ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Mini konkurso ''Miesto mergaitė'' nugalėtoja!

Sveiki!
Šiandien baigėsi mini konkurso ''Miesto mergaitė'' balsavimas. Mano manymu, šis mini konkursėlis nusisekė - nežinau, galbūt dėl to, jog pati užduotis jums pasirodė įdomesnė? O galbūt visai dėl kitų, man nežinomų priežasčių... :) Bet viena aišku - aš labai džiaugiuosi tokiu jūsų susidomėjimu ir tikiuosi, jog kiti tokio tipo konkursėliai sulauks dar daugiau dalyvių. :)

O šiandien galime pasveikinti mini konkurso ''Miesto mergaitė'' nugalėtoją, kuria tapo...


DANGUOLĖ!

Kova buvo labai įnirtinga, bet vis gi Danguolės 'jaunesnioji sesutė' jums patiko labiausiai. Nuo jos vos vienu taškeliu atsiliko Ieva ir Toma. :) Už 16 dalyvių balsavo 36 žmonės. Ačiū jums už balsus!

Danguole - susisiek su manimi skype (vilyte9) arba facebook'e (Vilija Jankūnaitė). Pasikalbėsime, o mūsų interviu parodysime visiems skaitytojams. :)

Dar kartą dėkoju visoms dalyvavusioms!
Iki kitų konkursų!

Vilija.


DALINTIS:

6 komentarai:

Aušrinė ♥ rašė...

Sveikinu! :)

Rugilė :Dp* rašė...

Sveikinu :)

Danguolė rašė...

Oo.. Ištikrūjų net nesitikėjau, bet labai AČIŪ kas balsavote už mane! :} Gerai, Vilija. Būtinai susisieksim. :)

Kawaii Gone Loca rašė...

Aplodismentai ! :)

Agnė Aw. rašė...

Sveikinu.

zuzzii rašė...

antra vieta irgi gerai.:))
sveikinu su pirma vieta, Danguole.:)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google