''Tiesiu pagalbos ranką'' nr.1


Sveiki, brangieji!
Vėl naujas pirmadienis, nauja savaitė... Šiandien turiu gana daug darbų, bet vis tiek radau laisvą minutėlę 'Teenage Dreams'. Iš tiesų nudžiugau, jog tik vakar vakare paskelbta rubrika jau sulaukė 3 merginų laiškų, kurioms reikia pagalbos. :) Maniau, jog žmonės šiais laikais nebenori kalbėtis, bet ačiū, merginos, jog nusprendėte kreiptis į 'Teenage Dreams'. Nekantrauju padėti jums išspręsti visas jūsų bėdas. :)

Simona (vardas pakeistas) man rašo :

Žodžiu, turėjau gerą draugą, jis man labai patiko, aš jam irgi patikau, bet mes susipykom. Susipykom dėl to, kad ir aš, ir jis pradėjom vienas kitą nervint ir tiesiog užkniso. Iš pradžių maniau, kad viskas bus gerai, bet jis pradėjo šaltai rašinėt, tiesiog įžeidinėt mane. Aš daug verkiau, nežinojau ką rašyt ir iš streso prirašiau jam visokių žinučių tokių kaip "atleisk, nu suprask, prašaau, nepyk taikykimės". Bet jis tik mane atstumdavo. Tada aš savo geriausiai draugei ir jo draugui pasakiau, kad mes susipykom, bet detalių neviešinau. Jis dėl to dar labiau supyko. Poto tam savo draugui (kuriam sakiau, kad susipykom), jis papasakojo viską, ką mes rašinėjomės, nors man pats kažkada liepė niekam niekada to nesakyt. Kaip man pasielgti? Ignoruoti tai? Jo draugas man prikišinėja, kad aš jį myliu, nors tai netiesa, bet mes vistiek gan gerai sutariame. Nežinau, jeigu kada nors jis man pasiūlys susitaikyti, ar sutikti? Ar atleisti jam už viską? Ar tiesiog jį pamiršti ir apie tai nebegalvoti?
ačiū.

* * *

Žinai, Simona, skaitydama tavo laišką kartais pagalvodavau, jog mano gyvenimą kažkas seka. Toks jausmas, jog atpasakojai mano situaciją prieš kelis mėnesius. Kaip supratau, jūs su vaikinu, kurio vardas, sakykim Andrius gerai bendraujat, bet pamažu pradedat vienas kitą nervinti. Galiausiai vaikinas pradėjo šaltai atrašinėti ir įžeidinėti tave. Tu apie tai papasakojai savo geriausiai draugei ir jo draugui, bet jis dar labiau supyko. Po kiek laiko jis visą istoriją savo draugui papasakojo su detalėmis, nors liepė niekada niekam neviešinti tų detalių, tiesa? Tu nori patarimų, kaip pasielgti.

Mano patarimas : Kaip ir minėjau, man tavo situacija labai pažįstama. Savąją užbaigiau neigiamu veiksmu - t.y. ištryniau jo numerį ir visai jį pamiršau, bet tarp mūsų nebuvo tokio ryšio, kaip man atrodo, yra pas jus. Pirmiausia paklausk savęs, ką jam jauti. Ar kai išgirsti jo vardą, kažkas suplazda širdutėje? Sakai, jog jo nemyli, bet ar gali vadinti jį draugu? Ar nutikus kokiai nelaimei pamąstai, jog norėtum išsipasakoti būtent jam? Antra - pasidomėk ką jis galvoja apie tave, apie jūsų draugystę. Galbūt tas vaikino draugas galėtų užmegzti pokalbį su Andriumi apie tave? Užduok sau klausimą - ar nori susitaikyti? Jei giliai širdyje manai, jog Andrius vertas antro šanso - duok jam jį! Vaikinai klysta, bet taisosi, jeigu nuoširdžiai to nori. Bet svarbiausia, niekam neleisk tavęs įžeidinėti. Tu esi pati geriausia, nes tu esi mergina ir joks vaikinas neturi teisės tavęs žeminti. Jeigu Andrius peržengs ribas - siųsk jį toli toli. Tokioms kaip tau vaikinų tikrai netrūks, todėl pagalvok, ar norėtum Andrių įrašyti į savo draugų sąrašą. Jeigu susirašinėdama/kalbėdama su juo jautiesi laiminga, jautiesi savimi - galbūt jis ir vertas antro šanso.

Urtės patarimas : Manau, kad turėtum daryti taip, kaip širdis liepia, bet reikia ir proto paklausyt. Aš asmeniškai vietoj tavęs tiesiog stengčiausi apie jį negalvot ir pamiršti. Galbūt net su kokiu kitu vaikinu susipažinti. Matosi, kad vaikinas nelabai vertina draugystes. Aišku nieko blogo yra kai pasipyksta, bet tik nedažna. Geriau tegul su geriausia drauge išeik į miestą ir gal ten sutiksi tokį, kuris taip nesielgs ir priims tave tokią, kokia esi. O vaikinui šitaip elgtis yra žema.

Žilvino patarimas : Taip, aš asmeniškai patarčiau pasakyti jam, kad jei jis taip, tai ir tu taip. Pradėk jį ignoruoti. Dažniausiai tai paveikia taip, kad imi atsiprašinėti (iš savo patirties akau). Jei žinočiau daugiau detalių ką jis prisidirbęs, galėčiau daugiau patarti. Bet jei jis laksto su kitom, iškart nutrauk su juo visus santykius.Jei ir susitaikytumėt jis vistiek lakstytų su kitom. Arba jei jis tau tikrai labai patinka ir gali visko nepaisyti - siūlau sukelti jam pavydą. Beje jei ėmė įžeidinėti tai reiškia nerimtas. Niekada sau neleidžiu įžeidinėti kitų, o ypač panelių.

Samantos patarimas : Panele,jei tu tikrai nieko nepadarei tam vaikinui,tai jis žioplys.Niekas taip iš oro nesielgia ir neįžeidinėja.Vertėtų tau jį pamiršti ir jei siūlys susitaikyti,geriau jau šiek tiek save nuliūdink ir nesutik,nes gali viskas pasikartoti.Atsimink,kad žmogus padaręs vieną klaidą dažnai ją kartoja tolimesnėje ateityje. Parodyk jam savo principus ir ignoruok jį,manau kad jis pabandė žaisti su tavimi ir nieko nepešęs jis neturėjo išeities tik tave atstumti.Ir nesijaudink,bus tų vaikinų,vienas geresnis,kitas blogesnis,bet laikui einant surasi sau tinkamą Sėkmės tau!!

Neringos patarimas : Viskas atrodo labai painu. Manau kad neturėtum toleruoti įžeidinėjimų, juolab kad jis viską išpasakojo savo kitam draugui. Jei jis pasiūlytų taikytis - aš nesutikčiau. Kodėl? įžeidinėti merginą, kuri tau patiko, kurią mylėjai - man atrodo žema. Galbūt tu jį tikrai myli, galbūt jis pasitaisys -viskas priklauso nuo ateities bei jūsų santykių, bet tau gali ir likti nuoskauda dėl praeities įvykių. Elkis kaip širdis sako.Karolinos patarimas : Labas, situacija gan sudėtinga, bet viska išspręsti įmanoma. Manau vaikino poelgį turėtum ignoruoti, nebandyti keršyti, susitaikyti, neženk pirmų žingsnių pirma. Jeigu tu jam tikrai rūpi jis pats bandys susitaikyt ir norės susitikti, priimk jo siūlymą ir pažiūrėk ar jis tikrai gailisi visa tai padaręs ir nuoširdžiai prašo tavo atleidimo.Tada žiūrėk į savo jausmus jam ar tau jis dar tiek rūpi, kad galėtum vėl nuoširdžiai bendrauti vienas su kitu. Gal jūs pasiilgsite vienas kito ir galėsite be nuoskaudos būti kartu. Bet jeigu jis nenorės susitikti ir net negalvos apie atsiprašymą, stenkis jį kuo greičiau pamiršti ir išbraukti iš savo gyvenimo, gyvenk toliau ir kai suprasi jog tau jis tikrai neberūpi, atsiras dar daug žmonių tavo gyvenime su kuriais tikrai galėsi nuoširdžiai ir atvirai bendrauti. Ir tikrai nebus tokių dalykų kaip įkyrėjimas ar atsibodimas vienas kitam, nes jeigu tau žmogus tikrai patinka taip negali būti.

Paklausiau kitų žmonių nuomonės ir kaip matai, jos šiek tiek skiriasi. Kokią išvadą tu prieisi - priklauso tik nuo tavęs. Įsiklausyk savos širdies ir pasielk tinkamai. Nesvarbu kokiu veiksmo imsiesi - tu nugalėtoja ir svarbiausia - niekada jokiam vaikinui neleisk tavęs žeminti ir įžeidinėti. Tai šlykštu.

Stiprybės tau, 'Teenage Dreams' visada su tavim! ;*

* * *

Ką jūs patartumėte Simonai? Kokių veiksmų jai reiktų imtis šioje situacijoje? Ar atleisti geram draugui ar jį ignoruoti ir keliauti toliau iškėlus galvą?

Jeigu ir tu turi kažkokią bėdą, kuria norėtum pasidalinti su kitais ir sulaukti pagalbos - rašyk mums! El.paštas wilyte911@gmail.com laukia jūsų visų problemų, nesvarbu su kuo tai susiję! Tėvai, draugės, vaikinai ar kitos problemos... Patarsime viską - ir kaip susitaikyti su draugėmis, ir kaip tinkamai papuošti kambarį gimtadienio vakarėliui... Netylėk - pasidalinus bėda su draugais bus lengviau. :) O 'Teenage Dreams' nori tapti tavo draugu!

Neblėstančio džiaugsmo,
Vilija.

2 Komentarai

  1. Patarčiau nuoširdžiai su juo pasikalbėti, nes pati tokioje situacijoje arba jį ignoruočiau, arba pasistengčiau viską išsiaiškinti. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Turėjau tokią pat situaciją kaip tavo , tik skirtumas tas kad dar iki šiol nežinau kodėl susipykom , tad kaip jau gali suprasti aš su savo draugu nesusitaikiau . Jau praėjo nuo mūsų kivirčo daugiau nei metai , bet niekas nepasikeitė , elgiamės kaip nepažįstami ir viskas , nors jaučiu kad jis nori su manimi susitaikyti , bet pasakiau sau kad pirma žingsnio tikrai nežengsiu nes tai jis viską pabaigė . Tad patarčiau stengtis kuo mažiau kvaršinti sau galvą dėl jo , ir gyventi toliau , bei stengtis būti laiminga , nes kai jis pamatys kad tau ir be jo gerai jis dar labiau norės grįžti pas tave .
    sekmės . : ))

    AtsakytiPanaikinti