Sveikučiai :)


Sveiki!

Kaip matote esu viena iš naujųjų TD rašytojų. Kai tik pamačiau, kad mane priėmė iškarto labai apsidžiaugiau, nes pati visada skaitau šį blogą ir būti viena iš jo rašytojų tai kažkas nuostabaus! Dabar šiek tiek apie mane:
Man 14 (jau greit 15 :D) metų, dabar baigiu aštuntą klasę ir ruošiuosi gimnazijai. Ten greičiausiai lankysiu žurnalistikos būrelį, kurio nebuvo dabartinėje mano mokykloje. Laisvalaikiu mėgstu būti su draugais, piešti, žiūrėti filmus, skaityti knygas. Vienintelė įžymybė kurią dievinu yra Eric Saade. Vien dėl jo ketinu šią vasarą išmokti švedų kalbą. Žinoma tai naudinga ir man. :D Žinoma su viena kalba neapsistosiu, noriu mokėti kelias kalbas. :)
Rašyti pradėjau jau labai seniai. Kai man buvo kokie 7-eri pati parašiau eilėraščių knygutę (pati ją ir padariau :D), dabar nebesidomiu eilėraščiais. Vėliau prasidėjo blogų era. Jų turėjau begalę, bet rimtus - 2. Žinoma rašiau ir istoriją, tik jos nebaigiau, nors turėjau ir gana daug skaitytojų. Galbūt ji man pasirodė per daug banali, o ir idėjų nebeturėjau.
Kaip ir dauguma lietuvių myliu krepšinį, tik... daug daug smarkiau. Taip pat kai turiu laisvo laiko mėgstu siūti rūbus, juos dekoruoti. Net pasisiuvau sau suknelę!
Nelabai moku ir mėgstu rašyti apie save, todėl savo prisistatymą baigiu. Iš manęs galite tikėtis straipsnių įvairiausiomis temomis. Jeigu turite klausimų rašykite juos komentaruose ir aš atsakysiu. :)

5 Komentarai

 1. Sėkmės rašant :)

  P.S būtu įdomu pamatyt suknelę :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ieva - gražus vardas. :) Tikiuosi, su dar gražesniais sugebėjimais. :)

  Nekantrauju juos išvysti, o dar labiau pažinti tave kaip žmogų. :) Mano skype (vilyte9) visada lauks tavo kvietimo jei tik nori!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveika, iškart atkreipiau dėmesį vien dėl to, kad ir tau patinka Saade <3 Sėkmės rašant.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labukas! Pasirodei įdomus žmogutis, nes turi ne vieną tikslą ir kaip matau jų sieki :) Lauksiu straipsnių, tikrai įdomu paskaityt, nuoooširdžiai rašau :)p

  AtsakytiPanaikinti