Už/PriešSveiki, sveiki, sveiki. Ką tik į galvą atėjo viena idėja : rubrika už ar prieš. Kiekvieną kartą rubrikoje balsuotume už jūsų pateiktus variantus. Jie gali būti žmonės, filmai, dainos ir t.t. Kiek mačiau mūsų bloge tokios rubrikos nebuvo. Taigi nenoriu tempti gumos ir pradedu rubriką, šį kartą, savo pasiūlymais.


1. Merginos žaidžiančios futbolą.
Man atrodo merginos, kurios žaidžia futbolą yra sportiškos, nenuobodžios. Juk smagu šiltą vasaros vakarą paspardyti kamuolį su draugais, o gal netgi dalyvauti visokiausiose varžybose.
2. Grupė Maroon5

Šią grupę įdėjau, nes norėjau pažiūrėti kiek mūsų tarpe turime jų mėgėjų. Grupę sudaro penki vaikinukai. Pastaruoju metu jų dainos labai išpopuliarėjo. Jie sukūrė tokius singlus kaip : payphone, moves like jagger, one more night ir t.t.
3.Žurnalai kaip: žmonės, stilius ir t.t.

Suprantu mūsų mamoms jie patinka, bet pasakykit man kas juose naudingo? Neturiu nieko prieš juos, bet pati juose skaitau tik televizijos programas. Kas domisi žvaigždėmis jie turėtų patikti, bet kitiems - vargu.
4. Merginos  naudojančios photoshop. 
Prisimenu kaip vienas vaikinukas pasakojo: 

Matai, gražią merginą facebook'e, nuotraukos gražios, figūringa. Pakvieti susitikti, bet niekaip negali atpažinti jos, kol galiausiai prieina mergina, visiškai nepanaši į ta merginą iš facebook'o ir prisistato, kad čia ji. Galiausiai tenka sumeluoti, kad turi kur eiti, nes atrodo bendrauji su kitu žmogumi.

5. Popieriniai laiškai.

Kaip smagu gauti laišką, ranka rašytą. Dar neseniai su klasiokėmis rašinėdavomės popieriniais laiškais, paduodavom juos mokykloje, o atplėšti galėdavom tik namuose. :D Rimtai, tai puiki priemonė susipažinti geriau, nes kai rašai laišką žinai, kad tik tas žmogus jį skaitys. Dar ir dabar turiu visą dėžę laiškų ir tikrai nežadu jų išmesti.6. Vaikinai, kurie depiliuoja kojas.
Kad ir kaip keistai skambėtų, bet tokių vaikinų yra! Netgi mano buvusioje mokykloje buvo keli tokie. Griežtos nuomonės neturiu šia tema, jeigu vaikino kojos kaip sakoma gaurais apžėlusios ir jam geriau, tegu depiliuojasi, bet tai nėra labai vyriška...
7. Gyvenimas kaime
Daugumai gyvenimas kaime asociuojasi su gyvuliais, daržais ir t.t. Bet patikėkit taip nėra! Didelė dalis, gyvenančių kaime paauglių jums pasakys, kad jie tikrai nešeria gyvulių ir neravi daržų. Netgi jei ir tėvai ūkininkai, tokiems dalykams yra specialios mašinos. Kita vertus kaime nėra ką veikti. Pati gyvenu už miesto, todėl dažnai važiuoju į jį, nes nuo jo man tik 3 km kelio. Mieste galima nueiti į kavinę, filmą ir t.t., o kaime galima maudytis, žaisti...

Laukiu jūsų siūlymų ir atsakymų. Savo variantus rašykite komentaruose arba galite atsiųsti man į facebook arba twitter ir el. paštu.

- Ieva2 Komentarai

 1. Like, like! Man tokia rubrika patinka :D O o aš siūlau:

  1. Dienoraščio rašymas.
  2. Lengvaatletės merginos.
  3. Grupė One direction.
  4. Vakarėliai all day, all night :D

  AtsakytiPanaikinti