ATE ATE :(


vis dėl to nusprendžiau :), išeinu iš blogo, kaip tik mėnesis baigiasi, nesugebėjau įvykdyti jūsų norus ir pasitaisyti su jūsų kritika, kuo toliau buvo tuo blogiau, aš tik norėjau pabandyt, bet pasirodo, kad tai tikrai ne man, gaila, bet jūs tai pačios tikrai matot, kritika mane visiškai sužlugdė, būna dar ir taip, bet man buvo visai smagu būti šiame blog'e ;), trumpas mano atsisveikinimas, bet nenoriu kad jums vėl neįtikčiau, su kokiais ne tokiais žodžiais, na o dabar mano pats pats pirmasis straipsnis kurį buvau nusiuntus į TD anketą prieš mano priėmimą, kuo pradedu tuo ir baigiu, gal patiks gal ir ne.

"Žvaigždžių priklausomybės"

Daugelis garsių aktorių, dainininkų, ir kitų meniškos sielos žmonių, dažniausiai nuo suteikiamo populiarumo pradeda gerti alkoholinius gėrimus, rūkyti, vartoti narkotikus, tai atsitinka nuo per daug jiems suteikto dėmesio iš milijonų žmonių, tik pagalvokite kaip jūs jaustumėtės jei nuo jūsų neatstoja paparacai, žmonės einantys būriais ir prašantys autografo, kai prie jūsų namų niekada nebūtų tylos ir ramybės, nes visada jus būtų apspitę žmonės. Kaip taip galima gyvent? Kai neįmanoma bent sekundei pabūti vieniem, taip viskas ir prasideda garsenybės nori atitrūkti bent akimirkai nuo tikrojo gyvenimo, o tai padeda padaryti žalingi įpročiai, daugelis garsenybių yra mirę dėl šių įpročių, kaip Elvis Preslis, Witney Huston ir daug kitų, kurie yra įrašyti į istoriją. Dabar šiuo metu mes matome savo „dievaičius“ nuotraukose kuriuose jie rūko ar geria, ir dar žurnalistai įkėlę tas nuotraukas parašo straipsnį „įsivaizduojate jis/ji geria labai stiprius alkoholinius gėrimus“ dar parašo pavadinimą to butelio. Ir tada vėl žinoma kenčia garsenybės, nes šventė pavyzdžiui draugo gimtadienį, o vėliau prie jo vėl pribėga žurnalistai ir klausinėja „ jūs tikrai esate priklausomas nuo žalingų įpročių?! ". Taip žmonių gyvenimai būna sužlugdyti...

Robertas Pattinsonas drabužius perka dėvėtų rūbų parduotuvėse: Norėčiau apsipirkinėti dažniau, bet dėl fotografų persekiojimo tai darosi nebeįmanoma...Viso! sėkmės jums :).

7 Komentarai

 1. Dabar tai jau tikrai .AMEN. blogui.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu Brigitai. Nors ir daviau tau daug kritikos, bet buvai tikrai gabi :) Kada norėdavai, parašydavai žiauriai gerą straipsnį. Sėkmės tau. Sėkmės ne tik gyvenime, bet ir kūryboje :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jeigu tave priėmėsu šituo "straipsniu" tai dabar suprantu, kad norinčiųjų arba iš viso nebuvo arba tiesiog čia vienas iš geresnių lievo lygio straipsnių...

  AtsakytiPanaikinti
 4. čia tipo su tokiu straipsniu tave priėmė? :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Iki, gaila kad išeini :( Tavo straipsniai buvo tikrai geri.. Tikiuosi užsuksi bent retkarčiais :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kaip gaila kad taip greit išėjai... Tavo straipniai visi buvo geri ir man labai patiko. Suprantu tave, ir manau daugelis rašytojų išeina dėl to pačio - Anonimiškų nesamonių! Tikėkimės dar užsuksi čia, jei skaitai šiuos komentarus, tai žinok kad visada čia būsi laukiama, nes esi gabi :)

  AtsakytiPanaikinti