ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Ikizzzzzzzzz

Atėjo laikas atsisveikint.
Šis mano laiškiukas paskutinis.. Nusprendžiau palikt šį blog'ą, nes išsisėmiau ir manau jau ir taip ilgai čia rašau. Nuo pat blog'o pradžios jis labai patobulėjo. Pereinu į kitą mokyklą, būsiu pakankamai aukštoje klasėje, tad ir laiko rašyti bus vis mažiau. kol vasara norisi pasidžiaugt jos paskutinėm savaitėm o ne sėdėti prie kompiuterio. Tad  sakau IKI.
Noriu padėkot Vilijai, kuri jau paliko šį blogą. bet sakau jai didelį AČIŪ, kad suteikė galimybę čia rašyti, didelis AČIŪ JUMS, skaitytojai, kurie skaitėt mano straipsnius, komentavot, gyrėt ir peikėt. Buvo malonu rašyt su rašytojomis, tad joms linkiu sėkmės!
Tikiuosi jums patikau kaip rašytoja, ne visi mano straipsniai buvo kokybiški, bet visiems dėkui skaičiusiems.:)

Visi kas nori su manim pabendraut, susipažint galit rašyt į emailą - neringa.td@gmail.com, lauksiu visų laiškų:)
Galbūt susitiksime kituose bloguose, o dabar palieku šį bloga, bet į jį tikrai užsuksiu karts nuo karto.
Manau parašiau viską ką norėjau, 
IKI susitikimo 
Neringa

DALINTIS:

Komentarų nėra:

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google