...

Čia ir vėl aš. Su gera žinia ar nelabai- spręsti jums. Ilgai netempsiu, žodžių į vatą nevyniosiu. Išeinu taip pat greitai ir neplanuotai, kaip ir atėjau. Žadėjau daug, nepadariau nieko. Esu be minčių, noro ir idėjų. Parašiau 9 įrašus, ir padariau išvadą, kad jau metas...palikti šį blog'ą... Šiaip nesulaukiau nei rimtos kritikos, nei  pagyrų. Netgi nuplagijavo mano vieną straipsnį. Daugumoje komentarų vyravo pašnekesiai ne apie tai, kaip parašytas straipsnis, o vykdavo temos gvildenimas. Tiesą sakant, nesuprantu, patiko mano straipsniai ar nelabai... Kai rašiau apie rankdarbius, komentatoriai atsiliepė nekaip- visos rankdarbių rūšys buvo neįdomios, nes per daug žinomos ar nusibodusios. Nepasisekė ir rubrika "Prie puodelio kavos". Straipsnis apie olimpinių žaidynių atidarymą- buvo didelis užsibrėžtas tikslas, kurio nepavyko įgyvendinti taip kaip norėjau. Be to, šioje vietoje tobulai pritaikysiu vieną mintį "tiesiog reikia atsirinkti kas reikalauja darbo ir duoda džiaugsmo, o kas reikalauja tik darbo...". Ir štai, radau dar vieną atsakymą, kuris mane paskatino pasitraukti. Man labai reikalingas laikas, kurio be galo trūksta. Ir pagaliau nusprendžiau kas man svarbiausia. Ir ne vieta man čia. Manęs reikia kitur... Bet vis dėl to, čia rašyti patiko, įgijau šiokios tokios patirties bei susibendravau su pora rašytojų.

Tad noriu tarti didelį AČIŪ TD komandai, už tai kad mane priėmė.
Ir TD skaitytojoms, kurios skaitė mano straipsnius.
Kartais apsilankysiu šiame blog'e, paskaitinėsiu.
Sėkmės visoms rašytojoms. Bei linkiu, kad TD gyvuotų dar ilgai :)

Ir šioje vietoje turėčiau padėti daugtaškį

...

9 Komentarai

 1. Man patikdavo tavo straipsniai, gaila kad išeini... Linkiu laaaabai didelės sėkmės kad ir ką bedarytum :) geros vasaros :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ohh..kas darosi... išeina vienas po kito... :(
  Jei nepaslaptis: kokia veikla nutarei užsiimti metusi rašymą? :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gaila, kad dar viena rašytoja palieka šį blogą. Man patiko tavo straipsniai :) Sėkmės tau ir gerai praleisk likusį vasaros mėnesį :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Malonu, kad patiko :)
  Akvile- dėkuj, tau taip pat ;)
  Taip jau atsitinka, kai ateina laikas rinktis tai kas svarbiausia, nes visko paprasčiausiai nesuspėji.Po to sėdžiu rankas nuleidus ir dėl krūvos darbų nieko nesinori daryti. Todėl pasirinkau toliau savanoriauti gyvūnų prieglaudoje- ten, kur manęs labai reikia.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dieve Egle??? Kodėl išeini?:( Liūdna bus be Tavęs, nes labai susibendravome, bet tikiuosi palaikysim toliau ryšį per skype, o gal ir susitiksim.:) Žinoma, labai liūdna, kad neberašysi.. Nuliūdinai.:( Na bet ir gyvūnų prieglaudai reikia Tavęs.:) Suprantu..

  AtsakytiPanaikinti
 6. Džiaugiuosi tavimi :) Tu pasirinkai kilnesni dalyką nei rašymas į blog'ą. Padėti gyvūnams yra nesulyginama su rašymu, todėl ir taip aišku, kodėl pasirinkai savanoriavimą :) Linkiu tau didelės sėkmės gyvenime :) Tu tikrai gera rašytoja :) Ačiū už puikius straipsnius!

  AtsakytiPanaikinti
 7. zuzzi- būna gyvenime visko, nieko nepadarysi. per skype tai būtinai palaikysim ryšius ;)
  ^^Eve lyn^^- ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Och, jau bijosiu uzsukt i bloga - vis iseina ir iseina kazkas... :((

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ohh, tikrai vis daugiau rasytoju iseina... Egle, sekmes tau padedant gyvunams ;*

  AtsakytiPanaikinti