Gelbėkite - Aš nenoriu būti eilinė panelė!

IEVA V.

Sveikos mergaitės.:))
Tai va grįžau iš po kelionių pasilsėjusi, po kaimą padūkusi - taip pripratau begiot basa, kad šiandien po miestą, po asfaltą vaikščiojau be batų.:D

Taigi šiandien sugalvojau parašyti apie visiems aktualią temą - STILIŲ. (Muzikos ir rūbų)
Todėl skaityti siūlau tik toms, kurios tikrai nori pakeisti savo muzikos ir apsirengimo stilių.
Na turbūt visi žinote, kas yra stilius, todėl apie tai man nereiks ilgai ir nuobodžiai kalbėti.:))  Todėl dabar pereinu prie savo temos.:)

Manai, kad su savo stiliumi mažai atkreipi aplinkinių dėmesio? Manai, kad Tavo rūbai nuobodūs, neturi "dvasios", nėra skoningi ir senamadiški? O gal turi viską, ką turi eilinė panelė - odinę striukę, batai ant platformų, šiltų ir patogių ugg`ų, gelėtų, ilgų suknelių, batų su išmargintais gėlių raštais, masinio dydžio tašių ir aksesuarų, storų šalikų užsiviniotų ant paltuko, ar striukės, ilgų plaukų, beisbolo stiliaus švarkelių  ir rūbų su Ddžiosios Britanijos vėliava? O kodėl Tau nebūt kitokiai? Nejaugi nori būti  eilinė fyfalka klausanti electro?
 Kodėl neišsiskirt iš kitų ir nenešiot to, kas dabar madinga?  Kodėl neklausyti to, kas labai populiaru? KODĖL TURĖTUM BŪT TOKIA, KAIP VISOS?  

KĄ GALĖČIAU TAU PASIŪLYTI? 
 • Sutvarkyk savo charakterį.  Visų pirma pradėk nuo savęs.  Pasikeisk vidumi. Gali paklausinėti draugių kokie tavo charakterio minusai, ko Tau trūksta iki geros draugės, idomios pašnekovės. Taip pat paklausk patarimo ką daryti ir kaip galėtum pasikeisti. 
 •  Pakeisk savo požiūrį į gyvenimą. Turi savo požiūriu išsiskirti iš kitų. Galbūt Tau gaila gyvūnų? Tai savo miestelyje savonoriauk gyvūnų prieglaudoje! Padėk vargšiems žvėreliams susirasti šeimininką, o galbūt pati priglausk mažą katytę į namus? O galbūt tapk vegetaru? Iš tiesų, Lietuvoje retai pamatysi vegetarą, ypač tarp vyresnio amžiaus žmonių nuomonė tokia pati -  kad sulysi, kad trūks vitaminų, geležies... Taip pat daugelis žmonių sako, kad žuvis nėra mėsa. (?) Bet juk žuvis taip pat yra gyvas padaras, kaip ir kiaulė, karvė... Žuvis aip pat turi kaulus, akis.. (Aš nesu vegetarė, bet norėčiau ja būti, bet dėja mama neleidžia, nes tik prieš metus sirgau mažakraujyste ir dar dabar man ji yra, o geležies gaunu daugiausiai iš jautienos..:( Todėl tą mėsą kemšu per prievartą...) 
 •  Tapk originali. Galbūt moki gražiai piešti, rašyti? Tuomet čiupk dažus ir išsidažyk savo kambarį (žinoma jeigu tėvai leidžia) o jeigu pinigų dažams gaila visuomet gali surasti pigesnį varinatą - markeriu gražiai išpaišyk sienas ar rūbų spintą esančią Tavo kambaryje. Jeigu ir teplioti spintos nenori gali nusipirkti spalvotų lapukų ir gali ant jų pripiešti ir prirašynėti daug padrasinančių save citatų, patikusių minčių ir išklijuoti kambario sieną, spintą. O gal fotografuoji? Tuomet savo darytų nuotraukų gali įrėminti į remelius ir pasikabinti, arba tiesiog plikas išryškintas nuotraukas klijuoti ant kambario sienos. Taip pat gali savo kambario sieną, langą pasipuošti Kalėdinėm girlendom ir kai naktį įsijungsi - bus labai gražu, nes apšvies visus Tavo piešinius, nuotraukas ir lapukų užrašus.:)) (Aš tokią sieną turiu, todėl žinau) 

         Ir kai Tavo draugai ir pažįstami užsuks į Tavo šventovę pamatys, kokia esi originali ir    išskirtinė.:) Todėl nepabijok paeksperimentuoti.
Kai yra žodžiai (atleiskit nežinau kieno) 
,,Kiekvienas gimsta originalu, deja, dažnas miršta kopija." 
 • Keisk muzikos stilių.  Jeigu seniau "taškydavais" pagal electro dainas, užluliuodavo pop dainos, klausai Kpop, Justin Bieber arba One Derection norint tapt kažkuo kitokia siūlau nuo mėgstamų populiarių grupių ir dainų tolti... Nes vis dėl to kadanors suaugsi, suprasi, kad įsimylėti žvaigždžių neapsimoka, nes jų nesutiksi tiesiog gatvėje, neapkabinsi ir nepabūčiuosi (jau geriau susirastum tikrą vaikiną). Ypač populiari muzika yra klubinė. Nežinau ką Jūs toje muzikoje gero matote? Neįsivaizduoju. Labiausiai nervina, kad puse mano draugų klauso electro, dubstep ir t.t.t. Ir man būnant su jais, jie pasijungia ir taip tą galvą išbeldžia... Kaip paprastam žmogui SCREAM`AS, nes ale nieko daugiau nesupranta tik žviegimą. O per jų electro muziką kąnors supranta? Ten vapšie keli žodžiai tebūna.. Gerai įsivažiavau per daug.:D Ir jau barbarizmus velt pradėjau vieną po kito, tiesiog.... aš kitokia.:D
Taigi, noriu pasakyti, kad galima ne vien electro ir pop muziką klausyti, bet taip pat ir Jazz`ą. Pavyzdžiui, visi juk žinot Jazzu. O kodėl ne jos klausyt? Juk jos balsas taip atpalaiduoja, nuramina. Na taip, ji populiari, bet ne tokia kaip One Derection.
Viena iš jos mėgstamiausių dainų..
Toliau taip pat galit klausyti chill muzikos. Taip pat kaip ir Jazzu balsas ir Leon Somov "mixsiukai" atpalaiduoja visą kūną, klausant tokios muzikos pasijunti kaip vandenyje... Plauki srove. Neveltui ir vadinas toks muzikos stilius chill.


Paklausykit tą dainą, tikrai nenusivilsite ir neabejoju, kad tą dainą įtrauksite į mėgstamų dainų sarašą.:) Tik išgirdau tą dainą miegas suėmė.. Labai migdė tada, o dabar kai klausau jau verčia ramiai linguoti ir barbenti pirštu į taktą.

Jeigu patiko ana chill daina, patiks ir šita.:) Tik tiek, kad ji truputį greitesnė už aną.


Taip pat labai likau sužavėta LIETUVĖS daina. Neabejoju, kad po akimirkos ir Jūs dainuosite kartu su Skaiste.


 
 Tai va, tokie mano pasiūlymai į ką galite pakeisti savo senąjį stilių. Na taip pat ir siūlau paklausyti rock ir scream. Įkelsiu mėgstamiausias dainas, galbūt patiks ir JUMS.
 Pradžiai pradėkime nuo lengvo roko, šį kartą accoustic versijos. Nes man ši versija labiau patinka negu originalas.:)


 Taip pat nesunkus rokas leidžiantis klausytis kiekvieno ausiai.
Toliau accoustic versijos lengva roko daina. Taip pat graži.:)
Tą dainą myliu nuo labai senai, tikiuosi pamilsit ir JŪS. Kai pirmą kartą išgirdau - visą dieną ją niūniavau ir negalėjau sustoti.

Sena grupė Rise Against sužavėjusi mane daina ,,Make it stop".
2006 metų išleista daina dar ir dabar mane veža. Negaliu, aš tiesiog nuo jų ŽVIEGIMO kaifuoju. (Ar galima taip sakyt?) Bet tiesiog... Nežinau, taip patinka man ta daina.:* Nėra nieko geriau tiesiog gulėt lovoje ir per ausines ant viso garso klausyti šią dainą.... 
P.S. Jeigu kas nežinot čia sream`as.:)

,,We will never sleep, cause sleep is for a weak, 
And we will never rest, till we`re all fucking dead!!!"
Viską tie žodžiai ie tepasako ir mirusiam aišku, kad čia mano viena iš mėgstamiausių grupių BRING ME THE HORIZON.<3
Taip pat čia sream`as.:) Bet kritikam labiausiai ir nepatinka, kad BMTH solistas vien rėkia, pas jį nėra žodžio išsakant normaliai - nežviegiant. Kitiem ta grupė tuo ir nepatinka, kad vien žviegia, nes pvz Bullet for my valentine ir dainuoja ir žviegia.:) Na bet BMTH vyrukai tuo ir išsiskiria.
 •  Keisk apsirengimo stilių. Kaip ir pradžioje straipsniuko vardijau populiariausius panelių rūbus, todėl norint išsiskirti iš kitų ką Tau teks padaryt? NEBENEŠIOT jų.:) Tark sudie odinėms striukėms, basutėm ant platformų ir t.t.t. Žinoma, nebenešiojus tų rūbų nebeturi ką apsivilkti ir Tau kyla klausimas: O ką tada man nešioti? Ogi labai paprasta - gali apsilankyti labdarynuose, ten tikrai abejoju ar rastum populiaraus stiliaus rūbų, todėl rinkis ką nori.:) Taip pat už nedidelę kainą gali nusipirkti neblogų rūbų. Aš taip pat maikutes, megstinius perkuosi iš labdarynų, bet sukneles ir kelnes perkuosi naujus.:) Gali kaip nors mantriai susirišti batų raištelius, nešioti juodai baltus inkariukus, ryškius batų raištelius.    
O kadangi aš klausau sream`o, todėl ir stengiuosi atrodyti taip, lyg jo klausyčiaus. Todėl jeigu Tu mėgsti klausytis roko, metalo ir sunkesnės muzikos siūlau taip pat atrodyti taip. Parodytum žmonėms ko klausai. (Juk visi žino kaip atrodo gotai, pankai, emo ir scene todėl nevardinsiu)

Tai man jau metas baigti savo sapaliones, tikiuos kažkuo padėjau ir pasistengsit nebūti eilinės fyfalkos klausančios electro.:) Jeigu nepatinka rokas, metalas, tada ką jau kalbėt apie scream`ą (:D) tada bent klausykit Jazzu ir tikrai neprašausit pro šalį. Arba Chill.<3 O taipp.... Relax time atėjo.:)
Nuoširdžiausi atsisveikinimai.29 Komentarai

 1. Atleisk, bet čia yra kvailiausias straipsnis šiame bloge. Visi esame skirtingi ir negalime tiesiog imti ir persilaužti į kitokį žmogų. electro, dubstep, One Direction klausymas nėra tokio blogo. jeigu tau patinka tokia muzika tai pirmyn. jeigu tau patinka tie madingieji drabužiai tai kodėl gi ne? nebūsi išskirtinė jeigu rengsies kvailais, senoviškais drabužiais ar klausysi Jazzu.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu Erikai... Visi patarimai kuriuos parašei, jau buvo šimtą kartų aprašomi šiame blog'ę. O dar kai parašei apie tą stilių, tai nei juoktis nei verkti. Juk nebūtina padėti senųjų drabužių į šalį ir pirkti naujus. Kodėl gi neapsirengus odinės striukės, džinsų, sportbačių ir ant kaklo neužsidėti tamsios gėlėtos skaros? Juk tai išskirtinumas :) Na, bet ačiū už straipsnį :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O man visai patiko :) Labai patiko visos dainos ir šiaip ačiū už straipsnį :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Koks šio straipsnio tikslas? :D Kodėl žmonės turi keist muzikos stilių? Juk tai kiekvieno atskira nuomonė.
  Nepyk, bet straipsnis nekoks

  AtsakytiPanaikinti
 5. evelina, tikrai abejoju ar isskirtinumas yra odine striuke ir geleta skara. juk tai 'mados klyksmas' todel tikrai apsirengus taip neatrodysi iskirtine.:p beje, as nenesioju senovisku drabuziu.:Dd jeigu neskaitet mano interviu apie mano stiliu, tai cia jau ne mano problemos. Sio straipsnio tema buvo, bandymas jaunas paneles atvest i prota ir pasakyt - kas madinga ne visada grazu.

  AtsakytiPanaikinti
 6. dekui Akvilei ir Gabi uz palaikyma.:))) o kritikams siulau bent jau dainu paklausyt, gal bent jos patiks.:p

  AtsakytiPanaikinti
 7. ,,kas madinga ne visada grazu." – atleisk, bet tokios nesąmonės dar nesu girdėjusi. Tik nesakyk, kad timbarlandan'ai, little black dress ar krūva kitų madingų rūbų nėra gražu? Apsidairyk aplinkui, pažvelk atvirom akimis į pasaulį. O nemanai, kad stengdamasi būti originali, yra žemėje milijonai tokių, kaip tu – tie, kurie nori atrasti kažką, apie ką skaitė knygose, žurnaluose ar regėjo filmuose, ir kurie nepropaguoja dainininkų, kaip Rihanna, nes yra girdėję iš savo nuomonę turinčių žmonių, jog tai yra banalu. Ir, be to, nesakyk, jog rengiesi 'originaliai', nes mano mokykloje tokių, kaip tu yra dešimtys, o ką jau kalbėti apie visą miestą ar pasaulį. Tai ne tavo stilius, o eilinis aprangos tipas, kaip pankų, emo ar paprastų žmonių, kurie prekinasi Zarose ir Pull&Bear.
  Ir, beje, tam, kam patinka One Direction ar Bieber'is linkiu ir toliau jų klausytis. Nes jūs ir būsite jūs, o ne kažkokios kopijos, žmonės, kuriais norite būti, nors ir tektų atsisakyti tikrojo AŠ. Juk prigimties nepakeisi: jei gimei liūtu, niekad neprarasi instinkto žudyti.

  A.

  AtsakytiPanaikinti
 8. pats blogiausias straipsnis iš visų ://

  AtsakytiPanaikinti
 9. Aš ir nesakiau, kad tai išskirtinumas, aš tik sakau, kad nebūtina keisti savo stiliaus. Užtenka į savo derinį, įpinti mažą, bet nepaprasta detalę, kuri tavo derinį tuoj pakeis ir jis atrodys išskirtinesnis. Nebūtina mesti gerus drabužius lauk ir pirkti naujus. Nuo to netapsi išskirtinesnė :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Be to, man pasirodė, jog laikai pyktį savyje, o šiuo straipsniu nori mums išaiškinti, kad mes esame nieko verti žmonės, kurie yra praradę bet kokias teises į originalumą, ir kad esame mažos skruzdės palyginus su tavimi. Čia buvo tarsi tavo nebylus skatinimas keistis, o tiksliau tariant, labiau įsigilinus, straipsnis apie tai kokia esi šauni, jog atradai 'savitą' stilių, o kokie mes esame apgailėtini, kad pasiduodame bandos jausmui.

  A.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Iš šito straipsnio stipri diskusija išeina. Aš manau, kad žmogus turi pats pajausti poreikį pasikeisti, o ne todėl, kad visuomenė to nori. Tai ypač aktualu dabar, kai visur aplink mėtosi hipsteriai. Seniau ir aš buvau kažkokia pajuoka iš punk/emo, bet iš to maždaug išaugau. Juk mylimos muzikos visada gali klausyti ir tada, kai tavo apranga (atrodo) tokio skonio neatitinka. Tiesą pasakius, dabar gali atrodyti išskirtiniu tiesiog būdamas savimi. O dėl straipsnio, hm. Labai neprofesionalu scream'ą vadinti žviegimu, taip išeina, kad pati nesuvoki tokio dainavimo esmės. Be to, per ryškus tavo pasididžiavimas savo "išskirtinumu". O odinės striukės visada buvo ir bus nuo rock'o neatsiejama stiliaus detalė, todėl nesuprantu, kodėl jos buvo siūlomos "išmesti".

  AtsakytiPanaikinti
 12. Manau, jog tu parašei iškrovos straipsnį. Jame išsakei visus savo susikaupusius jausmus šia tema.

  A.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Dar kartą reiškiuosi :D Manau, kad toks straipsnis atitinka būtent tave. Kaip suprast? Ogi tu pasakoji kaip iš kažkokios virtai kažkokia ir pasakoji apie savo pomėgius, mėgstamą muziką. Visiškai pritariu visom A. nuomonėms :D
  Rašai apie tai, kaip pakeisti muzikos ir aprangos stilių, bet kažkodėl pačioje pradžioje rašai apie kambario pertvarkymą.
  Ir niekam neįdomu nuo kokios muzikos tu kaifuoji. :D
  Nepyk, mergyt, bet patarsiu tik užaugt ir geriau apgalvot temas, kuriomis rašai :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. One Direction, ne One Derection. Paredaguok, nes užsitrausi 1D family rustybę.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Labai prastas straipsnis. Būtent A. nuomonės viską pasako. Jei tu manai, kad tavo stilius kietas, tai nebūtina grūsti jo man. Pati renkuosi, būti man savimi, ar pasak tavęs "originaliai". Mano mokykloj irgi pilna tokių kaip tu, atseit originalių, su skrybėlėmis.
  Kiekvienas žmogus turi savo stilių, tie kurie nešioja odines striukes, irgi originalūs, nes pritaiko jas kitaip. Nebent tu originalumą įsivaizduoji su plačiais džinsais ir gyvatės odos lietpalčiu.

  AtsakytiPanaikinti
 16. Nepatiko straipsnis. Visi mes esame skirtingi, turime skirtingą stilių, skirtingą muzikos skonį- kiekvienas turi būti savimi.

  AtsakytiPanaikinti
 17. Yup, straipsnis ne iš geriausių :) Matosi, kad išsiliejai. Kad esi pikta ant žmonių, kurie galbūt ir yra banalūs, galbūt ir yra fyfačkos, klausančios electro, galbūt nėra tokie šaunūs kaip tu, nes atradai savo stilių, bet jie būna savimi. Klauso muzikos, kuri jiems patinka, leidžia atsipalaiduoti. Dubstep, 1D, JB, Electro. Jie nėra blogai. Įsiklausius į dubstep'ą, galima pajausti daug jausmų, išreikštų per muziką. Na, dubstep'as yra toks. Klausant 1D galima pasijausti gražiai. Kai kurios dainos nuramina, kai kurios kviečia šokti. :) Klausant JB galima pajausti tiesiog didelį talentą ir didelį atsidavimą tam, ką JB daro. Electro dažniausiai skirtas gerai praleisti laiką, pašokti, "išsitaškyti" :) Tiesiog nėra tikros ar geros muzikos, yra skirtingi skoniai ir stiliai. Pavyzdžiui, aš nieko neturiu prieš Jazzu, bet to tavo scream'o aš tiesiog nesuprantu, atleisk. Na, aš prieš jį nieko blogo irgi neturiu, bet mano ausimis tai yra šėtono apsėsto apsiputojusio žmogaus šnypštimas, riaumojimas, rėkimas ir draskymasis. Vienintelis gražus dalykas toje muzikoje yra instrumentai (būgnai, gitara). :)
  Žodžiu, norėjau pasakyti, kad. Jeigu man patinka 1D, jeigu aš jų klausydama jaučiuosi savimi, ar man bus gerai, jeigu aš pradėsiu klausyti scream'o, nors jis man visiškai ne prie širdies? Ar man bus gerai, jeigu aš pradėsiu kažką vaidinti, kokia iš tikro nesu? Ar aš būsiu laiminga, būdama originali pagal tave, ar jausiuos laimingesnė klausydama banalios popuriariosios muzikos, kurią aš įsimylėjau? Tas pats su rūbais. Taip, tai, kas madinga, tau nebūtinai turi patikti. Bet tada tu to ir nenešiosi. Pavyzdžiui, man labai patinka nešioti odines striukes, nes tai patogu ir gražu MAN. Nu gerai, aš čia jau per daug išsiplėčiau ir grybauju į lankas, bet aš norėjau pasakyti, kad ką bedarytum gyvenime, tai visų pirma turi patikti tau pačiai. Turi jaustis savimi tai darydama. Niekada neturi stengtis kažko vaidinti, kuo iš tikro nesi.

  Dabar jau pati pasimečiau žinok. Gal neberašysiu, nes dar leptelsiu kažką neprotingo.

  AtsakytiPanaikinti
 18. Ai, ir turi gerbti kitus, tai, ką jie daro, ir jų nuomonę. Kas man kol kas nelabai sekasi. Nes kai kurių nuomonės aš tiesiog nesuprantu O.o

  AtsakytiPanaikinti
 19. Nevaidink pasaulio bambos, pačios populiariausios, žaviausios, stilingiausios merginos pasaulyje, nes tokia ko gero nesi. Tik tiek galiu pasakyti

  AtsakytiPanaikinti
 20. pzdc.:DD nu aš tikrai nevaidinu tokia.:D žodžiu pyzdinu aš iš to blogo, nes turėjau seniau nuo jo priklausomybę. matyt ne man rašymas yra, nes dažnai nusišneku ir kaip jūs sakot esu "vaikas". nu ir tegu, aš geriau rudenį apsimėtysiu lapais, šoksiu į vandenį aukštai keldama kojas, geriau žiemą gulėsiu ant sniego negu kepsiu šiame bloge, kai rašai 2-3 valandas vieną straipsnį ir iš jo gauni kritikos ne ant straipsnio, o ant tavęs.:D nu ir tegu, aš būsiu savim ir nesistengsiu įtikt, galbūt aš jums atrodau pasikėlus, bet man giliai POXUI. Sudie.:))
  išsiliejau bšk, bet jau pikta daros, kad prie kompų džiūsta daug nusivylusių panelių.:( gaila man jūsų.:(

  AtsakytiPanaikinti
 21. Čiau :) Ačiū už rūpestį, bet man ir taip gerai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 22. Čiau. Kritikos nemoki išvis priimt. Aga, Nedutei pritariu. Rūpinkis savimi, O aš savim pati pasirūpinsiu.

  AtsakytiPanaikinti
 23. Na nežinau. po tavo šito paskutinio komentaro kur minėjai, kad tau mūsų gaila tai man pasidarė labiau gaila tavęs ne savęs. Tu nemoki priimti kitų nuomonės, kritikos ir pirši savo interesus kitiems.

  AtsakytiPanaikinti
 24. ENiGMA Dubz - Hard To Smile Viena iš Enigmos geresnių dainų,thaaaanks so much kad priminei šią OSAM dainą..
  Beje, žmonės kurie šį straipsnį skaitė ir piktinosi, tikriausiai buvo fyfos ir kažkas labai panašaus į jas,dar vienas varijantas kad skaitančios buvo didžiausios Bieber ir One Direction fanės,so...never give up,rašyk ir toliau tokias temas(nes tikrai manau kad daugeliui panelių tokios temos tikrai palanku). Good Luck Girl!!!

  AtsakytiPanaikinti
 25. Ekstazė, man nepatinka nei 1D nei aš esu 'fyfa'. klausau įvairaus stiliaus dainų ir rengiuosi tiesiog kaip man patinka. O tema buvo tikrai nevykusi, nes ji čia tik piršo savo nuomonę. Manau daugelis su manim sutiks.

  AtsakytiPanaikinti
 26. Tegul perša,juk neivienai nekišama per prievartą,merginos gali atsisakyti tokio pasiūlymo :))

  AtsakytiPanaikinti
 27. Do you have a spam problem on this site; I also am a blogger, and I was curious about your situation; many of us
  have created some nice procedures and we are looking to swap solutions with other folks, be sure to shoot me an email if interested.


  Also visit my site; cellulite treatment reviews

  AtsakytiPanaikinti