Kaip tapti įdomiu žmogumi?

                                  Akvilė


Tavo gyvenimas bus įdomus, jeigu pati jį tokiu padarysi. Tačiau gali pati tapti įdomi, gera pašnekovė, tapti tokiu žmogumi, su kuriuo būtų malonu draugauti, leisti laiką. Įdomus žmogus yra tas, kuris turi savo nuomonę visais įmanomais klausimas, yra protingas ir moka pralinksminti kitus. Žinoma, kiekvienas yra savaip ypatingas, bet visuomet yra kur tobulėti, tiesa?


Susirask naujų hobių.

Hobiai yra geras būdas susirasti naujų draugų, susipažinti su naujais žmonėmis, kurie turi tokius pačius pomėgius kaip ir tu. Pasirinkti tikrai yra iš ko - jei mėgsti dainuoti, užsirašyk į chorą, jei gražiai pieši - į dailės būrelį ar mokyklą, jei patinka aktyvus laisvalaikis - užsiimk kokia nors sporto šaka. Fotografija, skaitymas ir kiti dalykai, kuriais mėgsti užsiimti, taip pat gali tapti tavo hobiais.
Išsirink mėgstamiausius.

Stenkis žinoti, kas tau patinka, turėti savo nuomonę kiekvienu klausimu. Taip įgysi individualumo jausmą ir nustosi aklai paisyti to, ką sako kiti. Beje, ar tau yra kada nors buvę, kai visiškai nežinojai, ko nori? Kai išsirenki savo "mėgstamiausius" (jie gali būti labai nereikšmingi, pvz. mėgstamiausi žodžiai, mėgstamiausias kelias namo ir pan.), tu esi vienu žingsneliu arčiau savęs pažinimo ir žinojimo, ko iš tiesų nori. Daugelis žmonių mano, kad būti išrankiam yra blogai, bet iš tiesų, pagalvok: Ar tikrai parduotuvėse būtų tiek skirtingų drabužių, o restoranuose tiek įvairių patiekalų, jei žmonės nebūtų skirtingi?

Susirask ypatingą vietą ir paversk ją savo oaze.

Ar kada jauteisi taip, lyg norėtum pabėgti nuo visko šiame pasaulyje? Palikti savo pykti ir nerimą čia, o pati pabėgti kažkur, kur galėtum pabūti ramiai? Išsirink tokią vietą. Ji galėtų būti ant tavo lovos. Arba pamėgtas suolelis parke. Jei gyveni prie miško, kokia nors graži vietelė ten. Nueik ten ir pabūk, atsipalaiduok, kai susinervinsi ar pasijusi vieniša. Patikėk, tikrai padeda!Apibrėžk savo asmenybę.

Stebėk savo mintis, pomėgius ir poelgius ir pabandyk nusakyti, kokia yra tavo asmenybė. Galbūt tu inteligentė, gal sportininkė, galbūt meniškos sielos žmogus o galbūt tavo humoro jausmas toks, kad prajuokintum net akmenį? Jeigu tikrai nežinai, kokia esi, paprašyk savo artimųjų ir draugų ant lapo parašyti po tris geras, tris blogas ir tris 50/50 tavo savybes. Labiausiai atkreipk dėmesį į savo gerąsias savybes - stenkis kuo labiau parodyti pasauliui, kad jas turi. Tuomet peržvelk blogas savybes. Negalvok apie jas kaip apie ydas - galvok apie jas kaip apie nepabaigtą piešinį. Vienintelė priežąstis, kodėl jos egzistuoja - jos yra geros savybės, kurios nebaigė formuotis. Gali bandyti jas paversti geromis, bet nepamiršk, kad blogybės taip pat prideda atspalvio mūsų asmenybei. Ką daryti su 50/50 savybėmis? Gali jas naikinti, gali jas ugdyti, arba tiesiog palikti taip, kaip yra.Sakyk komplimentus sau pačiai.

Pažvelk į veidrodį. Kiekviename savo trūkume atrask kažką gero. Po truputį didink skaičių - vienai ydai - du geri dalykai ir t.t. taip po truputį suprasi, kad gražių dalykų tavyje yra daug daugiau. Taip pakelsi savo pasitikėjimą savimi. Juk jei pati manysi, kad esi graži, kiti taip pat taip manys.Džiaukis gyvenimu

Tikriausiai niekam neįdomu bendrauti su žmogumi, kuris nuolat surūgęs ir piktas ant viso pasaulio. Jei esi blogos nuotaikos, stenkis kuo greičiau pralinksmėti - tam yra daugybės būdų: šokoladas, muzika ir t.t. Kuo daugiau šypsokis - žmonės norės su tavimi bendrauti. Būk energinga, optimistiška ir džiaukis mažiausiais dalykais gyvenime.

Nesustok ties išvaizda

Žinoma, gražus žmogus visuomet patraukia labiau nei neišvaizdus, bet neverta apsistoti tik prie išvaizdos. Juk padarius gerą pirmąjį įspūdį galima greitai jį sugadinti vos prakalbus. Su protingu, išsilavinusiu žmogumi visada yra apie ką pasikalbėti, nes jis daug išmano įvairiomis temomis. Todėl stenkis domėtis tuo, kas vyksta aplink - sek pasaulio naujienas,skaityk knygas, žiūrėk filmus, domėkis kultūra, keliauk, stenkis nuolat išmokti kažko naujo. Naujovės ir yra raktas į įdomų gyvenimą, todėl neįstrik rutinoje ir plėsk savo akiratį!


Plauk prieš srovę

Jei žmogus visada sugeba pats priimti sprendimus, nesidairydamas "kas ką pasakys" ir "kaip kiti daro" jis gali vadinti save asmenybe. Nebijok būti kitokia, ieškoti kitokių būdų kaip ką nors padaryti, nes tai ir daro tave išskirtina. Jeigu tu pirma pastebi nematomą arba pažiūri į seną problemą nauju būdu, žmonėms tikrai pasirodysi įdomi.

Sėkmės!

4 Komentarai

 1. Prisipažinsiu: viską skaityti tyngėjau...Bet straipsniukas tikrai pravartus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Spaudžiu visas tris reakcijas, esančias apačioje! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai patiko :) Tik kažkaip skaitant, atrodė jog šį straipsnį skaičiau... Nežinau, gal tik klystu :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikus darbas!
  Respect!
  Visi punktai labai aiškūs ir puikiai išdėstyta. Straipsnis su didžiuliu įkvėpimu norinčioms tapti įdomiomis. :>

  AtsakytiPanaikinti