Hell yeah


Turbūt keista ir vėl matyti mano vardą čia.. Neslėpsiu, man ir pačiai tai be galo keista.. Bet kai matau, kad blogui negerai, kai be Skaidrės nėra jokios gyvybės.. Šiandien telefonu Skaidrei parašiau žinutę - "Aš tau padėsiu su TD". Būtent tai ir pradedu daryt. Nesakau, kad čia rašysiu šimtus straipsnių, dešimtis ar net keletą.. Tiesiog pirmiausia galbūt pradėsiu nuo to, kodėl čia sugrįžau.

Man laiko tikrai neatsirado daugiau nei turėtų, visiškai ne. Kaip ir minėjau, blog'as merdi ir tai YRA blogai prisiminus tai, kas buvo ankščiau. Bet manau, kad dabar ne mestas atsižvelgti į tai, kas buvo ankščiau. Dabar metas žvelgti į priekį. Pirmiausia, tai atnaujinau blog'ą. Nauja, kitokia pradžia. Toliau manau, kad greitu metu susirasim FB PUSLAPIUS kurie paplatins šį blog'ą. O kam to reikia? Šiandien mano galvoje susimezgė nauja formulė.

NĖRA SKAITYTOJŲ -> nėra norinčių rašyti -> nėra aktyvumo -> nėra skaitytojų.

Tai reiškia, kad mums BŪTINAI REIKIA NAUJŲ SKAITYTOJŲ, KURIE NEBIJOTŲ IŠMĖGINTI SAVO JĖGŲ ne vien skaityme, bet ir rašyme. Manau, kad visi su manimi visiškai sutinkat. Toliau kiti reikalai - manau, kad šiam blog'ui reikia keletos rašytojų, kurios galėtų įžiebti tą viltį, norą rašyti. Tad jau nuo šiandien padėsiu Skaidrei kiek galėsiu - dabar laukiu tam tikrų puslapių atsakymų ir klausimą.

Be to, norėčiau kai ką pasakyti.. Senosios rašytojos kurios esat - žinokit, kad aš ir vėl čia administratorė kartu su Skaidre. Nežinau kiek ilgam, bet noriu jai padėti. Nenoriu, kad šis blog'as žūtų. Ir noriu, kad viskas būtų taip kaip ankščiau.

Tad, perimu rubriką " Tiems, kas mėgsta muziką!" ir pirmasis straipsnis bus šiandien. Sudarysiu savo top 10, o būtent po tuo straipsniu jūs siūlysit savąsias dainas. Tai tiek, turit klausimų apie mano planus? Klauskit, mielai atsakysiu!

P.S. rytoj tarp kitko nemanau, kad bus proga pasirodyti, nes greičiausiai rytoj, per mano gimtadienį mane sveikins krikšto tėvai, o tai reiškia, kad prie kompiuterio nebūsiu.
P.P.S. šį pranešimą surezgiau greitai, o tai reiškia, kad yra užsidegimas ką nors rašyt.
Kol kas tiek, 
iki susitikimo šiandien!
Ir vėl grįžusi Monika.

4 Komentarai

  1. Šaunu, kad grįžai! Tikiuosi, kad su tavo pagalbą, blog'as ir vėl bus toks kaip buvęs :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Džiaugiuosi, kad nuspręndei teisingai :) Blogas neišliktų be tavęs. Stengsimės vasarai pasibaigus dirbti daugiau :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Mažytis prašymas - tik į TKMM rubriką nesukišk vien 1D dainų, nes tuomet Tavimi dar labiau musivilsiu. :)

    AtsakytiPanaikinti