Čiuuuuuz :>

Sveiki.

Keista, nemaniau, jog viskas taip greitai baigsis. Bet tiesiog viskas sprogo vienu metu ir sujaukė visiškai visą mano mąstymą. Daug planų turėjau su TD, dėl TD, bet kaip išėjo - taip.

Galbūt man ir per sunku vadovauti blog'ui, galbūt mane ir laiko pasikėlusia ar vaikiška, bet taip, tai tiesa! Aš - ir esu vaikas. Grynu gryniausias vaikas.

Mėgstu Kalėdas, mėgstu sniegą, senus filmus... Mėgstu nusišnekėt, mėgstu pykt, mėgstu juoktis ir linksmintis. Mėgstu džiaugtis gyvenimu.

SIBY mums trūko skaitytojų, trūko aktyvumo... Čia šių dalykų aš turėjau su kaupu, bet man trūko... nuoširdumo. Tikrumo. Šilumos. Meilės. Daugeliui žmonių aš čia nepatikau, bet daug kartų bandžiau įtikti ir stengiausi dėl jų.

Visgi bendros kalbos nesuradau. Gal ir gerai - dėl to lengviau išsiskirti.

Taip, išeinu. Išeinu dėl daug ko. Daug dalykų susikaupė mano viduje ir būtent liepos pabaigoje viskas sprogo. Išsiveržė. Su kaupu.

Artėja mokslo metai, kuomet reiks grįžti į normalų režimą. Akių daktarai davė man pylos, todėl kiekvieną dieną turiu ilgai ir nuobodžiai daryti pratimus dėl akių...

Palieku blog'ą Monikai ir net neįsivaizduoju ką ji su juo darys.

Bet linkiu jums visiems sėkmės. Gerai praleiskit paskutinį vasaros mėnesį ir pasiruoškit mokslams. Aš grįšiu. Tikriausiai rudenį. Bet ne čia, o galbūt su istorija, nauja istorija...

Vienaip ar kitaip - man buvo gera. Ačiū.

Vilija.
P.S. Išjungiu komentarus, kad nebūtų stumimų ir etc. Mane visuomet galite pasiekti : Vilija Janiūnaitė (fb), vilyte9 (skype) , wilyte911@gmail.com (el.paštas). Ir aš tikrai nesu pasikėlusi, rašykit - bendrausim, kalbėsim, plepėsim. :)
P.P.S. Su aktyviausia mėnesio skaitytoja jau susisiekta. Ačiū už dalyvavimą.