'Tiesiu pagalbos ranką' atsinaujina!


Dar kartą labas!

Šiandieną ''besimėgaudama laisvalaikiu'' darže ir padėdama mamai sumaniau, jog vėl reikėtų gražinti rubriką 'Tiesiu pagalbos ranką' į blog'ą, kurią kažkada labai trumpai vedė Girmantė.

Ar žinote tą jausmą, kuomet labiau nei bet ko reikia gero žodžio? Draugiško patarimo? Šilto apkabinimo? Tiesiogiai apkabinti aš negalėsiu, bet pasistengsiu tai padaryti žodžių pagalba.

Kiekvieną dieną mums iškyla tūkstančiai klausimų. Vienoms - super paprasti ir elementarūs, kitoms - sunkiai įkertami. Bet į visus klausimus mes turime teisę žinoti atsakymus.

Jeigu nori rasti atsakymus į savo užduotus klausimus - RAŠYK MUMS!


Klausimai gali būti visiškai bet kokie - kaip susitaikyti su draugėmis, kaip parašyti gerą straipsnį, kokią šukuoseną rinktis einant į pirmą pasimatymą, kaip gerai pailsėti, kaip pasikelti nuotaiką ir t.t.

Į visus klausimus pažadu atsakyti - jeigu net ir reiks, prašysiu kitų žmonių pagalbos. Kiekvienas klausimas bus paverčiamas į straipsnelį, kuriame išanalizuosime problemą ir rasime sprendimus.

Todėl nelauk, nesivargink viena - raskime atsakymus kartu su 'Teenage Dreams'!
Savo klausimėlius, problemas siųskite man į gmail'ą wilyte911@gmail.com

Nesidrovėkite - viskas vyks anonimiškai! Nieks nesužinos, jog klausimą uždavėte jūs!

Be proto laukiu jūsų problemų!

Dabar keliauju žiūrėti krepšinio varžybų Lietuva - Graikija
Jums linkiu gražaus sekmadienio,
Vilija.

2 Komentarai

  1. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Turiu tau vieną klausimą, Vilija. Ar neatsibosta imti tas pačias rubrikas iš SIBY'o? Nejau nieko daugiau nesugalvoji? O tuo labiau – neatsibosta ir negėda kartotis?..

    AtsakytiPanaikinti