ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja pramoga JUMS : ''Skelbimų lenta''


Labas vakarėlis!
Kaip leidžiate penktadienio vakarą? :) Jeigu ir nuobodokai, siūlau jums atrakciją.

Viena mergina kažkada manęs klausė : '' O kaip aš čia galiu susirasti draugų? '' . Nuo šiol - viskas bus kaip ant lėkštutės! Mūsų blog'e manyčiau vieną kartą per savaitę išeis skelbimų skiltis.


SKELBIMŲ SKILTIS SUTEIKS JUMS PROGĄ...

1. Susirasti naujų draugų
2. Parduoti senus daiktus, kurie jums jau nebereikalingi
3. Parduoti savo daromus rankdarbius ir kitokius darbelius

SKELBIMŲ SKILTYJE MES NEREKLAMUOSIME...

1. Jokiu būdų nereklamuosime facebook puslapių
2. Taip pat nereklamuosime ir blogspot.com bei kitokių tinklapių

KĄ GALIMA RAŠYTI Į SKELBIMŲ LENTĄ?

Rašykite mums ( į gmailą wilyte911@gmail.com ) trumpas , 3-5 sakinių žinutes, kurias mes patalpinsime blog'e! Galite ieškoti susirašinėjimo draugių, galit ieškoti žmonių, kurie mėgsta 1D. Ieškokite pirkėjų jūsų daiktams, ieškokite visko! :) Žinoma, jeigu parduodate kažkokį daiktą - pridėkite nuotrauką. Bet kokiu atveju pridėkite ir savo kontaktus. :)

Tai puiki proga surasti tai, ko ilgai ieškote!

O šiandienai aš jums palieku savo skelbimuką, tikiuosi kas nors atsilieps :

Ieškau žmogučių, kurie mokėtų kurti fonus, logotipus ir panašiai, kadangi kaip matėte Monika paliko blog'ą, o fonus keisti mums reiks... Jeigu turi naudingų patarimų ir/arba galėtum sukurti foną, logo - labai prašau, susisiek su manimi! Mano skype - vilyte9, gmail - wilyte911@gmail.com , Facebook - Vilija Jankūnaitė . :) Atsidėkosiu reklama, geru žodžiu ir pagarba. Be to, jūsų darbelį matys visi skaitytojai. :)

Ačiū už dėmesį!

Labanakt,
Vilija.
P.S. Likome be Monikos... Labai tikiuosi visų rašytojų palaikymo - ačiū visoms, kurios stengiasi. Mėnesio pabaigoje skelbsiu naujų rašytojų atranką! :)
DALINTIS:

8 komentarai:

Kawaii Gone Loca rašė...

Hmm... Galbut ir naudinga bus :)

Vilija. :) rašė...

Tiesiog viena skaitytoja pasiūlė šią idėją, pamaniau bus įdomu. :)

Anonimiškas rašė...

Manau, nebloga idėja. Tikrai labai pravartu tiems, kurie kuria savo verslą ar tiems, kaip ir sakei, ieško naujų pažinčių. O nebus galima reklamuoti internetinių puslapių, kuriuose tu taip pat pardavinėji savo kurtus dalykus?

A.

Kawaii Gone Loca rašė...

Jau einu rasyt skelbima :)

Aušrinė ♥ rašė...

Įdomi idėja, tikriausiai parašysiu skelbimą :)

Karolina rašė...

Tikrai nebloga idėja, naudinga :)

Agnė Aw. rašė...

Gera idėja.

Anonimiškas rašė...

Gal žinot, kada bus pirmieji skelbimai..?

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google