Tiems, kas mėgsta muziką!Labas labutėlis!

Jau ketvirtadienis! Savaitės vidurys, o kaip ir kiekvieną savaitę noriu jums pasiūlyti vėl praleisti keliolika minučių klausant muziką. Bet prieš tai norėčiau paklausti, ar kas nors iš jūsų skaito žurnalą 'Luka'? Vakar labai džiaugiausi jame kai ką radusi! Ne, ne tik savo eilėraštį ir pavardę žurnale... Skelbimų puslapyje (39psl.) išspausdintas mano kvietimas į TD! Jį rasite 39 puslapyje, dešinėje pusėje - 4 skelbimas yra kviečiantis pas mus!

O dabar kviečiu grįžti prie muzikos. Esu laiminga, jog taip aktyviai siūlote dainas. Praėjusį kartą jums labiausiai patiko šios dainos :

SEREBRO - Мама Люба
Tooji- Stay

ir vienodai balsų surinko bei trečiąją vietą dalinasi...

Jedward- Waterline
Tooji- Stay

Na, o šiandien - nauji pasiūlymai, naujos dainos, nauji įspūdžiai.
Mėgaukitės!

P.S. Visos žemiau esančios nuomonės apie dainas yra MANO nuomonės ir aš tikrai niekam jos neperšu. Kiekvienas turi teisę išklausyti dainą ir susidaryti savo nuomonę apie kūrinį. Gero klausymo.

1 DAINA

Coldplay – Fix YouAnonimas šio vakaro dešimtuką siūlo pradėti ramia gaida. Ką gi, manyčiau tai yra puikus pasiūlymas . Žinoma, per šią dainą negalėsi šokti ar išlieti savo energijos, bet tokios dainos puikiai padeda atsipalaiduoti, galbūt nusiraminti, išsiverkti. Ačiū, Anonime, kad ir kas tu esi. Turi puikų skonį. :)

2 DAINA

Morgan Page, Sultan + Ned Shepard, & BT - In the Air feat. Angela McCluskey
Eve Lyn kviečia mus paklausyti štai tokį kurinuką. Va dėl to man ir patinka vesti šitą rubriką - nes čia paklausau dainų, kurių niekad nebūčiau klausius. Įdomi daina. Ne mano stiliaus, bet verta dėmesio.

3 DAINA
Eleftheria Eleftheriou - AphrodisiacEuroviziją kviečia prisiminti Evelinukas. Graikijos atstovų daina, kuri man labai patinka! Iš kart pakelia nuotaiką ir užkrečia gera energija. Buvo smagu dar kartą išgirsti šią dainą.

4 DAINA
Tulisa - youngGraži, rami, įspūdingai šilta ir geras emocijas suteikianti daina, kurią siūlo Evelinukas. Tikrai ją parsisiųsiu ir klausysiu tomis dienomis, kada mano sielai reikės būtent ramių gaidų.

5 DAINA
One Direction - tornOne Direction fanatikė Monika pradeda savo siūlymų seriją. Ši daina man visai patiko, bet labai gilaus įspūdžio nepaliko. Klausyti malonu, ausis džiaugiasi girdėdama tokius garsus, bet kur nors išgirdusi šią melodiją neprisiminčiau kokia čia daina.

6 DAINA
One Direction - total eclipse of heartAntroji Monikos siūloma daina vėl One Direction. Net negalėjau pagalvoti, jog ši grupė turi tiek daug dainų. :D Na, nepykit, nesu jų fanė, todėl jų dainų neklausau ir man visos labai vienodos. Šios vėl neišskirsiu kaip labai geros dainos, bet tai nėra blogas kūrinys. Graži melodija, svaiginantys balsai - ko daugiau reikia, jog visos pasaulio paauglės klyktų iš džiaugsmo?

7 DAINA
One direction- forever youngTrečiasis Monikos pasiūlymas. Gerai, sakiau, kad One Direction dainos man visos vienodos ir jų neskirstau, bet šią išskirsiu. :D Man ji gana išskirtina, nes sukėlė manyje kažkokius teigiamus jausmus - to nebuvo nei su viena viršuje esančia 1D daina. Hmm, ar tik nereikės siųstis šio kūrinuko?

8 DAINA
Donkeyboy - silver moonSavo siūlymų seriją Monika paįvairina Donkeyboy daina. Iš pradžių maniau, kad čia visiškai nesamoninga daina, bet bėgant sekundėms pradėjau keisti savo nuomonę. Gana įdomus variantas ketvirtadienio vakarui - labai lengvai susiklausė.

9 DAINA
THE WANTED - chasing the sunDar vienas Monikos pasiūlymas. Paklausiusi pirmąsias sekundes nudžiugau - pradėjau teigiamai linksėti galva, kadangi tokios dainos man kaip tik dabar ir norėjosi. Gana išskirtinu, kabina, bet klausant nepavargsi.

10 DAINA
Linkin park - burn it downIr Monika šios dienos dešimtuką siūlo pabaigti su Linkin Park gabaliuku. Dieve, Monika, aš tave myliu!!! Taip seniai klausiausi Linkin Park ir tokia kvaila buvau, jog iš savo MP4 ištryniau beveik visas LP dainas... Ši daina privertė mane prisiminti, kaip gerai jausdavausi klausydama tokios muzikos. Tokios tikros, kabinančios, išskirtinos muzikos. Labai ačiū, Monika. Įkvėpei eiti 'perkratyti' savo MP4.

* * *

Tokias dainas šiam ketvirtadieniui siūlo TD skaitytojos. Pats metas išrinkti jums labiausiai patikusias. :) Balsuokite už jūsų manymu geriausią dainą.
Jeigu ir tu žinai tokių dainų, kurias išgirsti turi visos TD skaitytojos - rašyk dainos/dainų pavadinimus komentaruose arba įkelk youtube nuorodą (jei tai remix'as ar pnš).

Dar susitiksim,
Vilija.

10 Komentarai

 1. Na, taip – directioner'ės čia pasistengė...
  Siūlau:
  Sea Wolf – The Violet Hour.

  P.S. šaunuolė,Vilija! Tai bene įdomiausia TD rubrika. Spaudžiu visus tris mygtukus.

  A.

  AtsakytiPanaikinti
 2. http://www.youtube.com/watch?v=2ggzxInyzVE

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kokios ramios visos... Šis dešimtukas gan geras. :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. http://www.youtube.com/watch?v=7CPYoGtI75Q&feature=g-logo-xit

  AtsakytiPanaikinti
 5. ONE DIRECTIOOON, šaunuolė Monika esi!!!!
  Т.

  AtsakytiPanaikinti
 6. The Wanted,Monika aš tave myliu! :***** :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Atsiprašau, kad taip pasakysiu bet su tais 1D jūs jau nebesveikai...

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kodel mano dainu niekad neikeliat??? ;((

  AtsakytiPanaikinti