IKI, nepasiilgsiu.:))

 IEVA V
Taigi, kaip ir sakiau savo rašinio komentare nebenoriu čia likt, nes įgavau TD priklausomybę, tapau nuo jo priklausoma, o tai aišku nėra gerai.. Todėl geriau nepūsiu prie to kompiuterio, o nuveiksiu ką nors naudinga. Ir man nesvarbi jūsų nuomonė apie mane, ką jūs pamanysit, nes išeinu čia amžiams ir manau jums bus geriau.:) ačiū "draugams" kurie mane palaikė (?) nors ištikrųjų abejoju ar jie buvo draugai, nes po vienu rašiniu gyrė, o po kitu jau stūmė.:D Kažkaip keista, kad stūmėt ant manęs, kad aš pasaulio bamba, pati gražiausia ir stilingiausia ir t.t.t.. nors net tokia nesu. mane prajuokino viena asmenybė sakiusi, kad nešioju gyvatės odos paltą.:DDDDDDDDDDD va matos kaip ĮDĖMIAI skaitai mano rašinius, juk anam apie stilių tipiniam rašiau, kad aš esu vegetarų pusėj, todėl net negalėčiau pažiūrėti į gyvatės odos paltą.:DDDDDD + gyvatė mano megstamiausias gyvūnas (kaip ir voras) todėl tuo labiau jos nenešiočiau ant pečių.:xxx
Taigi, baigiu "stumt", bet kartais reikia išsiliet.:) žinau, kad dabar kritau jūsų visų akyse, nes pasirodė tikrasis skorpiono charakteris. ŽODŽIU, BE MANĘS JUMS BUS GERIAU TODĖL SAKAU ATE.

11 Komentarai

 1. prie ko cia atsisveikinimas ir paltas? arba tu rimtai nusisnekejai, arba as rimtai kazko nesupratau .

  AtsakytiPanaikinti
 2. Įdomiai čia jau... nepavyko straipsnis ir būtina išeiti?
  Man patiko tiek tavo straipsniai, tiek tu pati. As kaip ir tu - skorpione, tad kuo puikiausiai tave dėl visko suprantu :)
  Paskutinysis tavo straipsnis, nebuvo prastas. Pati straipsnio tema labai man aktuali ir aplamai įdomi tema, tiesiog su pačiu straipsniu, manau, reikėjo daugiau padirbėti, nes ten labiau buvo panasu į tavo nuomonę apie išskirtinumą, bet supratau ką norėjai papasakoti - jog tiesiog neįdomu būti kaip daugeliu, tiesiog galbūt atrasti save ir pns :) na o skaitytojai nesupratę visko iki galo, tiesiog ėmė tave mokyti ir pns ir be abejo pasijuto įžeistos, nes galbūt jos klausosi to ir rengiasi tai, ką tu aiškiai išdėstei kaip ne originalų dalyką. Tad prašau tavęs pasilikti, pataisyti straipsnį, ir toliau rašyti! Nes labai nenoriu, jog iseitum, nes tu tikrai sugebi rašyti! Ieva, aš už tavo likimą bloge ir tavo rašymą!!! :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Va DABAR tai tikrai pasirodei kaip tikra pasaulio bamba :) Mes nestūmėm. Tai vadinama kritika. Ir tame straipsnyje tikrai atrodė, kad tu kažkuo nepatenkinta. RYŠKIAI atrodė.
  Na, bet kaip nori. Išeis į naudą tau mažiau sėdėt prie PC. Gal surasi bendraminčių.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Net atsisveikinime sugebėjai save išsikelt. :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tu ir sugebėk taip xDDD
  Eina sau, tikra pasaulio bamba ;DDDDDD
  Prie ko tas paltas ir atsisveikinimas tikrai? ;DDD Išsiliet ne čia reikia, jei tą supranti. Gadini td reputaciją. ;DDD
  Ir aš tau sakau ne iki, o viso gero, nes daugiau tavęs tikrai tikiuosi nesutikti. Taip, kad viso gero, nepasiilgsiu, zūzzzzzy.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Laimėspaukštėėė:*2012 m. rugpjūčio 4 d. 15:27

  Nu tu čia dabar tikrai nusišnekėjai,kad nepavyko straipsnis,viskas pasaulio pabaiga...Iškarto bėgi..Dar ne tiek kiti gauna kritikos,ir žada pasitaisyt...O tu..Gavusi tos karčios nuomonės,tu bėgi..Gėda turėtų būti...:)
  Tad,sėkmės tau kitur ...
  Galbūt..

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kad vienas straipsnis neišėjo, nebūtina bėgti :) Gavai kritikos. Tai tik į naudą! Atsimenu kaip pati gavau karčios kritikos. Nudegiau. Ir ką? Nebėgau :) Manau, kad tu puiki rašytoja ir tikrai turi talentą rašyti :) Na, bet sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ha ha, voliokis tam savo sniege kaip ir rašei kažkuriam komentare... Tikrai patariu užaugt, o tada rašyt...

  AtsakytiPanaikinti
 9. :DDDDDDDDDDDDDD sakai priklausoma nuo TD, nejuokink :DDDDDDDD parašei tik tris straipsnius ir jau priklausoma :DDDDDDDDDD

  AtsakytiPanaikinti
 10. Pirmąjam anonimui - respect, O tau, panyt, reik mokėt priimt kritiką. Galbūt tau nesvarbbu, bet su tokiu požiūriu toli nenueisi. Sakai iš patirties, mergyt. :) Sėkmės tau, šaunu, kad nenori užsibūt ilgai prie kompiuterio, sėkmės tau. O šiaip - keiskis. :p

  AtsakytiPanaikinti
 11. Ačiū dievui, pydarė išėjo

  AtsakytiPanaikinti