu:) aš tikrai noriu, rašau ne del to kad "reikia", na gal mano birželio straipsniai nebuvo labai geri, pažadu, liepą pasistengsiu labiau!:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nekenčiu Paryžiaus. Pati Prancūzija yra vienas didelis falsas. Ji teturi vienintelį Eifelio bokštą – geležies gabalą, kuriam tėra 100 metų. Niekam nepatariu važiuoti į tą šalį, jau vien dėl baisių jos baisių gyventojų – prancūzų.

  AtsakytiPanaikinti
 6. *jau vien dėl baisių jos gyventojų – prancūzų.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Mano nuomone, šia tema galėjai parašyti ir daugiau. Vien gyventojais, gyvūnais ir statiniais Paryžius nesibaigia. Jei pasirinkai būtent šiuos aspektus, reikėjo bent daugiau apie juos parašyti. Jei nebūčiau buvusi Paryžiuje, šis įrašas nepriverstų susižavėti miestu. Tačiau šaunu, kad įkėlei savo nuotraukų. Tai kiek įdomiau, nei trauktos iš interneto :)

  AtsakytiPanaikinti