Pasiūlymas

Sveiki,
Norėčiau pasakyti, jog labai apgailestauju dėl to savo straipsnio, tiesiog tada, gal, kokia mėnulio fazė užėjo, ar dar kas nors...Bet aš pasimokiau, daugiau taip nedarysiu. Pažadu.
Kitas dalykas. Šiandien ir vakar su broliu peržiūrėjom gerų filmų, ir norėjau čia aprašyti savo rubrikoje `filmas, vertas dėmesio`, bet pamačiau, kad Monika sumąsčiusi panašią rubriką, nors aš jau anksčiau ją buvau sugalvojusi, aš nepykstu, nes, gal, Monika nematė, todėl truputį nusiminiau, nes Monika gavo daugiau nuomonių, kurios norėjo tokios rubrikos. Tai, kaip supratau man jau šios savosios rubrikos netęst? Kas nematėt to straipsnio jis čia:
Tai va, manau ši mano rubrika `filmas, vertas dėmesio` žus (tebūnie), sugalvojau kitką. Aprašinėsiu aktorius ir aktores, vertus dėmesio, tada rubrika vadinsis `aktorius, vertas dėmesio`. Pabandysiu aprašyti ne tokius žymius aktorius, kaip Cameron Diaz ar Bruce Willis.Tai ką manote? Norite šios rubrikos? Dabar prašau rašykite į komentarus, kad nebūtų taip kaip praeitą kartą, prašau... Lauksiu jūsų nuomonių.
Tai tiek,
Iki.
Justė9 Komentarai

 1. joo, tik parasykit idomaus, ta prasme nenukopijuokit visko is vikipedijos. Atrinkit neidomia informacija

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man būtų įdomu :) be to sorry dėl filmų, nemačiau, kad tokią vedei...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nebepasitikiu tavimi, tad nemanau, kad tavo nauji straipsniai, kuriu didzioji dalis info bus nukopijuota, pataisis padeti...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimai- tai tavo nuomonė :)
  Anonimai 2- tai aišku ;)
  Monika- Ok :) Nieko :)
  Anonimai 3- Ok :)
  Anonimai 4- Kaip sakoma `Pasitikėjimą reikia užsitarnauti` Aš tai ir bandau daryti. Be to, juk aš nesiruošiu rašyti vien tokių straipsnių, kurių `didžioji dalis bus nukopijuota`. Tai bus tik mano rubrika, pagal kurią straipsniai bus rašomi, porą kartų į savaitę.

  AtsakytiPanaikinti
 5. PAti pasakei "Nesiruošiu rašyti vien tokių straipsnių, kurių didžioji dalis bus nukopijuota", vadinasi bent poros dar sulauksim kopijų...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nesupratai. Aš gal nesu tokia durna, kad kopijas čia kelčiau. Aš jau pasimokiau, daugiau taip nedarysiu. Nenoriu pyktis, bet žinot užknisat (anonimai), gerai, padariau klaidą, suprantu, kad pykstat, nu bet nereikia prikišinėt visur. Gal galvoji, kad aš ant tiek durna, kad vėl čia viską copy paste daryčiau? Sorry, kad taip piktai, bet tiesiog nervuoji.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Neskaitysiu ir nekomentuosiu tavęs. Kam reikia tokių rašytojų? Administratorės Monikos vietoje, iškart mesčiau tave iš čia...
  GĖDA!!!

  AtsakytiPanaikinti