Labuuuutis!!!:)

Sveikučiai!:)) Esu nauja Jūsų blogo rašytoja.:)) Vardu Ieva... Mačiau,kad ne viena Ieva yra... Ahhh,kaip nemėgstu savo vardo. Iš tikrųjų labai nudžiugau,kad mane priemėt.:) Man tai bus lyg išbandymas,nes šis blogas yra populiarus,todėl kone kiekvienas straipsnis gauna kritikos ir pagyrimų. Todėl išties verta stengtis.:) Aišku,kiekvienos rašytojos "pareiga" "užsikovoti" šio tinklapio garbę,patekti į skiltį "Mūsų rašytojos",nes kiek žinau,norint ten patekti reikia labai stengtis.:) Bent jau aš stengsiuosi ten patekti,bet neužbėkim už akių. Kol neįgrįsau su
savo "sapalionėm" : prisisistatymas apie save.

Vardas - Ieva
Pavardė - Visockytė
Gimimo data - 1997.11.15
Amžius - 14 metų
Miestas - Šiauliai
Gimtinė - Kaunas
Akių spalva - Žaliai mėlynos
Plaukų spalva - Natūrali ruda,bet dabar raudona
Zodiakas - Skorpionas
Mokykla - Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokykla (koncervatorija)
Klasė - Eisiu į 9
Laisvalaikiu aš... - Skaitau knygas, rašau į blogus (turiu savo), sportuoju, groju gitara, dainuoju, piešiu, fotografuoju, susitinku su draugais.
Mėgstamos grupės - 30 seconds to mars, Paramore, Slipknot, Bring me the horizon, Bullet for my valentine, A day to remember, Black Veil Brides, Asking Alexsandria, Caraphernelia. (kaip matote rock`as,scream`as ir metal`as) bet ne vien tą klausau,klausau ir šokių, ir popsą, ir chill`us visokius ir Jazzu (Mano Dievaitė)
Mėgstamiausia sporto šaka - Krepšinis ir tinklinis
Mėgstamiausia knyga - Sunku būtų išskirt,nes mėgstamiausių turiu labai daug knygų - neišvardinčiau.:D
Mėgstamiausias filmas - Mėgstu romantinius,komedijas ir siaubo. Iš romantinių išskirčiau "The notebook", iš komedijų "The ugly truth" o iš siaubo "Galutinis tikslas 3"
Kontaktai:
Facebook - Ieva Visockytė
Twitter - @Zuzzii13
Gmail - ievakiskis@gmail.com
Skype - ievuxax

Na va,manau užteks čia rašyt apie save kol nepradėjau nusišnekėt.:D
Susitiksime kitą kartą.:))
Laukiu Jūsų nuomonių KOMENTARUOSE.:)) Būtinai atrašysiu.:3

Iki.


* Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką! Rink taškus, tapk aktyviausiu mėnesio skaitytoju ir laimėk nemokamą sąskaitos papildymą! Daugiau informacijos ČIA .

15 Komentarai

 1. Supermenė Deimantė2012 m. liepos 2 d. 01:48

  O My God. Pagaliau. Sveikinu prisijungus, tikėsimės gerų rezultatų.
  Klausimas tau - ar esi ešelonė?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labukas, Ieva! Iš tavo prisistatymo pastebėjau, kad esame gana panašios. :) Ypač patiko tapo muzikos stilius. <33 SAVA! :D

  Labai lauksiu daugiau tavo straipsnių. :) O į ''Mūsų rašytojos'' įdedame tas merginas, kurios blog'e išlieka ilgiau negu mėnesį. :)

  Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 3. OOO jėė.:D Nemaniau,kad sulauksiu TAIP GREITAI šiltų komentarų.:):):)
  Labaiii dėkui,visoms,pasistengsiu būti aktyvi ir įnešti į Jūsų blogą įdomybių.:) Vilija,tikrai nesitikėjau,kad būsime panašios ir kad atsiras žmonių kurie klauso sunkios muzikos,kurią klausau aš.:) Todėl,labai nudžiugau,kad nebūsiu "išskirtinė" bent šiuo atveju.
  Supermene Deimantė - Nelabai supratau,kas tas yra.:D Bet kiek supratau,kad tai kažkoks grafikas,bet grafikų nesilaikau,:) Klausau tai,kas man patinka.:D

  AtsakytiPanaikinti
 4. MalQnu susipažinti. Sekmės, rašant! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ešelonas kiek žinau yra 30 Seconds To Mars fanų klubas :D Linkiu Sėkmės kūryboje, Ieva :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai sudominai prisistatymu, nesulaukiu tavo pirmojo straipsnio! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pasirodei šauni mergina. Sėkmės rašant!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Čia dabar bus ne į temą, bet kad fainiai, kad tu iš konservatorijos, nes iš ten pažįstų labai daug faunų ir mielų žmogelių, bet jie jau kaip ir baigė ją ^^ Ir manau, kad tu vieną vaikinuką tai tikrai turėtum pažinot, jis praeitų metų pradžioj išėjo iš jos, bet jį ten žinojo visi, taip, kad manau turėtum ir tu žinot ^^

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ahh dėkui visiems labai.:)) Reiks pasistengt palikt gerą pirmą įspūdį su pirmuoju straipsniuku.:)
  Akvile - Aaa.:D Durna blondinės galva prabilo.:D (Čia aš apie save,aišku. Taip juokauju,kai "susimaunu".:D) Va iš kur man tas pavadinimas girdėtas.:) Ne,aš labiau apie grupes nesidomiu,nors 30 seconds to mars ir Paramore klausau ilgiausiai,abi po 4 metus.:)
  Zouhouhou - Pritariu Tavo nuomonei.:) Į koncervatoriją eina tik tie žmonės,kurie yra talentingi ir tiki savo talentu.:) (nesigiriu,tiesiog kalbu apie visus) Na dėja,šiais metais pirmą kartą eisiu į koncervaotiją,todėl kad ir kaip būtų gaila aš to žmogaus nepažinojau.:c

  AtsakytiPanaikinti
 10. Supermenė Deimantė2012 m. liepos 2 d. 22:50

  Ieva - ne, ešelonas yra šeima, 30 Seconds To Mars gerbėjai. Tiesiog kai įrašiai juos, pagalvojau, kad esi viena iš mūsų.
  Beja, aš klausausi tokios pačios muzikos, pasiklausyk Neon Trees, turėtų patikti.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tai supratau,kad jie. Gerai,paklausysiu.. Nieko prieš nesu nusistačiusi prieš naujoves.:]

  AtsakytiPanaikinti