Siaubas baubas II dalis.

Sveiki! Šį pirmadienį norėčiau pratęsti temą apie baisiausias vietas, tačiau šį kartą aptarinėsime ne Lietuvos, o viso pasaulio baisiausias vietas. Pasaulyje gausu tokių vietovių, bet aš išrinkau ir aprašiau nedidelę dalį, labiausiai žinomų vietų. Netempsiu gumos ir pradedu savo apžvalgą.

Ridllių namas.

Atrodo namas kaip namas, ar ne? Tačiau esu tikra, kad jame pagyventi tikrai nenorėtumėte. Namas buvo pastatytas kaip laidojimo namai, tačiau 1920 metais tapo Karlo Ridllio nuosavybe. Buvęs jo darbuotojas Josephas pasikorė šio namo palėpėje ir dėl neaiškios priežasties Josaphas nemėgo vyrų, todėl kiekvienas į palėpę įėjęs vyras būdavo užpultas. Kituose kambariuose taip pat vaidenasi, pavyzdžiui, nuolat juda baldai.

Helltown.

Pats vietos pavadinimas nieko gero nežada.1970 metais Bostono miesto savivaldybė nusipirko šią vietą ir pradėjo masinę gyventojų „evakuaciją“. Savivaldybė norėjo nugriauti namus ir sklypą paversti nacionaliniu parku, bet šis planas taip niekuomet ir nepavyko. Vėliau apie šį miestelį pradėjo sklisti šiurpios istorijos. Kelias, vedantis link miestelio, baigiasi be jokio įspėjimo. Kalbama, kad jei čia per ilgai užsibūsi sulauksi mirties `pabaisų`apsuptyje :
Kukluksklano narių, satanistų, psichinių ligonių bei chemikalų paveiktų mutantų ir kitokių gyvių.Ridgesas.

Ohajo valstijoje dar žinomas kaip pamišėlių namai. Šioje įstaigoje buvo atliekama daug keisčiausių laboratorinių tyrimų. Atėnų pamišėlių namai yra laikomi vieni iš trylikos labiausiai apsėstų vietų pasaulyje. Garsiausia istorija apie šią vietą yra apie pacientę, kuri pabėgo iš šios vietos. Vėliau ją rado negyvą, nenaudojamoje palatoje. Ji buvo nusirengusi savo drabužius ir atsigulusi ant betoninių grindų negyva. Dėl medžiagų skaidymosi bei saulės spindulių, jos lavonas ant grindų paliko dėmę, kuri yra išlikusi iki šių dienų.
Humberstone'o ir La Norios miestai.Šie du miesteliai yra Čilėje. Juos pastatė dėl kasybos, iš pradžių verslas sekėsi puikiai, bet dėl ekonominių nuosmukių verslas buvo sustabdytas ir žlugo. Sklando gandai, kad kapinėse palaidoti žmonės naktį prisikelia ir pradeda vaikščioti po miestą. Nuotraukose šmėžuoja keisti siluetai. Netoliese gyvenantys miestelėnai bijo šių vietų, todėl net nekelia čia kojos. Čia galima pamatyti ir atidengtų žmonių kūnų.


Leap`o pilis.


Pilies istorija prasideda penkioliktame amžiuje. Ją statė ir ruošėsi gyventi O'Bannonu šeima, tačiau valdymą perėmė O'Carrollų šeima, kuriai O'Bannonai buvo pavaldūs. Mirus Mulrooney'ui O'Carrollui, prasidėjo milžiniška konkurencija tarp brolių. Vienas jų buvo nužudytas ne ko kito, o savo brolio. Žmonės kalba, kad šią pilį yra apsėdę nesuskaičiuojama galybė dvasių. Pilį remontavę darbininkai rado kambarį į kurį kaliniai buvo metami mirčiai. Požemyje buvo įtaisyti spygliai, kuriais persmeigdavo kalinius. Ten buvo rasti net trys sluoksniai numirėlių.


Mirties šešėlių kelias.


Kelias taip vadinamas, ne dėl vietinių sugalvoto pavadinimo, o todėl, kad toks jo oficialus pavadinimas. Važiuojant šiuo keliu galima rasti ežerą, kuris net neturi pavadinimo, tačiau vietinių paklausus jie atsakys - vaiduoklių ežeras. Vieno žmogaus pasakojimas: „Vieną 1990 metų dieną žmonės, vaikščioję mišku šalia kelio, rado šimtus ant miško kilimo išbarstytų polaroido nuotraukų. Jose buvo užfiksuotas televizorius, transliuojantis skirtingus kanalus bei moteris ar moterys gulinčios ant kažkokio metalinio objekto, žiūrinčios į objektyvą, sąmoningos, bet nesišypsančios. Policija pradėjo tyrimą, tačiau jis neatnešė jokių vaisių.“Tuol Sleng genocido muziejus.


Anksčiau čia buvo vidurinė, bet atėjus komunistų valdžios laikams pastatas buvo paverstas į kalėjimą. Kalėjimą naudojo kaip vietą, kurioje žudė ir kankino kalinius. Šio pastato teritorijoje nutinka tikrai keistų dalykų. Aukos turėdavo prisipažinti dariusios dalykus, kurių iš tiesių nedarė.
Jei kam įdomu pateikiu dešimt taisyklių, kurių turėjo laikytis visi kaliniai:
 1. Tu privalai atsakyti į mano klausimus tiksliai ir neišsisukinėdamas.
 2. Nemėgink nuslėpti faktų kurdamas pretekstus. Tu turi griežtai man paklusti.
 3. Nebūk kvailas ir nemanyk, kad kas nors surengs revoliuciją.
 4. Į klausimus turi atsakyti iš karto nešvaistydamas mano laiko.
 5. Gali man nepasakoti nei apie savo ištvirkavimus, nei apie revoliucijos esmę.
 6. Čaižomas rimbu ar elektra neturi teisės verkti.
 7. Nieko nedaryk, sėdėk ramiai ir lauk mano įsakymų. Jei įsakymų nėrą - tylėk. Palieptas ką nors daryti, turi iškart pulti prie darbo.
 8. Nepasakok apie Kampuchea Krom, norėdamas nuslėpti savo paslaptis arba išdavikus.
 9. Jei nesilaikysi aukščiau išvardintų taisyklių gausi daug daug daug kirčių elektriniu rimbu.
 10. Jei nepaklusi mano įsakymams gausi 10 kirčių paprastu rimbų arba 5 elektros šokus.


Paryžiaus kasyklos.


Pasirodo Paryžius turi ir blogąją pusę. Kasyklos, besidriekiančios po miesto gatvelėmis buvo palaikytos katakombomis. Jokiu būdu negalima jų kasinėti, tyrinėti, nes tai yra baudžiama. Legendos byloja, kad baisiausios būtybės slepiasi požemių labirintuose. Požemiuose gausu žmonių kaulų, kurie ten atsidūrė, smengant kapinių žemei, ant sienų išraižyti keisti paveikslai.

Gyvačių sala.


Iš pažiūros puiki vieta atostogoms? Na, nebent paskutinėms, nes greičiausiai ten mirtum pirmąją dieną. Ten pilna mirtinai nuodingų gyvačių, kuriai įgėlus jau gali atsisveikinti su gyvenimu. Beje mokslininkai yra apskaičiavę, kad kiekvienam salos kvadratiniam metrui tenka iki penkių gyvačių. Nemažai?


Tuom šį kartą ir baigiu. Kaip ir sakėte pasistengiau, kad straipsnis būtų ilgesnis. Tikiuosi jums buvo įdomu, jeigu taip spauskite patinka. :) Jeigu esate lankesis kokioje baisioje vietoje komentaruose aprašykite savo įspūdžius.
Laukiu komentarų.
6 Komentarai

 1. Kraupu...Visai nenorėčiau atsidurti tose vietose :O Labai patiko straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visai įdomu, tik aš ne iš tų, kurie linkę tikėti tokiais dalykais. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. laik laik laik:D žinok noriiu dar:DD

  AtsakytiPanaikinti
 4. Spaudžiu visus tris apačioje esačius mygtukus. Ačiū, patiko, naudinga. |Labai patiko straipsnis ir šį kart jisbuvo ilgesnis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man patinka tokie straipsniai. Tokie bauginantis... Noriu dar! :D

  AtsakytiPanaikinti