But someday I will find my way back ♥ Sveikos. Ilgą laiką stebėjau vis dažniau pasirodančius išeinančių rašytojų įrašus ir tikrai pasiryžau kovoti iki galo, rašyti Jums iki galo, nors ir likčiau vienintelė. Tačiau, atrodo, kad vien pasiryžimo neužteko. Kaip rašiau savo paskutinio straipsnio gale, buvau išvykus atostogauti į pajūrį. Nesitikėjau, kad tai atneš man kažką naujo, bet dabar žinau, kad viskas niekada nebebus taip kaip anksčiau. Turbūt manyje įvyko kažkoks lūžis ar dar kas... Suaugau. Pasikeičiau vos sutikus vieną žmogų. Visada norėjau kuo ilgiau išlikti vaiku ir, eina sau, kaip net nelaukiau savo šešioliktojo gimtadienio. O dabar su nekantrumu laukiu aštonioliktojo, kada oficialiai būsiu nebe maža mergaitė.
Tuo pačiu supratau, kad nebenoriu tiek laiko skirti rašymui. Turėjau ir įdėjų, ir minčių. Tik kas man iš to? Ir pati žinau, kad rašiau gana neblogai ir labai džiaugiuosi, kad bent kažkam padėjau savo straipsniais. Man tikrai patiko rašyti pačiai sau ir patiko rašyti Jums. Tikiuosi, kad nauja rašytojų atranka atneš čia gerų rašytojų, o dar geriau - rašančių apie madą. Užleidžiu savo poziciją kažkam kitam, kuris, tikiuosi, nenuvils manęs.
Labai norėčiau padėkoti administracijai, Vilijai, iš kart mane priėmusiai, skaitytojams, kurie žarstė komplimentus ir kritiką, leidžiančią tobulėti (good for me, jos nebuvo labai daug), taip pat ir rašytojoms - mano kolegėms, gaila, kad nei su viena iš Jūsų nesusibendravau.
Dabar su Jumis būsiu tik kaip skaitytoja - turbūt bus keista. Ir net nebandykite numirti! Tai mėgstamiausias mano 'blogspot' žurnalas.
Ir kaip sako dauguma mūsų, išeinančių, galbūt kada nors grįšiu. Mados pasaulis visada juda į priekį - visada būna apie ką rašyti.
Taip pat, norinčioms su manimi bendrauti - laisvai reikškitės į mano skype morphaine arba el. paštą ceponyteindre@gmail.com. Dievinu naujas pažintis!
Sėkmės jums visoms! Ir galui, palieku Jums vienos iš mano dievaitės, Coco Chanel, pasakytą auksinę frazę - "Jei norite turėti tai, ko niekada neturėjote, jums teks daryti tai, ko niekada nedarėte". Niekada nepasiduokite. To linkiu ir sau.

Big kisses, Indrė :*

3 Komentarai