Išsirink augintį pagal save! : )


Naminiai augintiniai taip paįvairina,pagyvina mūsų gyvenimus. Kai būname vieniši jie ištiesia pagalbos letenėlę ir būna su mumis. Ne visi gyvūnėliai gali prisiglausti prie mūsų, bet mums patinka juos stebėti. Gyvūnija man nuostabus dalykas. Dauguma žmonių pasaulyje myli gyvūnus,nes jie ištikimi draugai. Mažiems vaikams patinka gyvūnėliai su švelniais kailiukais,o paaugliai jau renkasi įvairiai.

Dėja kartais žmonės nusiperka augintinį kuris jam patinka,bet neatitinka pagal jo gyvenimo būdą. Įsivaizduokit augina žmogus šunį kuriam reikia šeimininko meilės,o šeimininkas nuo ankstaus ryto išvažiuoja,o grįžta vėlai,tada augintinis jaučiasi vienišas ir galbūt tampa nebelabai draugiškas. Tai reikia rinktis ir patinkantį gyvūną ir tokį kuriam turėtumėt laiko. : )  O aš jums pateiksiu augintinių ir jų priežiūrą,o jūs rinkitės .


☺Žuvelė.
Kokiems žmonėms: Žuvelės labiausiai tinka ramiems žmonėms,kurie nemėgsta triukšmo namuose.
Arba tinka žmonėms kurie negali skirti daug meilės augintiniams,nes turi begalę darbų.
Augintinio būdas: Žuvelės ramūs augintiniai norintys švaros ir partnerio.
Laikymo sąlygos: Visi žinome žuveles reikia laikyti akvariume prisodintame vandens augalų ir jei akvariumas mažas ,vandenį reikia keisti kasdien.
Priežiūra: Žuvelėms reikia įberti maisto ir pakeisti akvariumo vandenį.☺Papūgos.
Kokiems žmonėms: Papūgos tinka žmonėms kurie nemėgsta tylos namuose . Ir tiems kuriems patinka kai kažkas skraido po kambarius.
Augintinio būdas: Papūgėlės mėgsta "čiulbėti" šiek tiek storesniu ir nemalesniu balseliu,bet tai nėra didelė bėda. 
Laikymo sąlygos: Jos laikomos narveliuose kuriuose yra supynės,maisto indeliai , vandens gertuvės.
Priežiūra: Maisto indelis turi būti visada pilnas,vandens taip pat turi būti visada. Jas reikia kartais paleisti paskraidyti po namus.☺Triušelis.
Kokiems žmonėms: Triušeliai skirti meilės kupiniems žmonėms,nes jiems reikia priežiūros,meilės ,žaidimų.
Augintinio būdas: Jie viską griaužia tai jų bendras būdas,bet vis kiekvienas triušis turi savo būdą.
Laikymo sąlygos: Juos laiko narvuose kuriuose yra erdvės,maisto indelis,ėdžios,jų namelis,vandens gertuvė.
Priežiūra: Reikia dažnai keisti pakratą,kas kartą įpilti šviežio vandens,įdėti maistelio,paleisti po namus paliuoksėti arba kai šiltas oras išvesti į lauką.


☺Šunys.
Kokiems žmonėms: Aktyviems,netingintiems būti su augintiniu ir su juo užsiimti.
Augintinio būdas: Mėgsta žaisti,pasivaikščioti,prižiūrintys namus. Bet pagal kiekvieną veislę ir kitokio būdo šuo.
Laikymo sąlygos: Pagaliau kažkam nereikia narvo. Laisvai laksto po namus.Turi turėti savo kraiką ar palutę,žaislų,maisto indelį,vandens indelį.
Priežiūra: Reikia kaskart išvesti pavedžioti,įdėti maisto,įpilti vandens,išprausti,pažaisti.
☺Katės.
Kokiems žmonėms: Tinka įvairai visiems. Nes katės sau žaidžia vienos,sau miega.
Augintinio būdas: Mėgsta pagalandyti nagučius,ilgas miegas joms būdinga,pasilepinimai kai jas glosto taip pat joms patinka.
Laikymo sąlygos: Katės laisvai laksto po namus. Turi turėti kraiko dėžutę "reikaliukams",maisto indelį,vandens indelį,žaisliukų,nagučiams galandymo daiktų.
Priežiūra: Joms reikia įdėti maistelio,įpilti vandens,nuprausti,iššukuoti kailiuką ir palepinti glostymų.
☺Peliukai.
Kokiems žmonėms: Peliukai žmonėms kurie myli,mėgsta aktyvius graužikus ir smulkius padarėlius.
Augintinio būdas: Graužti įvairius dalykus,sukti ratelį,kartais ilgai patingyniauti.
Laikymo sąlygos: Peliukai laikomi narveliuose kuriuose yra ratelis,kopetėlės į antrą aukštą,maisto indelis,vandens gertuvė,namelis.
Priežiūra: Dažnai keisti namelio pakratą,įdėti maistelio ir įpilti vandens,kartais paleisti ant lovos,bet labai prižiūrėti,kad nepabėgtu.☺Vėžliai.
Kokiems žmonėms: Dažnai būnantiems namuose ir gerai prižiūrintiems.
Augintinio būdas: Lėti gyvūneliai,mėgstantys paskanauti.
Laikymo sąlygos: Jie laikomi terariumuose kuriuose turi būti tam tikra temperatūra,turi būti viduje šakelė,tuneliukas,kad vėžliukas galėtu kur nors užsirobšti.Taip pat maisto indelis,vandens gertuvė.
Priežiūra: Maisto,vandens turi netrūkti. Reikia tikrinti ar šarvas stiprus ar oda elastingą.

☺Vorai.
Kokiems žmonėms: Šie augintiniai skirti šeimininkams kuriems nereikia meilės arba tiems kurie nori naujovių. Dažniausiai juos augina "emo" stiliaus  paaugliai arba gotai.
Augintinio būdas: Pasiskaičiusi internete supratau,kad taip pat ramūs augintiniai tik jeigu juos supykdai jie taip pat supyksta . 
Laikymo sąlygos: Juos laiko terariumuose kuriuose turi būti išlaikoma drėgmė ir švara.
Priežiūra: Juos maitina vabzdžiais arba musėmis,reikia palaikyti švarą ir drėgmę terariume.Sekmės išsirenkant savo augintinį ir sekmės auginti jau turimus augintinius! ; )

* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos ČIA . 
Indrė K.

9 Komentarai

 1. O man kaip tik patiko straipsnis :) Patiko, jog informacija sudeliojai atskirai ir rasei tik tai, kas svarbu. Panasu, jog man tinka zuveles, kates ir peliukai, nors turiu suni, kuris neatitinka mano asmenybes (bet as pritariu - tikrai man butu daug lengviau su katinu).

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai įdomus straipsnis, man ypatingai patiko! Tik labai nuliūdau pamačiusi peliukus - mūsų Snaigutė šįryt numirė :(

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū ,panelės už komplimentus.:))
  Aušrine-didelė užuojauta ;*

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visai patiko :) Tik nesutikčiau, kad vorus laiko emo ir gotai. Žinau daug paprastų paauglių, kurie laiko tokį gyvūna :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai patiko sis straipsnis,nors beveik viska zinau apie siuos naminius gyvunus(tikra gyvunu myletoja:)) taciau,buvo labai idomu skaityti:))aciu jums:))

  AtsakytiPanaikinti